• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Profi építések

A héten szóltak, hogy lenne egy kevés belőle még.

200-300kg-ot kaphatunk még kb ennyi. Ez mondjuk nulla egy olyan bolt esetén mint a GA.
A meglévő 130 is kb 2 akváriumunkra elég csak :) Főleg úgy hogy van benne egy 30kg-os kavics is :)

Nah, de ha felénk jártok meg tudjátok nézni. Mindent a szemnek semmit a kéznek :D:)
 
Sziasztok!
Pár napja regeltem az oldalra,nem vagyok kezdő akvarista,több mint 20 éve tartok halakat.
Mostanában egyre többet hallok és olvasok az akvakertészetről,egyre jobban érdekel a növényes akvarisztika.
Viszont ahogy látom csak és kizárólag négyzet-téglalap alakú akváriumokkal "dolgozik" mindenki.
Nálam az a speciális helyzet van,hogy ismét gyári, háromszög alakú szettet vettem,már 3. alkalommal.
Egyszerűen azért mert a nappalimban mindíg a sarok marad üresen,és egy négyzet alapú szettet egyszerűen nem tudok odatenni.
Valaki csinált vagy látott már háromszög alapú szettet berendezve,vagy van ötlet ezzel kapcsolatban?
 
Sziasztok!
Pár napja regeltem az oldalra,nem vagyok kezdő akvarista,több mint 20 éve tartok halakat.
Mostanában egyre többet hallok és olvasok az akvakertészetről,egyre jobban érdekel a növényes akvarisztika.
Viszont ahogy látom csak és kizárólag négyzet-téglalap alakú akváriumokkal "dolgozik" mindenki.
Nálam az a speciális helyzet van,hogy ismét gyári, háromszög alakú szettet vettem,már 3. alkalommal.
Egyszerűen azért mert a nappalimban mindíg a sarok marad üresen,és egy négyzet alapú szettet egyszerűen nem tudok odatenni.
Valaki csinált vagy látott már háromszög alapú szettet berendezve,vagy van ötlet ezzel kapcsolatban?
Szia!
Nem egy megszokott dolog, de én már láttam növényest háromszögű akiban és nem is mutatott rosszul. Biztosan nehezebb berendezni, de nem lehetetlen. Egyébként egy nevesebb boltban láttam berendezve.
 
Tengeriben gyakori, de ott nem gond, mert az élőkövek adják a látványt, többnyire középen. Növényesben nagyon leszűkülnek ezzel a lehetőségeid, mert középen ott az él, ami nagyon zavaró, ezért azt minden elrendezésnél célszerű takarni. Ezzel le is redukáltad a scape-k tárházát. Az pedig, hogy a két oldalt már nincs mélységed, mert csúcsszöges (tükröződés nagyon zavaró), és igen kicsi a hely szintén nem előnyös. Ötletelni lehet, és lehet is szerintem szépet alkotni ebbe is ettől függetlenül...;)
 
Tengeriben gyakori, de ott nem gond, mert az élőkövek adják a látványt, többnyire középen. Növényesben nagyon leszűkülnek ezzel a lehetőségeid, mert középen ott az él, ami nagyon zavaró, ezért azt minden elrendezésnél célszerű takarni. Ezzel le is redukáltad a scape-k tárházát. Az pedig, hogy a két oldalt már nincs mélységed, mert csúcsszöges (tükröződés nagyon zavaró), és igen kicsi a hely szintén nem előnyös. Ötletelni lehet, és lehet is szerintem szépet alkotni ebbe is ettől függetlenül...;)[/QUOTE
 
Gondoltam,hogy nem lesz egyszerű a kérdés......
Nos az akvárium hátsó sarkát már kizártam egy 20 cm széles üveglappal,úgyhogy tulajdonképpen egy 5 szögű akvárium lett,a lerekesztett részbe a technika csöveit,a fűtést és a co belső reaktort dugtam el. a mélysége viszont így is 65 cm középen. És be is háttereztem,gyári juwel háttérrel,ez viszont lehet,hogy ki fog kerülni az akváriumból.
 
1. Az úr tényleg olyan pillanatragasztóval ragasztotta fel a növényt amit a sarki boltban lehet kapni, vagy valami spécivel?
2. valaki tudná hogy, hogy hívják azt a pirosas növényt ami kifutott a kilógó fára? meg a mellette lévő bordósat ami csak úgy kijött...???
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére