• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Power of Moor

stau van bal szelen blyxat betettem hatra mert ott jobban tud terjedni meg ott van taptalaj is :)
pogo-ra gondoltam en is, szeretem :)
 
megvan a kicsike :)
8d04a1b514a1f55d152ddfef37cc1d84.jpg


@Evereka megvan erdekel? :)
 
Akvárium picit háttérbe szorult, előtérben a technika van:
2075 tökjól üzemel, szeretem nagyon :)

Világítás:
két félében gondolkodom egy sima T5-ös csövesben illetve egy hybrid T5+LED és ha nagyon elszállok agyilag akkor csak LED :)
Az az igazság, hogy a T5 azért keveredett a történetbe, mert megvan hozzá minden és minimális költségből meg tudom csinálni.

és íme a rajz, középen a burkolat, két szélén a kétféle szerelőtálca:
 
Akvárium picit háttérbe szorult, előtérben a technika van:
2075 tökjól üzemel, szeretem nagyon :)

Világítás:
két félében gondolkodom egy sima T5-ös csövesben illetve egy hybrid T5+LED és ha nagyon elszállok agyilag akkor csak LED :)
Az az igazság, hogy a T5 azért keveredett a történetbe, mert megvan hozzá minden és minimális költségből meg tudom csinálni.

és íme a rajz, középen a burkolat, két szélén a kétféle szerelőtálca:

Ha így meg tudod csinálni, lesz egy (majdnem) ATI lámpád. :) Már csak szálcsiszolt lemezt kell szerezned hozzá...:D
A külső burkolatot ha meg tudják így hajlítani, az baba, de így csak a rövidebb oldalról tudod becsúsztatni a szerelőlemezt, és ha nem sikerül passzentosra a hajlítás, az elég nehézkes lesz. Milyen hosszúra és szélesre tervezed a lámpát?
 
Szép-szép, csak hát ugye az a szálra húzás:whistle:!

Nagyon szép lesz! Ezek szerint a Mester nem kapott gutaütést a forma hajlítása közben!(y)
 
Bakker, ha tudtam volna, hogy kinek szóljak, amikor az enyémet csináltattam...biztos nem Szegedröl rendelem meg...Mennyibe fájt ez amúgy? Eddig királyul néz ki, tetszik!
 
Igazából anyag árban készült el, mert jóbarát a Mester (de azért néha szidott rendesen) :)
vettem 1 tábla 1mm-es alu lemezt (6500 Ft),
illetve beruháztam pár eszközre, mint lépcsős lyukfúró, és egy popszegecsbehúzó szerű cucc, de mentes hüvelyt lehet beletenni a lemezbe, nagyon baba cucc, így nem kell szenvedni, hogy hogyan csinálj menetet az 1mm-es anyagba.
Ha minden jól alakul ma este elektronika szerelés lesz és akkor teszek fel képeket is (egyenlőre csak a 4x 39W -os csövek lesznek benne).
 
Szia!
Ha hungarocellt rakunk a szűrő alá az tompítja a rezgés tovaterjedését a bútorra és halkabb lesz az egész?

Nem nyert. Rideg... Kipróbáltam. Nekem egy hangos gagyi jebo-m van. Eszkábáltam neki egy hangtompítót... Most csak annyit, hogy szivacs. Az jobb - alá is.
 
Back
Oldal tetejére