• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Shape of the Peaceful Zenith 80x40x45

Nálam a nagyban BO lesz mert annyira kimaradtak a szűrőpucevák, hogy ellepett az alga.
Én hibám, sajnos a carbo ecsetelés már kevés itt - bár lehet nem lenne, de minden nap kellene vagy fél óra egy jó ideig míg helyreállna a rend. Blackout meg elrendezi az egészet. És alig van időm sajna.
Lehet fel kellene számolni a nagy akvámat? :(
Tudom mit élsz át... most én is az idővel állok :poop:ul. A BO megoldja, csak azt a karbit csináld odafigyeléssel, amit kicsomagolás után eszközölsz.
 
Párom megszerette a mini corykat és nagyon akart kettőt:) Na mondom legyen és vettem négyet (tán még az is kevés csapathalban) és valóban cukik:whistle: szerintem veszek még hatot:p. Tényleg picik, így simán elférnek és én is megszerettem őket.
10-es létszám felett kezdik el igazán jól érezni magukat. :) Turbózd fel a darabszámot, neked is jobban fognak tetszeni. :p
 
Sziasztok!

Időm nulla.:dead: Halakért még mindig nem volt időm menni. Pedig most már a skimerhez is kellene egy új rotor, amit eltörtem a beüzemelésekor:banghead: Boldogságos! Sikerült végre egy nagyobb karbit benyomni a napomba. Elég kopaszka lett... Most ilyen a szitu::https://photos.app.goo.gl/6i4CgE0F8M1DHt3O2
Azt hiszem le kell mondjak ezekről a nagyon mohás, nehezen karbantartható tartáylokról, mert zavar az időhiányból elkövetett szándékos lefosás.:unsure:

Köszi, hogy bekukkantottál.:)
 
Sziasztok Növényfejek!:):lurking:

Érzem már, hogy az építményemhez ennél pöpecebb szűrő dukálna bele szűrőanyaggal, mert a henger alakú kerámia szerű siporax és társai elég kakik. Tele van a tartály rejtett zugokkal, áramlás holtterekkel. Erre már tényleg csak a hanyagság kell és bumm így lesz a Chocapic... ja nem, az alga.:dead: Az Eheim Skim 350-et látni dolgozni felért egy orgazmussal.(y) Vágtam kis növénytartó kosárkából sipkát, hogy ne ugráljanak bele a garneszek. Beszereztem 15 gyémánt neont, de nem vagyunk jóban. Bujkálnak, de nagyon pedig gyönyörűek.
Megvolt a szűrőtakarítás két hete, most az akva és a csövek, lilyk pucolása és letakartam. A BO még megmentheti az ügyet.

Annyira nem látszik a baj, mert foglalkoztam vele 3órát, de az csak a hatékonyabb BO elérése miatt.
C4qvEGQvwHLWIP59ARacKpLnoiq89yvSfHFj8-YCZdB676RnjDPbN37p77Qg?width=1024&height=576&cropmode=none.jpg
tGl6j74heU0iyCgD2

Most pedig ebben kell gyönyörködnöm három napot bizti.
ddMRY1esQlH6kZRw1

xqAUbWyjr0PpXofGCiLNWNa7KYR86NECfolfAHilsFowygM78u2FgpSqR4IQ?width=1024&height=576&cropmode=none.jpg
Köszönöm, hogy benéztél.
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
 
Fekete Karácsony lesz a dzsungelnek? :) Messziről jó néz ki. De el tudom képzelni hogy közelről más a látvány.
 
Akkor mi lenne ha látnád az Ada vupa-t?:p
Bizonyára ott is elalélnék... DE én az a fajta vagyok, aki a Lambóra csorgat nyálat viszont inkább az RS6-ost veszi meg az ára miatt. Hiszen az is tudja azt a menetteljesítményt és még a kis család is belefér bőröndöstől.:D
 
Sziasztok Növényfejek!:lurking:

Csak füstjel, hogy még élek és az akvárium is pötyörög. A lakók meg boldogok, ha van egy kis időm.:) Most volt, így puceváty és kis nyírbálás után csináltam egy képet. Az algát sikerült nyakon csípni, átvettem a vezetést... még akad, de most rendben vagyunk. Hoztam pár Mollyt is akik betelepítése után a kis félénk, folyton bujdosó Neonokból kíváncsi mozgékony csapat lett.

Köszi, hogy bekukanottál!
UjKOof78qjsiZXIgOpJjL2ihlAZK56Ahprl6XUzz7Kfcl-2i2mnJCeHfDD7Q?width=1024&height=576&cropmode=none.jpg
 
Back
Oldal tetejére