• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day Talachi csapat - The Rupture

jaja nap végén meghozta a futár. szombaton szerelés! :)
már alig várom, mert most @Piga csapat akváriuma mellett ezek a zöld csöves játékok tényleg nagyon ormótlannak tűnnek.

De klafa! :)

Majd lőhetnél képet is, milyen így egyben! (tudom heti frissítést mondtál ,de nagyon furdal!! :):hungry:)

Nem bírom ki jövő héten fel kell mennem megnézni hogy milyen a cucc, úgy is vásárolni akarok!!!
 
Mielőtt a fotók jönnének....

A mai napon úgy éreztem én is, hogy a PIGA féle akvárium volt a legerősebb. Tiszta volt ragyogott, egyszerűen mágnesként vonzotta a tekintetet.
Persze a másik két akvárium csak nap végén kapta meg a végleges optikai tuningot és a friss szűrőben lévő szűrőanyag miatt picit opálosak is lettek. Ezért a mai fotókon a másik két csapat akváriuma nem olyan kristálytiszta mint Piga akváriuma ahol 2 napja megy már az új szűrő.

Ettől függetlenül amin mosolygok :) Múlt héten a magam részéről Talachi akváriumot éreztem a főszereplőnek. A legtöbb visszajelzés, a legtöbb figyelem.
1 hét múlva Piga kapta ugyanezt a figyelmet és már most le merem fogadni hogy Ozzyék akváriuma a következő hétre már egy erős formáját mutatja majd.
És ez így megy majd 3 hónapig fej fej mellett, hol az egyik, hol a másik lesz jobb formában vagy mutatja épp a kívánatosabb arcát. Ezért is izgalmas a derbi! :)

Na de duma vége. Ma nap végén lecseréltük a szűrést, és hiába mostam ki a 2 liter NA Carbon-t azért beködölt amíg ott voltunk. Ezért kapott egy 100%-os vízcserét is az akvárium.

A fotó kb 20 perccel a vízcsere után készült


Scaper's Day Contest - Talachi Team - Day 7/90
by viktorlantos, on Flickr


Scaper's Day Contest - Talachi Team - Day 7/90
by viktorlantos, on Flickr


Scaper's Day Contest - Talachi Team - Day 7/90
by viktorlantos, on Flickr


Scaper's Day Contest - Talachi Team - Day 7/90
by viktorlantos, on Flickr

B épp kalapálja az akváriumokat. A héten keményen tolta a vízcseréket és takarított romokat amikor mi kidőltünk szombaton.


Scaper's Day Contest - Talachi Team - Day 7/90
by viktorlantos, on Flickr
 
Srácok!

Nem akarok senkit bosszantani, de én nagyon közel lakom a GA-hoz. Jobb esetben hetente kétszer is megnézem.
Végig kísértem az építés napját is, de élőben egészen döbbenetesen jól néz ki!
Gyönyörűen fejlődik és az üveg cuccokkal tényleg olyan, hogy az ember keresgeti a földön az állát!:eek:
Bár bevallom távolról nézve nem ez volt a kedvencem, de közelről benne van az első háromban:):):)
Gratulálok!
 
Köszi a képeket!

Hát igen úgy van ahogy Vik mondja, ma Pigáék viszik a prímet!(y)

Nálunk majd a mohák erősödésével fog az egész kép javulni!

Most megint várhatunk pár napot az új letisztult képre! :(
 
Nagyon kíváncsi leszek, hogy a kövek mennyire fognak algásodni. Ez egy jó teszt a twinstarra is. Örülök, hogy mind a 3 csapat más követ választott! Ha beválik, lehet beruházok egyre én is, egyenlőre a sok fogkefézés miatt nem vállaltam be a lávakövön kívül mást :D
 
Nagyon kíváncsi leszek, hogy a kövek mennyire fognak algásodni. Ez egy jó teszt a twinstarra is. Örülök, hogy mind a 3 csapat más követ választott! Ha beválik, lehet beruházok egyre én is, egyenlőre a sok fogkefézés miatt nem vállaltam be a lávakövön kívül mást :D
Na ezt maximálisan meg tudom érteni!En egy évig sikáltam a köveim,most max lävakö!
 
Hiheteltlen hogy mindenki a kövek pucolásán pörög! :)
Egy ilyen köves akinál a kőpucolás mindennapos dolog! Még a profiknál is, beleértve az ADA galériát is!!
Nem gondolom hogy létezhet ennyi kőből épített aki alga nélkül!
Ne ez legyen a fő csapásiránya a topicnak!

Én személy szerint minden nap fogkefézném ha ott lehetnék! :);)
 
Ja nem azért írtam, hogy pörögjek rajta, hanem a twinstar és az aquasky miatt. A kettő így együtt elég új kombináció. Ezert érdekel, hogy mi lesz. Igaz twinstar mellett többen írták, hogy algásodott (emzé és a GA akváriuma is) de a kis 60-asban, a LED alatt még eddig nem láttam algát a köveken.
Szóval, ha ekkora kőmennyiséggel, aquasky-al és twinstarral csak kicsit vagy nem algásodik, akkor komolyan elgondolkodom mindkettő beszerzésén :)
Ez nem csak a Ti akváriumotokra vonatkozott, hanem Pigáékéra is, A dragon is hajlamos az algára, de a galériában a minimál óta tudjuk, hogy a twinstar a dragonra megoldás.
 
A jövő heti fotókat már háttérrel próbálom fotózni. Csak most siettünk, hogy hamarabb végezzünk mint múlt hét szombaton :)
Még épp ki lehet vakuzni a hátsó részét az akváriumnak a mögötte lévő lépcső miatt. (y)

Viszont tegnap félve néztem, hogy a 100%-os vízcserénél nem e borul ki a jobb oldali hegy :)
De úgy néz ki jól bírja a strapát. :)

A geotextil miatt nem kell amazonia porokat szedegetni. Ez jóóó :)
 
Viszont tegnap félve néztem, hogy a 100%-os vízcserénél nem e borul ki a jobb oldali hegy :)
De úgy néz ki jól bírja a strapát. :)

Na ott én is szívrohamot kaptam volna az izgalomtól! Bár az első feltöltés még izgibb volt!:)
Remélem a jövőben is stabil marad!

A geotextil miatt nem kell amazonia porokat szedegetni. Ez jóóó :)

A skaper's day egyik sztárja egyértelműen a geotextil!! :)
Tuti hogy mindig használni fogom!
 
Még arra lettem volna kiváncsi hogy mennyi víz van benne!

Vízcserekor nem figyeltétek mennyi jött le?

Nem lényeges csak az érdekesség kedvéért!
 
Back
Oldal tetejére