• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Dennerle 60 Cube

A 12/16-ost használom 3 bar nyomáson egy Eheim 2371-el. Én nagyon elégedett vagyok vele. Nem bántam meg, hogy megvettem, bár igaz nem is egy nagy összeg. Nem tudom miért nem léptem meg már hamarabb.
Mindamellett hogy nem látszik a diffúzor az akvában, eltűntek az apró buborékok is a vízből. Nekem egyáltalán nem érkeznek így bubik a vízbe. Hatékonyabb is. Ugyanazzal a bubiszámmal sokkal jobban zöldül a DC.
Maga a termék igényes, jó minőség. Nekem első dolgom volt szétszedni, megvizsgálni. Összeszerelésnél figyelni kell, nekem elsőre eresztett.
Akkor nincs is több kérdésem. :) Illetve eldöntöttem, hogy nem 60H lesz az aski hanem P. Mindenki azt mondja, hogy aránytalan, és csak akkor jó ha plafonig telerakod kővel és fával. Ami nekem tetszik ahhoz nem lenne megfelelő. Ha minden jól megy napokon belül indítok. Első hetet csak baci adagolással és szűrő járatással szeretném kezdeni sötétbe. Meg szerintem az áramlás is jobban kiadja az alacsony magaasság miatt.
 
hogy nem 60H lesz az aski hanem P.
Nem azt mondtad, hogy már megvan az akvárium?
Egyébként a 60P sem egy álom. Nem olyan rossz a 60H ha felfelé akarsz építkezni és van türelmed a karbantartáshoz (nehéz elérni benne a dolgokat).
Viszont már korábban is akartam kérdezni, hogy miért nem egy 60x45x36-ost veszel. Abban nagyon jól lehet építkezni.
 
Nem azt mondtad, hogy már megvan az akvárium?
Egyébként a 60P sem egy álom. Nem olyan rossz a 60H ha felfelé akarsz építkezni és van türelmed a karbantartáshoz (nehéz elérni benne a dolgokat).
Viszont már korábban is akartam kérdezni, hogy miért nem egy 60x45x36-ost veszel. Abban nagyon jól lehet építkezni.
A bútorhoz kaptam egyet, úgy volt, hogy azzal indítok de végül eladtam. Üvegből csak újat. :) A bútor meg makulátlan állapotú.
 
Jövő hét kedden befejezem ezt a naplót és költözünk. :) Ezt már hosszabb távra tervezem nem 2 hónapra. Ez a szűk 2 hónap elég volt, hogy visszarázódjak így 10év kihagyás után. Jelenleg itt tartok. Holnap indul a naplója. :)
 

Attachments

  • IMG_1003.png
    IMG_1003.png
    {memory} MB · Megtekintések: 4
Back
Oldal tetejére