• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szeged

Arizona said:
AQVAIMPEX KFT.
Ezt az üzletet ajánlom, nem csak Szegeden hanem az ország összes pontjára szállítanak, megbízható szállítás, széles árúválaszték, jó árak!

http://www.aquaimpex.hu/

Ez mind igaz, de nyugodtan készülj fel a 3-4 hét szállítási időre, amennyiben nem raktárról rendelsz.
Amúgy valóban sok olyan cuccuk van ami csak tőlük rendelhető belföldről.
 
Én is csak ajánlani tudom. Tőlük vettem EHEIM 2217-es használt szűrőm :p:D jól jártam:)
 
recon said:
Én is csak ajánlani tudom. Tőlük vettem EHEIM 2217-es használt szűrőm :p:D jól jártam:)
Eheim Classic szűrő és "jól jártam" - ugyanabban a mondatban. :roll: Minden relatív.
Más mod. megj.: No prices, please.
 
Gondoltam ha árverés írhatok árat. Nekem teljesen bejön a Eheim Classic széria. Nincs pénzem 250es akihoz millió liter/órás próötezres szűrőt venni :)
 
recon said:
Gondoltam ha árverés írhatok árat.

az ár önmagában nem baj csak ha együtt szerepel, kitől, hol stb.
Ilyen esetben elég ha leírod hogy a vaterán sikerült hozzájutni egy aukción.
Ellenkező esetben reklámnak minősül amit moderálunk.
 
viktorlantos said:
recon said:
Gondoltam ha árverés írhatok árat.

az ár önmagában nem baj csak ha együtt szerepel, kitől, hol stb.
Ilyen esetben elég ha leírod hogy a vaterán sikerült hozzájutni egy aukción.
Ellenkező esetben reklámnak minősül amit moderálunk.

Ex Vajda Péter úti üzletet meg lehet "reklámozni" ? :p
 
kinzo szaküzlettel nincs gond. leginkább olyan akvarisztikai cégekre és cégek termékeire gondoltam akik 0Ft-al járulnak hozzá az akvakertesz-hez, és az akvakertész eseményeinkhez.

szponzorokkal és hírdetőkkel szemben nem lenne tisztességes.

többiektől bocsi az offért.

természetesen megemlíted, hogy mondjuk vaterán találtad és ha valakit bővebben érdekel megkeres privátban.
köszi a megértést
 
Re: Milyen világítást használjunk?

Tudtok ajánlani Szegeden világítástechnikai üzletet, vagy akvarista boltot ahol be lehet szerezni power compact csövet és hozzávalókat?
 
Re: Milyen világítást használjunk?

zoi said:
Tudtok ajánlani Szegeden világítástechnikai üzletet, vagy akvarista boltot ahol be lehet szerezni power compact csövet és hozzávalókat?

Szia.
Olyan helyet tudok, ahol valószínüleg tudnak neked rendelni.
A Rigó utcában van egy tungsram bolt, ahol bármit tudnak neked adni amit a tungsram gyárt.
Tőle 150 lépésre, szintén a Rigó utcában van egy elektronika bolt, ahol nagy valószínűséggel tudnak neked rendelni.

És te nem tudsz olyan helyet szegeden ahol lehet Microsorium P. Narrow-t kapni?
 
Re: Milyen világítást használjunk?

DomeSL said:
És te nem tudsz olyan helyet szegeden ahol lehet Microsorium P. Narrow-t kapni?

Sajnos nem.

Az ajánlott üzleteket ismerem, azonban ha ők is csak rendelni tudnak, akkor lehet olcsóbb, ha közvetlenül én rendelek valahonnan...
 
Re: Milyen világítást használjunk?

Sziasztok srácok!

Világítás kapcsán a második üzletet ajánlom(Villamossági diszkont), mert gyorsak, segítőkészek és olcsóbbak is(sokkal!!) az elsőként említettnél - /sylvania gro-lux ban tuti! :) /

zoi said:
DomeSL said:
És te nem tudsz olyan helyet szegeden ahol lehet Microsorium P. Narrow-t kapni?

Sajnos nem.

Az ajánlott üzleteket ismerem, azonban ha ők is csak rendelni tudnak, akkor lehet olcsóbb, ha közvetlenül én rendelek valahonnan...
 
Köszi!

Tényleg rendesek és segítőkészek. Bár végül a power compactot, és a hozzá való foglalatot és elektronikus előtétet nem tőlük vettem (neten rendeltem), azért kábelért csak visszahúzott a szívem.
Egy dologban azonban segítség kellene: szeretnék a világítás fölé valami fényterelést (reflektor nem fér bele) próbáltam valamilyen tükörfóliát, vagy hasonlót találni itt Szegeden, de nem nagyon ment. Csak ipari mennyiségben lehet kapni, nekem meg nem sok kéne. Tud valaki egy üzletet ahol lehet kapni ilyesmit méterre? Vagy maradjak a "jól bevált" alufóliánál?
 
zoi said:
Köszi!

Tényleg rendesek és segítőkészek. Bár végül a power compactot, és a hozzá való foglalatot és elektronikus előtétet nem tőlük vettem (neten rendeltem), azért kábelért csak visszahúzott a szívem.
Egy dologban azonban segítség kellene: szeretnék a világítás fölé valami fényterelést (reflektor nem fér bele) próbáltam valamilyen tükörfóliát, vagy hasonlót találni itt Szegeden, de nem nagyon ment. Csak ipari mennyiségben lehet kapni, nekem meg nem sok kéne. Tud valaki egy üzletet ahol lehet kapni ilyesmit méterre? Vagy maradjak a "jól bevált" alufóliánál?


Nekem már tárgytalan lámpa csere miatt, de a régihez én sem találtam Szegeden sehol.
 
Gondolom a szegediek már találkoztak a Trópus nevű kereskedéssel.

http://www.tropus-szeged.hu/

December elején nyitottak egy új üzletet, a Petőfi sugárúton. Ma sikerült lecsekkolnom. Végre egy olyan kereskedés, ami nem egy panel aljában levő garázsból van kialakítva (a másik üzletük egyébként valami olyasmi). Szóval viszonylag nagy alapterületen, kellemesen elnézelődősen lehet vásárolni, és segítőkész alkalmazottak állnak a vásárlók rendelkezésére. Szép halak és garnélák nyomulnak a medencékben, továbbá egy rakáson még nem láttam ennyi tengeri akit. Növények terén még elég sok hiányossággal találkoztam, néhány algás zöldségen túl nem sok minden virított a növényzet számára fenntartott helyen. Úgyhogy hajrá szegedi növényfejek, ha kereslet van, akkor talán a kínálat is szélesebb lesz. Minden esetre szerintem érdemes betérni szétnézni.
 
zoi said:
Gondolom a szegediek már találkoztak a Trópus nevű kereskedéssel.

http://www.tropus-szeged.hu/

Növények terén még elég sok hiányossággal találkoztam, néhány algás zöldségen túl nem sok minden virított a növényzet számára fenntartott helyen.



A haverom próbál nekik segíteni, hogy jobb kondiban legyenek a növények. Tápoznak, de csak Serával.
Már ajánlottuk nekik a GA tápokat. ;)
 
Back
Oldal tetejére