• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tapatalk - Akvakertész fórum mobilon

Én is nagyon sokat használom. Két kattintással a legfrissebb hsz-okra szűr és szélsebes ;)
Nálam a top 3 app. között van [emoji106]
Szia Nigro, minden reggel a villamoson olvasom a mobilomon a forumot. Szuper, de keptelen vagyok a Keres Kinal reszen posztolni a szalakba. Aktiv olvaso tag vagyok, es tanulmanyozom a temat mar lassan 2eve. Lassan megkezdenem a beruhazasokat. Ha lehet, szeretnek 1-2dolgot hasznaltan venni azoktol akik a 'kezdo' cuccaiktol megszabadulnanak. Kerlek nezd meg az accountomon hogy mi a gond.
 
Szia Nigro, minden reggel a villamoson olvasom a mobilomon a forumot. Szuper, de keptelen vagyok a Keres Kinal reszen posztolni a szalakba. Aktiv olvaso tag vagyok, es tanulmanyozom a temat mar lassan 2eve. Lassan megkezdenem a beruhazasokat. Ha lehet, szeretnek 1-2dolgot hasznaltan venni azoktol akik a 'kezdo' cuccaiktol megszabadulnanak. Kerlek nezd meg az accountomon hogy mi a gond.

olvasd el kérlek: Fontos - Most regisztráltam, de nem tudok üzenetet küldeni | Magyar Akvakertész Fórum - Hungarian Aquascaping Community
 
Akkor ha ezt most leosztom, már csak egy jó másfél évig kell fórumoznod, hogy hirdethess :D
[emoji1] ja, igazabol venni akarnek hasznaltan kiegészítőket (csipesz, ollo, algakaparo). Keves a hozzaszolasom, mert meg nincs aksim.. És észt se osztok, csak olvasok mobilon.
 
[emoji1] ja, igazabol venni akarnek hasznaltan kiegészítőket (csipesz, ollo, algakaparo). Keves a hozzaszolasom, mert meg nincs aksim.. És észt se osztok, csak olvasok mobilon.
Egyetlen megoldás létezik: vegyél egy akváriumot. :)
Egyébként meg hogy-hogy nincs még akváriumod?! Ez elfogadhatatlan...
 
Egyetlen megoldás létezik: vegyél egy akváriumot. :)
Egyébként meg hogy-hogy nincs még akváriumod?! Ez elfogadhatatlan...

Most karácsonyra készítette el az asztalos a dolgozószoba bútorát ahova majd kerül az akvárium. Most már érdemes nyitni egy naplót, és legalább lefotózni az asztallapot, és rajta egy 35x35x40-es kockát egy fadarabbal. Ennyi van eddig meg - lent a pincében.
Ráadásul Februárban van a szülinapom és a családi büdzsében ott szerepelnek a beruházások.
 
Most karácsonyra készítette el az asztalos a dolgozószoba bútorát ahova majd kerül az akvárium. Most már érdemes nyitni egy naplót, és legalább lefotózni az asztallapot, és rajta egy 35x35x40-es kockát egy fadarabbal. Ennyi van eddig meg - lent a pincében.
Ráadásul Februárban van a szülinapom és a családi büdzsében ott szerepelnek a beruházások.
Helyes! Nekem is februárban van a szülinapom ;)
 
A pro app még mindig jó, de a normálnak lőttek egy kis ideig.

Van is zúgolódás miatta:

iOS - What on earth have you done to this once great app? | Tapatalk Support

Most meg a pro-nak lőttek... :( Hiába van fenn, egyszerűen eltűntek a fórumjaim a listáról és nem is tudom felvenni pl az akvakertészt sem. A sima appot is letöltöttem, ott megvan minden fórum, csak összehányom magam a logikátlan és használhatatlan UI-tól. :S
Ez most komoly, hogy a fizetős appot szét.....ták?

Szerk:
Közben meglett, csak kidobott a rendszer és újra be kellett jelentkeznem a tapatalk loginnal. Minden esetre utána olvastam és a Pro appot nem fejlesztik tovább (WTF???), nem is lehet már meggtalálni az app store-ban. Letölteni csak akkor tudod, ha már régebben megvetted és a letöltött appok közül lehúzod, vagy marad a jailbreak... Röhejes hozzáállás egy fejlesztőtől..
 
Utoljára módosított:
Most meg a pro-nak lőttek... :( Hiába van fenn, egyszerűen eltűntek a fórumjaim a listáról és nem is tudom felvenni pl az akvakertészt sem. A sima appot is letöltöttem, ott megvan minden fórum, csak összehányom magam a logikátlan és használhatatlan UI-tól. :S
Ez most komoly, hogy a fizetős appot szét.....ták?

Szerk:
Közben meglett, csak kidobott a rendszer és újra be kellett jelentkeznem a tapatalk loginnal. Minden esetre utána olvastam és a Pro appot nem fejlesztik tovább (WTF???), nem is lehet már meggtalálni az app store-ban. Letölteni csak akkor tudod, ha már régebben megvetted és a letöltött appok közül lehúzod, vagy marad a jailbreak... Röhejes hozzáállás egy fejlesztőtől..

Igen sajnos a pro vonalnak lőttek.

Az elmúlt 2 hónapban azon melóztak, hogy az elbénázott új alkalmazást újra felhasználó baráttá tegyék.
Lépésenként talán halad, de az biztos, hogy olyan átlátható már nem lesz mint a régi volt.
A pro-nál már a képfeltöltés sem ment. Így ha be akarsz szúrni mobilról képet csak az új cuccal lehet.
 
Back
Oldal tetejére