• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Szürkület (stanci 300 literese)

Állat nagyon a hardver!
Dobhatnál fel még pár részletet!
Esetleg a dekor homokba pár kisebb kő? :)
 
Állat nagyon a hardver!
Dobhatnál fel még pár részletet!
Esetleg a dekor homokba pár kisebb kő? :)

Köszi! :)
Sajna nincsenek már kisebb köveim, egy nagyobbat kellene széttörni, de lehet kipróbálom mit mutat.
Képek majd később lesznek!
 
Tamás, milyenek is a köveid? Bazalt jellegű, vagy csak a nehezék volt az? (úgy néz ki, már túl régen jártam Nálad, meg még a víz is elég jól álcázta őket...)
 
Akkor megoldjuk okosba ;), darabosat ne törjél, zsebbe lehet vinni 2-3 db kisebbet, azt elég lesz összetörni -ha kell:)
Majd hívlak;)
 
Sziasztok!

Egy kis helyzetjelentés: Küzdök az ecsetalgával, de szép lassan alakulgat az akvárium. A mohák még nem kerültek be, próbálom őket újraéleszteni..
Amúgy elég nyugis akvárium lett, az utóbbi két vízcserénél csak az üveget töröltem át kendővel, a növényekhez hozzá se nyúltam.
Ha minden jól megy hétvégén jönnek új lakók.

DSC_1109a_zpsxxsbfrab.jpg
 
Tamás, kezdem úgy érezni, hogy be kell kéredzkedjek hozzátok, de a partedlit muszá lesz magammal vigyem, mert tátott szájjal bámészkodás lesz a vége:woot:
 
Tamás, kezdem úgy érezni, hogy be kell kéredzkedjek hozzátok, de a partedlit muszá lesz magammal vigyem, mert tátott szájjal bámészkodás lesz a vége:woot:
Nekem nem tetszik! Van még mit fejlődni. Szerintem elég végzetes hiba ,hogy az egyik oto szemben úszik... :D
Gratulálok! Nagyon ütős lett!
 
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat és a 'tetszikeket!
Sajna új lakókat még nem sikerült intézni, egyébként egy hatfős zászlós bölcsőszájú hal csapatot szeretnék a ferdénúszó pontylazacok mellé.


Tamás, kezdem úgy érezni, hogy be kell kéredzkedjek hozzátok

Nyugodtan szólj, ha meg akarod nézni! :)
 
Megvannak az új halak, sajna a hatból egy kiugrott, szóval egy ötös csapat maradt.
Szerintem nagyon beleillenek az akvárium összképébe.

Mesonauta mirificus - Perui Zászlós bölcsőszájú hal
DSC_1715a_zpszqzvxuty.jpg~original
 
Back
Oldal tetejére