• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Shape of the Peaceful Zenith 80x40x45

Ne szivass ezzel el leszek.
Na jó, akkor adok egy jótanácsot is :) Mikor már majd az üvegben késznek látod a szképet, ne állj neki növényesíteni. Töltsd fel vízzel mindenképp. Egyrészt hogy megmozdulnak-e dolgok, de főleg inkább hogy megnézd víz alatt is az építményedet. Nagy mélységek ábrázolásánál a víz más dimenziókat mutat kissé, ne járj úgy mint én :cry:
 
Milyen gyökerek ezek?Gondolom beáztattad.Kövek?Valami gyűjtés,vagy bolti?
Egyébként vagány lesz.Nagyon izgalmas.
 
Milyen gyökerek ezek?Gondolom beáztattad.Kövek?Valami gyűjtés,vagy bolti?
Egyébként vagány lesz.Nagyon izgalmas.
Köszi! Vegyesen alma, meggy, és talán barack fa gyökerek. Igen, ázott sokat és válogatáson is átment. Egy családtag kertjéből mindent el kellett távolítani én meg kaptam az alkalmon.:) A kövek sima vörösláva tűzépről.
 
Osztom a véleményed,két kocsival kellene ilyen fekete.
Ez tényleg ilyen fekete?
 
Azta! :eek: Hol van ez a tüzép és milyen lehet ott a fekete lávakő, ha a vörös ilyen?
Amit ott feketének hívnak az olyan foltos mint egy tehén, keveredik a vörössel. Bár lehet azóta jobb a felhozatal. Egyébként sóskúti a hely (így már mindenki meg fogja találni:)) Jó áron adják és van más is.

Ez tényleg ilyen fekete?
Az előző scape-ben is ez volt (Ghetto millionaire) ott láthatjátok víz alatt.;)
 
Amit ott feketének hívnak az olyan foltos mint egy tehén, keveredik a vörössel. Bár lehet azóta jobb a felhozatal. Egyébként sóskúti a hely (így már mindenki meg fogja találni:)) Jó áron adják és van más is.


Az előző scape-ben is ez volt (Ghetto millionaire) ott láthatjátok víz alatt.;)
Na jo de ott zold volt[emoji23]

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
 
Megint jártam a barkácsáruházak hárombetűsében és vettem ismét opálfóliát, mert hát az előzőt úgy raktam fel, hogy a helyén volt a tartály feltöltve:facepalm: Már szárad... Ez most baba lesz(y) Leadtam a rendelés GA webshopon, remélem elég lesz minden (leginkább a talajról szól).

Izgulok. Igazi kihívás lesz nekem ez a layout.:nailbiting:
 
Mivel ezek nem vízkompatibilis ágak :) nem fogják folyamatosan rohadásban tartani a vizedet?
Én csak 2 ventilátort vettem, de olyan hangos, hogy az asszony agyon csap mikor bekapcsolom. Már úton van Kínából a Peltier Cooler. Az talán csendesebb lesz.
 
Mint mondani szokás sok múlik a növényesítésen illetve hogy diorámát szeretnél vagy egy közelebbi erdőrészletet.
A kihívás meg kell,az visz előre ........... (y)
Alapjaiban a közelire gondoltam, de nagyon szeretném megoldani hátra a távolságok sugalló részletet.

Mivel ezek nem vízkompatibilis ágak nem fogják folyamatosan rohadásban tartani a vizedet?
Ott a lényeg, mert ezek nem ágak, hanem gyökerek. Egébként ennek ellenére is voltak erős szúrós szagot árasztó egyedek a vastagabbak közül, de a megmaradtak kellemes természetre emlékeztető illatot árasztanak, azt is csak közelről szagolva.

Én csak 2 ventilátort vettem, de olyan hangos, hogy az asszony agyon csap mikor bekapcsolom
Na ja, ez nekem is gyengém. Viszont a kis nokedlik a Chihiroson hangosabbak, mint a nagyok... teljesen tűrhető. Persze ebből kifolyólag nincs is vihar alatta, ezért van 5db.
 
Csak a rajz miatt gondoltam egyre, mert a másik csak egy iránymutató váz volt ez meg már közelebb áll az elképzeléseimhez. Végülis lehet ez a második... Na jó legyen:D szerkesztem is.
Mondom én mindig, hogy Photoshopban kell akváriumot készíteni. Nem algásodik, és könnyen újranövényesíthető. [emoji1]
Eddig szimpatikus. Csak erre tovább...

Tapatalkkal küldve az én PLK-L01 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére