• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szeged

Azt szeretem a Hajnóczy utcában ,hogy a Gabi a tulaj őszinte és bármit be tud szinte szerezni. És mostanávan rengeteg fejlödést újítást látok nála. Halak és technika terén is. És árban olcsó.

Tapatalk fórum alkalmazással küldve Motorola Defy+ mobiltelefonról.
 
Nos azt nem tagadom ,hogy a Hajnóczy utcában most egész jó kis fejlesztések voltak viszont az árak érdekesek. Nem minden olcsó van ami sokkal drágáb mint a Petőfi sgrt-on. Vigyázni kell azért Gabival mert egy nagy kópé :D Jól tud üzletelni :D Szoktam vele seftelni ,de még nem igazán tudtam az elvárt eredményt elérni nála :D mondjuk az Osztrák exportra csillogot a szeme :) Lényegében véve vannak dolgok amit érdemes nála venni pl tőzeg kivonat stb sokkal olcsób ,de mindent nem mernék onnan beszerezni..
 
Hát igen ebben igazad van,viszont vannak dolgok amik aPetőfin drágák Gábornál a Hajnóczy-n olcsóbbak. Ezért szoktam én nagyobb összegű vásárlásnál felhívni mind a 2 helyet és megkérdezni mi hol mennyi és úgy kalkulálok. Ide is megyek oda is megyek :)
 
Hát igen ebben igazad van,viszont vannak dolgok amik aPetőfin drágák Gábornál a Hajnóczy-n olcsóbbak. Ezért szoktam én nagyobb összegű vásárlásnál felhívni mind a 2 helyet és megkérdezni mi hol mennyi és úgy kalkulálok. Ide is megyek oda is megyek :)
Igen én mindig olyan vagyok ,hogy folyamatosan mérem fel a piacot és általában fejből tudom ,hogy miért hova érdemes menni :D
 
Sziasztok. Tudna-e nekem valaki mondani szegeden olyan lámpás, villanyos, fénytechnikai stb boltot ahol kapok mezei 860-as daylight fénycsövet?
 
Sziasztok. Tudna-e nekem valaki mondani szegeden olyan lámpás, villanyos, fénytechnikai stb boltot ahol kapok mezei 860-as daylight fénycsövet?

Szia
Mezei 865-ös 6500 Kelvines Philips és Osram cső van a Bakay Nándor Utcában a Daniella nevezetű boltban. Most beszéltem éppen tegnap velük telefonon,de hétfőn lesznek nyitva leghamarabb.......
 
Én is megosztanám a tapasztalataimat. Egyrészt, ahogy láttam, még nem esett szó a Vértónál, a telefontorony melletti üzletről, illetve a Tavasz utcai üzletről. Ezekben nem túl nagy a választék, viszont ők is tudnak rendelni, főleg a Tavasz utcában a fiatal hölgy eladó, ráadásul egy-két dolog árban jobb is mint a Trópus. A növényeim felét onnan szereztem be, és nagyon jó áron. Csak példáként: nemrég vettem vörös lótuszt, és fele annyiért megkaptam, mint amennyibe a Trópusban került volna. Ilyen téren tudom ajánlani, habár ahogy minden más (szegedi) üzletben, úgy vettem észre, hogy nem igazán vannak képben a növényekkel kapcsolatban. Az ismertebb növényekről tudnak valamennyit, de soknak még a nevét se tudják (mondjuk a Trópusban legalább kiírják). Az én tapasztalatom, hogy a Trópusban meg kicsit tukmálják az emberre a dolgokat. Bementem, hogy nézzek csobogós szűrőt a leendő (mostmár létező) 18L-es nanohoz, és ehelyett mutattak egy 30L-es akviszettet 25eFt-ért.
Jó bolt még a Némó, és az öregebb fószer ért is a dolgokhoz és folyamatosan olvasgat is (nagy sügéres egyébként), ráadásul Szegeden az új Agórában akvarisztikai szakkört tart gyerekeknek (szülőkkel). Ott még nem voltam, de tervbe van véve, hogy megnézem egyszer. Szépek a növényeik, a halak, és sok mindent be is tud szerezni a fószer. Kicsit drágák, mert a legkisebb is számít bolt üzletsorán van, így magas lehet a bérleti díj. Tényleg jó a Hajnóczy utcai is, de valóban van olyan, amit máshol olcsóbban megkap az ember.
Meg van egy algyői fószer, akinek van egy kis raktára, és jópár cuccot be tud szerezni. Ez a honlapja: webshop link moderálva Ami, ahogy most nézem, egyet jelent az Aqua-Impex-szel :)
 
Back
Oldal tetejére