• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szabolcs megye

Jelentem Nyíregyen a Noé bárkájában árulnak Galaxy razbórát, igaz egy százassal többért, mint a pesti átlagár. Csak gondoltam szólok. :D

Hogy eddig miért nem Tapatalk-oztam?
Én nem ajánlanám senkinek azt a helyet. Jó pár díszhalasnál megfordultam már az évek során, de ennél elrettentőbb hellyel még nem találkoztam. Sötét, dohos, koszos hely, az akvák vize zavaros, vastagon áll bennük a mulm, a halállományt már nem is említeném. Igénytelenség a köbön!
 
Utoljára módosított:
Én nem ajánlanám senkinek azt a helyet. Jó pár díszhalasnál megfordultam már az évek során, de ennél elrettentőbb hellyel még nem találkoztam. Sötét, dohos, koszos hely, az akvák vize zavaros, vastagon áll bennük a mulm, a halállományt már nem is említeném. Igénytelenség a köbön!
Szia. Látom új regisztrált vagy itt. Üdv a nyiregyiek táborában. Reméljük te is tudsz hozzáadni a szabolcsi topichoz:)

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Valakinek van tapasztalata akváriumban rózsabokor gyökérrel? Ma szert tettem egy kicsi darabra ami száraz. Kérdés az, hogy használható-e vagy sem? :)

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Most vagy harmadszorra megy a válaszom, vagy egyszer sem, nem tudom miért nem tudok írni, meglátjuk. (a VIP-re hajtok)
Szóval, ha nem volt vegyszerezve, jól megsikálod, áztatod sokáig, hogy lentmaradjon, biztos nem lesz baj vele.
 
Most vagy harmadszorra megy a válaszom, vagy egyszer sem, nem tudom miért nem tudok írni, meglátjuk. (a VIP-re hajtok)
Szóval, ha nem volt vegyszerezve, jól megsikálod, áztatod sokáig, hogy lentmaradjon, biztos nem lesz baj vele.
Én is erre gondoltam nagyjából. Amúgy méreténél fogva a pico-ban kap majd helyet az előkészítés után. De tartok tőle, hogy költözésig (4hét) még nem lesz használható.

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Akvák jelenleg. Költözésre előkészítve. A pico még egyben van jelenleg. :)e6fa2b07daee95987d1b9115732d50aa.jpg84d247d467455789f0c50e94122b9cb7.jpg

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Sajnos egy csúnyán elhanyagolt akira leltem ma. Helyszín: Nyíregyháza, Megyei Könyvtár. cbc0689da4d782cdeff6542d286159d7.jpg

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Üdv kollégák az új kecóból. Halas aki beindult így fest jelenleg. (Bocsi a telós képért). Garnis és a pico még sajnos vedérben idő hiányában!5d3cbc3cccfada03792950c51ecd4dd6.jpg

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Üdvözlöm a nyíregyi társaságot, csatlakozom ha megengeditek. Én egy éve kezdtem újra akvarizálni, már meg nem mondom hgy kerültem bele a garnélák világába de most úgynéz ki hogy figyel egy 180 literes bútor akvárium a nappaliban, és a kiszsobában 10, 20,20,40 literben pedig legelész red cherry, csoki sakura+babulti stripes, vadas s majd most áll be egy kis yellow csapat. Korábban a Noéban jártam vásárolni, mert az ott dolgozó hölgy nem csak szimpatikus de profi is volt, ám méltatlanul kirúgta évtizedes kapcsolat után a tulaj, azóta oda nem megyek. A Szarvas utcán a tulaj elég profi, de szegényes és drága a bolt, a Bocskai út nekem kiesik, a Tűzhalat választottam most a Széchenyin. Az akváriumokban vannak növényeim, most egy új tápoldatot próbálok ki amit Debrecenből verébéktől szereztem be, s hát úgy néz ki, hogy elég jó az eredmény, szépek a növények, leginkább az ambulia indult be tőle :) Amugy a fészen nagyon jó garnélás csoport van fent, de nem is baj az ha több helyen cseréljük az eszmét :)
 
Üdvözlöm a nyíregyi társaságot, csatlakozom ha megengeditek. Én egy éve kezdtem újra akvarizálni, már meg nem mondom hgy kerültem bele a garnélák világába de most úgynéz ki hogy figyel egy 180 literes bútor akvárium a nappaliban, és a kiszsobában 10, 20,20,40 literben pedig legelész red cherry, csoki sakura+babulti stripes, vadas s majd most áll be egy kis yellow csapat. Korábban a Noéban jártam vásárolni, mert az ott dolgozó hölgy nem csak szimpatikus de profi is volt, ám méltatlanul kirúgta évtizedes kapcsolat után a tulaj, azóta oda nem megyek. A Szarvas utcán a tulaj elég profi, de szegényes és drága a bolt, a Bocskai út nekem kiesik, a Tűzhalat választottam most a Széchenyin. Az akváriumokban vannak növényeim, most egy új tápoldatot próbálok ki amit Debrecenből verébéktől szereztem be, s hát úgy néz ki, hogy elég jó az eredmény, szépek a növények, leginkább az ambulia indult be tőle :) Amugy a fészen nagyon jó garnélás csoport van fent, de nem is baj az ha több helyen cseréljük az eszmét :)
Üdv a nyiregyiek táborában. Igaz én már nem nyiregyen lakok de oda járok dolgozni. :)
RC szaporodik rendesen meg a Csoki is? :)

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Nekem a Szarvas utcai eladó Hieroglifás teknőst hozott, mikor királyteknőst kértem. :D Részemről ennyit a profiságáról.
Low tech vagy high tech akva? Van egy elég nagy MC szőnyegem eladó, bár nem csigamentes. Haza tudom vinni esetleg, ha érdekel. :)

Tapatalkkal küldve az én Lenovo A6000 eszközömről
 
Hát ki miben tudós :) az RC álló.ányom most erőssitem,inkább sakurásitani akarom mert az jobban tetszik, az most elég nullás. A csokik azok erősek,majdnem Black rose.Belőlük most adtam el 30 darabot. Ők szépen szaporodnak. Amugy nem nagyon szoktam boltba járni :)
 
MC - Micranthemum 'monte carlo', viszont igényli a fényt és a CO2-t. :)
Egyéb alternatívának közepes fénynél, táppal tudom ajánlani a HM - Hemianthus Micranthemoides növénykét. Belőle sajnos nekem sincs. :(
 
Back
Oldal tetejére