• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tapatalk - Akvakertész fórum mobilon

Sziasztok! Néhány napja használom a tap appot, a főoldalon mindvégig ugyanazokat a fórumbejegyzéseket látom. Nem itt kellene látnom a friss bejegyzéseket, mint gépen a jobb oldali sáv? Vagy állítani kellene valamit valahol? ❔
 
Sziasztok! Néhány napja használom a tap appot, a főoldalon mindvégig ugyanazokat a fórumbejegyzéseket látom. Nem itt kellene látnom a friss bejegyzéseket, mint gépen a jobb oldali sáv? Vagy állítani kellene valamit valahol? ❔
Bal felül menü, azon belül idővonal...
 
Sziasztok! Néhány napja használom a tap appot, a főoldalon mindvégig ugyanazokat a fórumbejegyzéseket látom. Nem itt kellene látnom a friss bejegyzéseket, mint gépen a jobb oldali sáv? Vagy állítani kellene valamit valahol? ❔
Menü - Refresh
 
Magyar nyelvű Főoldal frissítés után sem változik. Menü az az oldalsáv lenne? Olyan, hogy olvasatlan, nem találok. Windowsos Nokia jelent ez valami különbséget? Már azon vagyok, nézem webes felületként. Ja, idővonalat sem találom. Vagy csak fáradt vagyok.
 
tyseqyhe.jpg
 
Köszi a tippeket.Olyan, mint Nigrónál, csak éppen a feliratkozott alatt nincs részt vett, olvasatlan, idővonal. Ezeket el lehet tüntetni és előhozni??????
 
Köszi a tippeket.Olyan, mint Nigrónál, csak éppen a feliratkozott alatt nincs részt vett, olvasatlan, idővonal. Ezeket el lehet tüntetni és előhozni??????

Vagy a Szerkesztés fül alatt vagy a beállításokban lehet változtatni.
 
Csak nekem nem megy a fórum Tapatalkon?
Más fórumokkal nincs gond, de az Akvakertészt egyszerűen nem frissíti. :(
Tapatalk Pro - V3.0.1 - szifon
 
Csak nekem nem megy a fórum Tapatalkon?
Más fórumokkal nincs gond, de az Akvakertészt egyszerűen nem frissíti. :(
Tapatalk Pro - V3.0.1 - szifon
Nálam sem megy.
Rendszerüzenet: Tapatalk is disabled in this forum, please contact the forum administrator for more.
Tapatalk V3.1.1 - iPhone 6
 
Back
Oldal tetejére