• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szabolcs megye

Mondjuk ha igy folytatom az adogatást akkor kiürülnek az akváim.negyven csoki ment ki a mostival, vagy ötven vadas vegyest ajándékoztam el.Azért jut is marad is :)
 
Mondjuk ha igy folytatom az adogatást akkor kiürülnek az akváim.negyven csoki ment ki a mostival, vagy ötven vadas vegyest ajándékoztam el.Azért jut is marad is :)
Azért jusson majd hazai pályára is. [emoji1]

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Csalánt szoktatok adni garniknak? Hogy kell előkészíteni? Van az udvaron és ha már van akkor miért is ne?! [emoji3]

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Letördz egy ágat,az alkarodon párszor végighúzod reuma ellen s hogy meggyőzödj biztosan az e...(Nehogy) aztán folyovizbrn leöblited s ezután van aki megmikrozza egy kis időt én meg gázon vizet forralok s a lobogó vizbe dobom s elzáró a gázt. Kis ideig igy vagy ugy,aztán hidegvizes öblítés s mehet be a garniknak.ugyanigy bármit.
 
A valódiságát nem szívesen tesztelném ha nem muszáj. [emoji2]
De akkor úgy látom ugyan úgy kell elkészíteni mint minden más zöldséget. [emoji2]

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
A Búza téren van egy eperfa,szemezek vele de rohadt nagy ott a forgalom. Nem tudtok kevésbé forgalmas helyen eperfát ma gyümölcsfát?
 
A Búza téren van egy eperfa,szemezek vele de rohadt nagy ott a forgalom. Nem tudtok kevésbé forgalmas helyen eperfát ma gyümölcsfát?
Én passzolom. Sajnos azt sem tudom hogyan néz ki[emoji2]

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Egy telós kép a halas akva egy részletéről és pillanat kép a 2l ideiglenes tálszerű valamimről[emoji2] 9efb191360e0fbee57792b7e6001585c.jpg5772b6e8f11bb9e6597c04dfdf955575.jpg
Bocsi a silány minőségért.

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Abban a maradék rc van. Azért nem látsz benne halat. Hal a nagyban van csak. [emoji3]

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Emberek kér valaki ambuliát? pár szálata adnék szívesen. Ahogy látom, ha jó a tápozás meg a fény akkor nő ezerrel, ha nem jó a táp akkor elrohad a szára.
 
Emberek kér valaki ambuliát? pár szálata adnék szívesen. Ahogy látom, ha jó a tápozás meg a fény akkor nő ezerrel, ha nem jó a táp akkor elrohad a szára.
Akkor én jelentkeznék pár szálra. Vagyis szerintem. Mondjuk azt nem írtad, hogy pénzes avagy ingyenes. :D

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Ingyenes :) Nem sok van de nekem felesleges. Folyamatosan nő, úgyhogy lesz még. Első adag a tied Zotya.
 
Ingyenes :) Nem sok van de nekem felesleges. Folyamatosan nő, úgyhogy lesz még. Első adag a tied Zotya.
Köszi. Az új akiba fog beültetődni.:)
Némi táp lesz meg erős fény. :)

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére