• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szabolcs megye



Kösziköszi!!!!
Ma jártam arra lehet a héten még megyek arra megnézem őket..de jövő héten biztos..ha valami kell Nyíregyről szólj...;)
 
Én is algacsatát vívok :(
Kösziköszi!!!!
Ma jártam arra lehet a héten még megyek arra megnézem őket..de jövő héten biztos..ha valami kell Nyíregyről szólj...;)
Nagyon szépen köszönöm :)
Ha nem gond meg is ragadnám az alkalmat. Itt az istennek nem találok fagyasztott fehér szúnyoglárvát. Ha esetleg tudnál szerezni azt meghálálnám :)
 
55b8401e97c43d4a69cf8b025699e4e4.jpg

Ami biztosan van: ecset, szőr, pont alga. Ennek BO lesz a vége.
 
Én is algacsatát vívok :(

Nagyon szépen köszönöm :)
Ha nem gond meg is ragadnám az alkalmat. Itt az istennek nem találok fagyasztott fehér szúnyoglárvát. Ha esetleg tudnál szerezni azt meghálálnám :)

dobj már rám egy telszámot üziben(nemtudok még üzenni..:) én nemrég vettem mixet amiben van fehér is ..megnézem van e csak fehér....:)
 
A Noéban szokott lenni ilyen fagyasztott mix, illetve külön is fajtánként. Ha jól emlékszem akkor 500ft körül szokott lenni az ára.
 
Uraim. Lenne egy nagy tő Anubias. Nagy akiba való mérete miatt. Nekem az 54l már kevés neki. Folyamatosan hozza az új hajtásokat, giga gyökérrel rendelkezik. Egy jelképes 1500ft szeretnék érte kapni, ajándék két hosszú nemtudom a nevét növény :)
bf060c9a4a9da25918158a3ef33f02b0.jpg
 
Back
Oldal tetejére