• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kínai live scaping contest?

Tényleg szép akváriumokat "dobáltak" össze,van egy amelyik nagyon hasonlít @keymaker most készülő akváriumára.Viszont amit még kiszúrtam ,hogy mindegyiken kivétel nélkül LED-es fény van ,és milyen kompakt kialakítású azzal a támasszal.Ötletes.Meglesném közelebbről is őket(y)
 
Nagyon komolyak, ugyanakkor kár, hogy opálos jópár akva. Jó lenne rendesen látni azokat is.:pompous:
A led nekem is egyből feltűnt, meg az is, hogy egyforma méretűnek tűnnek a használt akváriumok.
Elbontás után jó nagy kőáruházat be lehetne rendezni az biztos.;) És milyent...:eek:
@viktorlantos kimoházták magukat rendesen. Gondolom, alaposan megnézegetted mit műveltek.;)
A lap aljára érve a 2013-as vietnámi helyezetteket is tanulságos végignézni. Nagyot alkottak azok a srácok is!(y):)
 
Ebben a sziklás témában nagyon erősek. Ráadásul alapanyagból is a legtöbbel rendelkeznek.

Ez épp ma volt az FB falamon... ő is kínai

10171245_776568405694988_680034388_n.jpg
 
Tényleg szép akváriumokat "dobáltak" össze,van egy amelyik nagyon hasonlít @keymaker most készülő akváriumára.Viszont amit még kiszúrtam ,hogy mindegyiken kivétel nélkül LED-es fény van ,és milyen kompakt kialakítású azzal a támasszal.Ötletes.Meglesném közelebbről is őket(y)

Nem LED :) ( vagy legalábbis nem mind) T5 biza! A híres és méltán patinás Nanfeng Lámpagyár terméke :smuggrin: (és ez most nem vicc, mármint a gyártó) A Viktor által feltöltött TOP10-ben is van ahol látszik a cső vége. Itt egy valami távol-keleti fórum ahol tesztelték:
T5HO CYREX - TSO - Cộng đồng thủy sinh online
 
Azt a szentit nekije,föld,kő alapanyag nem számít van dögivel,na így szeretnék építeni egyszer Én is :D
Ja és ha jól látom akkor a púr hab is mint kötőelem bejátszott a kövek közt,aztán lehet hogy rosszul láttam :pompous:
 
Hát ezek nem spórolnak a cuccal. Nem olyan csórón oldják meg mint én :) Nagyon sok pénz van Kínában.
Ha ezek belendülnek...
Egyébként nagyon szépeket dobtak össze.
Jézuskától azt a termet kérem a benne lévő dolgokkal (az emberek nélkül)
 
Ezek közül kedvencet választani bátor dolog...;) Újra végiggörgettem az összeset, hihetetlen kreatív elmék azt kell mondjam. Rengeteg a nyersanyaguk, de bitang nagy szépérzékük is van hozzá.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére