• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szeged

Co2-t is ajánlhatnád nekik.
De elsősorban meg azt, hogy ki kellene írni, hogy melyik növény mi. Ezt már az előző kereskedésükből is hiányoltam. Ráadásul sok mindenről ők sem tudták, hogy mi. (legalábbis nem mindegyikük)
Amúgy van amelyikük ért a dolgokhoz. (Kornél)
Tényleg jó hely lett egyébként.

atti76 said:
zoi said:
Gondolom a szegediek már találkoztak a Trópus nevű kereskedéssel.

http://www.tropus-szeged.hu/

Növények terén még elég sok hiányossággal találkoztam, néhány algás zöldségen túl nem sok minden virított a növényzet számára fenntartott helyen.



A haverom próbál nekik segíteni, hogy jobb kondiban legyenek a növények. Tápoznak, de csak Serával.
Már ajánlottuk nekik a GA tápokat. ;)
 
Pofámról ég a bőr, mert kerestek már minket, hogy tartsák a cuccainkat, de az ezer dolog miatt nem tudtam még foglalkozni vele. :oops:
Valamikor lemegyek megnézem az új boltjukat, :geek: mert én még csak a régit láttam. ;)
 
Nigro said:
Pofámról ég a bőr, mert kerestek már minket, hogy tartsák a cuccainkat, de az ezer dolog miatt nem tudtam még foglalkozni vele. :oops:
Valamikor lemegyek megnézem az új boltjukat, :geek: mert én még csak a régit láttam. ;)

Hahhááááááá!
Nem kell majd Pestről meg Debrecenből rendelnem a GA tápot?
Ez kimondhatatlanul jó lenne.
 
DomeSL said:
Co2-t is ajánlhatnád nekik.
De elsősorban meg azt, hogy ki kellene írni, hogy melyik növény mi. Ezt már az előző kereskedésükből is hiányoltam. Ráadásul sok mindenről ők sem tudták, hogy mi. (legalábbis nem mindegyikük)
Amúgy van amelyikük ért a dolgokhoz. (Kornél)
Tényleg jó hely lett egyébként.

Túl vagyunk rajta... ;)
Szerintem fejlődőképesek (főleg Kornél).
A növényneveket még a szállítójuk sem tudja. :)
 
Nigro said:
Pofámról ég a bőr, mert kerestek már minket, hogy tartsák a cuccainkat, de az ezer dolog miatt nem tudtam még foglalkozni vele. :oops:
Valamikor lemegyek megnézem az új boltjukat, :geek: mert én még csak a régit láttam. ;)


Nem hiába kerestek... ;) .
Nigro, ha leutazol, megállapodhatnál velük a GA kínálat forgalmazásában is. Persze szabott árakkal...
Úgy tudom, nagyon sok külföldi (román, szerb) vevőjük van, raklapszám vihetnék ki a cuccost. Főleg, ha élőben látnák a termékeket.
 
Nem rég voltam az új üzletükben,szerintem nagyon szép.A növényes részen persze javíthatnának.Mind a két üzletben voltam akkor,nagyon szegényes volt a választék.A halas ,tengeris rész nagyon szép,sok halfajjal,élőkövekkel.De ami rögtön feltűnt,hogy a pocon ott a CO2 palack. :) .Azt hiszem töltik is.Szerettem volna Eheim Substrat-ot venni,a weblapjukon rajta volt.Azt mondták,azt meg kell rendelni.Úgy összességében jó üzletnek tartom mind a két boltjukat.80-100km-es körzetben nincs ilyen szintű bolt.(persze Pécsett is biztosan van)

Nigró,ha mégy hozzájuk,azért remélem tudatosítod velük még jobban,hogy fejlődik az akvarisztika,egyre nagyobb az igény a növényekre és az ahhoz szükséges eszközökre.

