• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szabolcs megye

Na akkor pár neonhalat ketté vágok és beültetem a talajba, hátha gyökeret ereszt és kettő lesz belőle :D
Amúgy lövésem sincs, hogy mi a neve annak a növénynek, de viszek.
Időben kb mikor jársz naményban ha holnap jössz? :D
okés megmondom neki :D aztán szépen tápozd nekem szép hajtások legyenek :D
Nem tudom, hogy mikor megyek arra és sajnos azt sem, hogy egyáltalán holnap lesz-e a napja. minden nap reggel tudjuk meg a napi irányt. naményt meg onnan tudom, hogy megyünk mert tervben van csak nem tudni melyik napra. küld el a telszámod privátban és ha megtudok valamit akkor rádcsörgök szerintem így lesz a legegyszerűbb :)
 
A mai nap két meglepetést is tartogatott :) Kikeltek a cory ikrák amiket pár napja mentettem ki a 100-asból, és kaptam egy 50literes osztott akváriumot a szomszédoméktól :D
Ez a nap vízi nap lesz :D
 
A mai nap két meglepetést is tartogatott :) Kikeltek a cory ikrák amiket pár napja mentettem ki a 100-asból, és kaptam egy 50literes osztott akváriumot a szomszédoméktól :D
Ez a nap vízi nap lesz :D
Na hajrá akkor benépesíteni az osztott akit! Lássunk valami képet is! :)
Én meg szombaton voltam nyiregyen pénzt költeni. vettem is rögtön két növényt :)
 
Kérdésem a következő. Valakinek van valami igénye Budapestről? 15-én megyek fel és mindenféle jó helyre el tudok menni, mindenféle jó fej akvaristát meg tudok látogatni aki küldene nektek valamit :D
 
Kérdésem a következő. Valakinek van valami igénye Budapestről? 15-én megyek fel és mindenféle jó helyre el tudok menni, mindenféle jó fej akvaristát meg tudok látogatni aki küldene nektek valamit :D
Akkor szerintem én simán élek a lehetőséggel :) szét kell nézni a topic-okban és lebeszélni a dolgokat. Szóval akkor 15? :D
 
Na jártam ma nyíregyen :) Sikerült beszerezni 4 amanot az algák ellen, meg vettem citromsavat és szódabikarbónát úgyhogy újra dübörög a CO2 :cool:
 
Sziasztok! Először is BÚÉK mindenkinek!:)
Segítségeteket kérem: Nyíregyházán hol lehet CO2 palackot töltetni?
Egy 2kg palackról lenne szó.
 
Sziasztok! Először is BÚÉK mindenkinek!:)
Segítségeteket kérem: Nyíregyházán hol lehet CO2 palackot töltetni?
Egy 2kg palackról lenne szó.
Szia. A kállói út elején a körforgalom után (Nagykálló irányába) van az Orha művek. Azon a telephelyen van egy Messer lerakat. Ott érdemes lehet megkérdezni. Hirtelen csak ez jutott az eszembe. :)
 
Szia. A kállói út elején a körforgalom után (Nagykálló irányába) van az Orha művek. Azon a telephelyen van egy Messer lerakat. Ott érdemes lehet megkérdezni. Hirtelen csak ez jutott az eszembe. :)
Köszi az ötletet. Kisebb cégeket keresek ahol meg lehet várni a töltést vagy max. 1-2-3 órán belül töltik. Saját, jó állapotú palackot viszek ezért ugyanazt akarom visszakapni.
 
Köszi az ötletet. Kisebb cégeket keresek ahol meg lehet várni a töltést vagy max. 1-2-3 órán belül töltik. Saját, jó állapotú palackot viszek ezért ugyanazt akarom visszakapni.
Értem. Nekem hirtelen csak ők ugrottak be. :)
 
Kollégák kellene egy kicsi segítség. Tuningolnám kicsit a szűrőmet. Kevesebb szivacsot tennék bele, zeolit-ot kiszedném és a helyére biológiai szűrő anyagot szeretnék tenni. Tegnap este nézelődtem és kicsit elszomorodtam, hogy nincs kissebb kiszerelés mint az 1l és még az is horror áron. Nekem max vagy 3 maréknyi kellene nem több mert nem is férne már hová az akasztósban. Ennyiért viszont nem akarnék egy majd vagyonnyi pénzt kiadni. Valakinek nincs esetleg megmaradva amire már nem lenne szüksége? :)
Csoki, sör mindig akad :)
 
Debrecenbe max majd márciusban fogok járni. Addíg már meglesz az átépítés. Vagyis nagyon merem remélni. :)
 
Back
Oldal tetejére