• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's day - az építés napja

Szeretnéd, hogy legyen scaper's day?

  • Nem

    Votes: 0 0.0%
  • Majd ha fagy :)

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    62
  • Poll closed .
Én is szeretnék jelentkezni segítőnek. :) Kiválóan meg tudom őrizni a nyugalmam rázósabb pillanatokban is (igen, bármilyen fajta Eleocharis ültetést vállalok :D:D)
 
Nah ez szuper! Örülök, hogy ilyen sokan jelentkeztek.

Várjuk a Mentorokat :) És itt most nem az énekes műsor mentoraira gondoltam :D
Az ég szerelmére nyomjátok már le @ozzy -t :) még a végén egyedül nyer kihívók nélkül!!!
 
Nos, ha már így sikerült megpörgetnem a kereket, pofátlan leszek, az esélytelenek nyugalmával, felvállalva a kihívást: jelentkezem csapatkapitánynak. Lesz ami lesz... :D
Egye fene, Ozzy koma. Bele ültetted a bogarat a fülembe. Nekem nincs HAC nevezett akvám, a mostani is csak egy átmeneti, de dolog nagyon mozgatja a fantáziám. (Ma szaunázás közben ezen járt az agyam, végig a másfél óra latt... :D). Szóval, hogy növeljem a jelentkezők számát, jelentkeznék erre is, ha esetleg kellene tartalék ember. Meg hogy növeljem a statisztikát! :D
 
Hát jó!
Úgy vélem, segítőkből óriási lesz a túljelentkezés, így -bár nem vagyok teljesen biztos abban, hogy a veterán, mint jelző rám illik- megpályázok én is egy magasabb posztot.
Szóval csapatkapitány lennék, vagy mi is volt a jelszó.
 
Én is nagyon szívesen mennék valaki mellé segítőnek, bár azt még nem tudom pontosan, hogy ráfogok e érni. Persze ezt próbálom majd időben jelezni, valószínűleg ez a hét első napjaiban kiderül.
 
Sziasztok!

Lévén kezdő vagyok, ezért csak segédnek jelentkezem. Növényesem ugyan van, de az csak próbálkozás :)

Türelem megvan, lévén korábban maketteztem is. Fantázia megvan. Segítő készség megvan, Idő szintén. Mi kell még? ;)
Ja, lelkesedés. Na azzal meg aztán végképp semmi gond :D

(már csak azért is, mert tanulhatok tapasztalt kertészektől. :sneaky:)
 
Utoljára módosított:
Nos, ha már így sikerült megpörgetnem a kereket, pofátlan leszek, az esélytelenek nyugalmával, felvállalva a kihívást: jelentkezem csapatkapitánynak. Lesz ami lesz... :D

S ha nem jön össze -- amire valljuk be van esély -- tisztelettel és alázattal roadnak csatlakoznék csapathoz, ha valamely "boss" igényt tart rám.
Előnyöm: minimális szakmai tapasztalat csapatmunka terén :D
 
Back
Oldal tetejére