• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szabolcs megye

Nekem nincs de egy barátom tud 6-os üvegből csinálni bár kérdés hány literes kellene mert biztos van vékonyabb is neki. 70 forintot kér, szerintem az jó ár. Ám sikerült eljutnom a határon túlra s babaultimról tudok már képet mutatni :)
 

Attachments

  • z1.jpg
    z1.jpg
    90.6 KB · Megtekintések: 0
  • z2.jpg
    z2.jpg
    82.8 KB · Megtekintések: 0
  • z3.jpg
    z3.jpg
    69 KB · Megtekintések: 0
Nekem nincs de egy barátom tud 6-os üvegből csinálni bár kérdés hány literes kellene mert biztos van vékonyabb is neki. 70 forintot kér, szerintem az jó ár. Ám sikerült eljutnom a határon túlra s babaultimról tudok már képet mutatni :)
Írok PW-üzenetet! :)

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Nekem nincs de egy barátom tud 6-os üvegből csinálni bár kérdés hány literes kellene mert biztos van vékonyabb is neki. 70 forintot kér, szerintem az jó ár. Ám sikerült eljutnom a határon túlra s babaultimról tudok már képet mutatni :)
Szépek! Gratula. Ha sikerült nekem is az új akimat összehoznunk akkor lesz nekem is garnis. [emoji2]

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Nekem sajnos volt tömeges RC elhullásom. Alig maradt pár db. Na majd az új akijukban. [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Nekem nem voltak olyan igazán nagyön vörösek de szerettem őket. Sajnos egyik napról a másikra tömeges pusztulás. Talán 3-4db ha maradt.

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Az durva.az lehetett rossz kaja vagy monjuk szappanmaradék a kezeden.
Sajnos passzolom a dolgot. Majd az új akijukban remélem jól érzik majd magukat és újra beindúlnak. Képet megkaptad amit küldtem?[emoji3]

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Hát én nem is tudom, szóval elég amatőr módon garnélázok én csak :) Igyekszem tanulgatni másoktól hogy jobban menjen a dolog. :)
 
Egyre többen és talán egyre pörgősebb is lesz a topic-unk? :D

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Hát ha a kezdeti lendületből nem vedzitünk akkor pörgős lesz :) tolnék képeket de jelen gelom bem alkalmas erre sajna.Majd potolok.
 
Back
Oldal tetejére