• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tapatalk - Akvakertész fórum mobilon

Sziasztok!
Nálam az új tapatalk4-en nem indulnak a beágyazott youtube videók és a kereső sem működik. Mi lehet a hiba?
 
Sziasztok!
Nálam az új tapatalk4-en nem indulnak a beágyazott youtube videók és a kereső sem működik. Mi lehet a hiba?

Sajnos nem tudom :(
Szerver oldalon folyamatosan frissítve van a progi így inkább a kliens program problémája lehet
 
Most jött hírlevélben. Aki eddig nem próbálta itt a remek alkalom!


Get Tapatalk app for free!

To celebrate our 4th year anniversary, Tapatalk app is now completely free. Checkout Tapatalk 2 for Android in Amazon App Store, Tapatalk 4 (Beta) in Google Play, and the original Tapatalk app for iOS is also free in Apple App Store! Another reason to activate Tapatalk on your forum - get them now!
 
Nekem olyat csinál az új, hogy mindig azt mondja: "Be kell jelentkezned, hogy ezt megtehesd." Majd működik tovább rendesen - anélkül, hogy jelszót kérne.
 
A tapatalk-ban beállított "Küldve Tapatalk4-el küldve"-re gondolok. Régebben itt is működött, aztán egyszer csak eltűnt. Tapatalk4.0.13, Android4.0.4

Megnéztem. Néhány napja frissítettük a legfrissebb Tapira a szervert. Elképzelhető, hogy garniéknál régebbi verzió fut.
Fórum oldalon nincs ilyen korlátozás.

Ez mindig telefon oldalon állítható. Esetleg nézd meg a tapi beállításokat a settingsben.
 
A telefonon a tapatalk főmenüjében állítható, ahogy nézem, az összes olvasott fórumomra érvényes a beállításom. Ezért volt fura, hogy a garniéknál van, itt meg nincs.
Amúgy köszi, hogy utánanéztél!:)
 
Nekem egyáltalán nincs aláírásom a Tapatalknál, pedig be van állítva.
Nem zavar, csak a történeti hűség miatt jegyzem meg... o_O
 
Mostanában semmiről nem kapok értesítést, pedig minden be van kapcsolva. Noti centerben is, és a Tapatalkon belül is. :/
 
Back
Oldal tetejére