• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tapatalk - Akvakertész fórum mobilon

A napokban telefont cseréltem és feltettem rá a legfrissebb Tapatalkot is.
IPAD-en használtam már egy ideje, de a telefonos verzió is szuper lett. Piszok gyors, sokkal élvezetesebb a használata mint a korábbi verziónak.
Szerintem megéri azt a néhány fémpénzt (y)
 
Frissítettem a Tapatalk progit a fórum mögött. A log szerint az alábbiak frissültek

Version 1.5.0 release
Update Note:
  1. Optimize online features.
  2. Optimize option display.
  3. Optimize push feature.
  4. Add smart banner feature.
  5. Add support for multi-quote function.
  6. Add rename topic function for moderator.
  7. Add option of custom content(bbcode) replacement.
  8. Remove tapatalk detect js.
  9. Increase compatibility with other modes.
  10. Release register function including : register, change password, find forgotten password and update email

Ha már arra jártam rénéztem a Tapatalk használatra.

Az elmúlt 30 napban:
2600 új bejegyzést küldtetek Tapatalkról
663 topik lett megisztva
32000 push notificationt küldtünk ki (y)
 
Az utolsó frissítés óta nálam csinál jó pár hülyeséget, ami kezd nagyon idegesítő lenni.
Egyik: Az alsó menüsort állandóan átvariálja, szinte majdnem minden belépésnél. Fogja magát és berakja a Moderációt vagy a Keresést valami helyett.
Másik: Beállítottam, hogy csak PÜ-nél küldjön értesítést, 3 pipát kivettem a többi mellől, erre ma minden hülyeségért rezgett a teló.
 
Az utolsó frissítés óta nálam csinál jó pár hülyeséget, ami kezd nagyon idegesítő lenni.
Egyik: Az alsó menüsort állandóan átvariálja, szinte majdnem minden belépésnél. Fogja magát és berakja a Moderációt vagy a Keresést valami helyett.
Másik: Beállítottam, hogy csak PÜ-nél küldjön értesítést, 3 pipát kivettem a többi mellől, erre ma minden hülyeségért rezgett a teló.

@inadsz hogyhogy rezgett? :D:ROFLMAO::)
 
Ha a fórum megy akkor a tapinak is kell. Csak akkor van leállás, ha szerver gond van.

Ha csak Edge-en vagy vagy zónák között utazol simán lehet, hogy nem tudja leszippantani a tartalmat.
 
A leveleim közben frankón lejöttek, a tapi azt mondta, hogy konzultáljak a rendszergazdával. De rápihent az ebédnél és most már minden újra jó! (y)
 
Arra nincs lehetőség, hogy a képeket nagyobb felbontásban töltse be a Tt? Egyszer egész jó felbontást hoz, máskor tiszta pixel.
 
Na már az első pontnál megbuktam, mert nekem nincsen 3 pötty.
Mondjuk ez még valami ősrégi tapatalk nálam, nem frissítettem új verzióra már nagyon régen. Lehet ez a baj.
Akkor "keresek" egy frissebbet :D

Szerk: közben "találtam" egy május 12-i verziót androidos telefonokra :D
Hát mit ne mondjak....valóban egy őskövület volt, amit eddig használtam :)
Most már minden a helyén van, köszi :)

Már kezdtem megijedni, hogy a drága jó droid robi kimarad a fejlesztésből!
 
Segítsetek nekem látens szőkének!

A levelelezésnél hol állítom be, hogy ne a legrégebbi hozzászólással indítson? Egyszerűen nem látom privátban az új üzenetet, csak ha 2 órán át szkrollozok, és nem találom a beállítási lehetőséget.
 
Back
Oldal tetejére