Ami még tetszett,hogy nagyon sok garnéla fajt árulnak.(az újban)
 
Hello, újoncként üdvözlök mindenkit a fórumon.
A trópus-szeged kereskedést elég jól ismerem, sokat járok be hozzájuk. A hozzáállásuk abszolút pozitív, idáig minden gondomat-bajomat orvosolták. Árban jók. Fontos, hogy nem vagyok anyagilag érdekelt a fényezésükben, de Szegeden elég jól ismerem a helyi halasokat, messze ők a legjobbak.
Nigro: hatalmas lenne, ha megegyeznétek. Tényleg sok külföldi vásárlójuk van, ráadásul ellentétben sok "kereskedéssel", fejlődni AKARNAK. Ha egy demo zöldséges akváriumot berendeznének és GA-s cuccokkal tuningolnák, szerintem iszonyat sok ember szívét meghódítaná az akvakertészet, és máris alapíthatnátok meg a Zrt-t :)
 
Mik ki nem derülnek, mennyi szegedi van itt a forumon.

palugyay said:
Hello, újoncként üdvözlök mindenkit a fórumon.
A trópus-szeged kereskedést elég jól ismerem, sokat járok be hozzájuk. A hozzáállásuk abszolút pozitív, idáig minden gondomat-bajomat orvosolták. Árban jók. Fontos, hogy nem vagyok anyagilag érdekelt a fényezésükben, de Szegeden elég jól ismerem a helyi halasokat, messze ők a legjobbak.
Nigro: hatalmas lenne, ha megegyeznétek. Tényleg sok külföldi vásárlójuk van, ráadásul ellentétben sok "kereskedéssel", fejlődni AKARNAK. Ha egy demo zöldséges akváriumot berendeznének és GA-s cuccokkal tuningolnák, szerintem iszonyat sok ember szívét meghódítaná az akvakertészet, és máris alapíthatnátok meg a Zrt-t :)
 
palugyay said:
Ha egy demo zöldséges akváriumot berendeznének és GA-s cuccokkal tuningolnák, szerintem iszonyat sok ember szívét meghódítaná az akvakertészet, és máris alapíthatnátok meg a Zrt-t :)


Ezt próbáltuk meg elhinteni nekik.
Nigro rásegíthetne... :)
 
Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy Szegeden vagy a környékén hol lehet akváriumi célra való ipari CO2 5 kg-os palackot venni?
És még azt szeretném kérdezni, hogy halad a GA tápok "szegediesítése"?
 
Mennyire vagy megelégedve? Minőség, ragasztás, üveg? Azt láttam, hogy van rá 2 év gari.
 
Ma hallottam és láttam, hogy a Trópusban lesz GA és ADA cucc.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Saját szememmel láttam Green Aqua Macro-s üveget. :clap:
 
Én szombaton érdeklődtem, és akkor nem nagyon vágták mi is az a GA. Happy-Life növénytápot ajánlottak helyette :( Persze lehet, hogy nem a megfelelő embernél érdeklődtem. Viszont azt mondták, hogy lesz berendezve növényes aki is. Épp gondolkoztam, hogy ha ahhoz is Happy-Life tápot fognak használni, lehet lesz baj.

A hír viszont nagyon jó. :clap: Kezd beállni az akim, úgyhogy remélem a közeljövőben csak tápra lesz szükségem.
 
Sziasztok!

A tápokat hétvégén rendeltem meg az Akvaimpextől. Hétfőn éjszaka jött is az e-mail hogy rendelés beérkezett hozzájuk és utalhatom a pénzt. Az utalás kedden meg is történt péntek éjszaka jött az visszaigazoló mail hogy megérkezett a számlájukra a keret. Szerdai napon meg is érkezett a csomag amit az MPL szállított ki.
A rendeléstől a kiszállításig egy kicsit sok idő telt el, de nem volt sürgős ezért nem volt nagy baj. Csomag szerintem korrektül volt becsomagolva és minden megérkezett (a számla pedig benne volt a csomagban).

P1090138.JPG
 
Szeged környékén hol lehet (nem akvarisztikai) palackot cserélni/venni? Mert idáig 170 grammos nagy patronokat cserélgettem, de sajnos a cég megszűnni látszik, és nincs nyitva, szóval most élesztős cucc pöfékel, de jó lenne valami palackot szerezni.. :?
 
Back
Oldal tetejére