• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's day - az építés napja

Szeretnéd, hogy legyen scaper's day?

  • Nem

    Votes: 0 0.0%
  • Majd ha fagy :)

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    62
  • Poll closed .
Üdv Vik! Az ötlet zseniális, ilyen még nem volt, de ha beüt, hagyományteremtő lehet... s tán nem csak nálunk. (y)

Tehát a menet a következő:
3 kulcs ember veterán kiválasztása
veteránok segítőinek kiválasztása

ami nekem nem teljesen világos:

A három kulcsembert a fórum közössége szavazza meg, vagy a GA csapat dönt?

Ha meg van a három "boss" -- ők választják ki a jelentkezők közül a segítőiket? Vagy sorsolás dönt?
 
ami nekem nem teljesen világos:
A három kulcsembert a fórum közössége szavazza meg, vagy a GA csapat dönt?
Ha meg van a három "boss" -- ők választják ki a jelentkezők közül a segítőiket? Vagy sorsolás dönt?

Legyen akkor is is :)

Veteránnak, vagy csapatkapitánynak jelentkezni lehet. Az eddigi akváriumok alapján kiválasztjuk a 3 embert.
Aztán a csapatkapitányok választanak maguknak csapatot a fórumról.

Ki az aki csapatkapitány szeretne lenni? :)
 
Az eddigi akváriumok alapján kiválasztjuk a 3 embert.

Mielőtt elvenném a kedveteket. Bárki jöhet csapatkapitánynak aki az utóbbi 2 évben valahol az élmezőnyben végzett a HAC-on. Ez már olyan eredmény, ami azonnal kvalifikál :) Vagy egy szép akváriuma már van.
A jelentkezők közül rábökünk 3 emberre (reméljük nem csak 3 ember jelentkezik majd :) )

Csak semmi feszkó, de tényleg. Ez egy buli, egy mini verseny, egy maradandó emlék, egy emlékezetes nap a hobbi életében és a miénkben.

Annyi a teendőd hogy beírod "csapatkapitány lennék"
A többiek csak simán írhatják, hogy jönnek segítőnek, hogy a hármak tudjanak választani :)

MENETREND:

- szerdáig kiválasztjuk a csapatkapitányokat a jelentkezők közül és beírjuk itt a topikba a 3 nevet
- csütörtökre a 3 ember kiválasztja a segítőket, akikkel szombatig megszülik mit építenének
- vasárnap reggel elküldi nekem mindhárom csapat a növénylistát, hogy be tudjam rendelni a Tropicatól az építés hetére.
- hétfőn véglegesen eldöntjük melyik nap legyen (a csapatok megmondják nekik melyik a jobb. szombat délután vagy vasárnap)
- a második héten fejben lehet még finomítani, a csapatok átbeszélhetik a taktikát, a furfangot :)
- aztán a kiválasztott napon indulhat a buli

Remélem a GA részéről @keymaker és épít majd, de hívtam @Cecska-t és bízom benne hogy @Nigro is ott lesz :) Én biztosan
Mi mindannyian a 3 csapaton kívül építünk majd, nem szeretnénk elvenni a lehetőséget senkitől. :)

Jöhetnek régi motorosok, új arcok.
De most hogy ennyi idő van szeretném, ha a végeredményen is látszódna :) Ha már a Thai verseny jött elő ott remek akváriumok születtek.
De nem cél hogy IAPLC nyertes akváriumok szülessenek. Legyenek szépek, jól üzemeltethetők, olyanok amit bátran fotózhatunk majd az épülés szakaszában és utána is. Ha az ADA galéria Nature Aquarium vonalát hoznád örömmel fogadjuk. Szabad a pálya!
Szerintem ez nem gond, ha a HAC akváriumokra nézek.

Növényből, dekorból, és minden másból lesz elégséges. A csapatkapitányok feladata, hogy lehetőleg olyan növényt és felépítményt válasszon ami sikerre vihető a következő 3 hónapban.
Tehát UG-val csak az építsen aki fejvesztés terhére be tudja vállalni :D

Én már alig várom :):hungry::pompous::snaphappy::woot::)
 
Közben ránéztem a szavazatra és 35 igen 0 nem ellenében a szavazást lezárom :)
Az eseményt megtartjuk, mert úgy látom érdeklődés lenne :)

Szóval hol az a 3 dalia vagy amazon? :)
 
Back
Oldal tetejére