• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szabolcs megye

van egy 200 L-es akim kb 40-45 cm a vízoszlop, világítás + 15 cm(3*36W) szeretnék bele előtéri növényeknek valamilyen "gyepszőnyeghez" hasonlót ill. van benne egy gyökér és egy szikla is ami kb. 45-50 cm -re van a fénycsőtől azokra mohát szeretnék van ötletetek ilyen körülmények között melyek az ideális növények?
 
Előtérbe HM-nek már szerintem elég kell legyen ez a fény, ha a tápozás illesztve van hozzá. :)
Hemianthus Micranthemoides.
Ha minden igaz, ez közepes fényerőt jelent, ami a tipikus low tech világhoz már jó kell, hogy legyen. :)
Ott pedig már elég széles a paletta. Microsorum Pteropus, Anubias, Limnophila Sessiliflora, mohák valószínűleg meglennének, de tényleg hosszú a lista.
Egyszerűbb szerintem, ha mesélsz inkább egy kicsit arról, hogy mi az elképzelésed. Illetve az akvárium egyéb tényezői. Szűrés milyen, táptalaj van-e, tápozol-e, ilyesmik. :)
Mégjobb szerintem, ha indítasz neki egy saját naplót!(y)
 
Kollégák. Valakinek nem kell esetleg az üveg diffúzor? Annyiért adom amennyiért vettem. 1400ft, nekem ment egy vagy másfél hetet. Csere is ok valami értelmes dologra, időkapcsoló vagy valami :) 656902f01cfc073bb004ace2b32df12a.jpg
 
Annyi még hogy ha valakinek van feles növénye nyírásból stb. Engem érdekel most rakom össze a 200 as akit...
 
Kiolvadt a jég kocka. :) szerintem a növényeknek annyi, a talajnak meg csak nem ártott :D
2b043ce72513d3bb20604773bd655d5c.jpg
 
Back
Oldal tetejére