• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napló átnevezési, áthelyezési kérések

:D ez gyors volt köszi. Csak annyit szeretnék még kérni amit az imént elfelejtettem, hogy a neve után írjátok oda (TISZAVIRÁG).
Még egyszer köszi;).
 
Sziasztok!
Szeretnék megkérni egy admint, hogy a SeiryuMontain2 naplóm bélyegképét cserélje le az utolsó bejegyzésemben lévő akvás képre.
Köszi szépen!
 
Sziasztok!

Szeretnék megkérni egy modit, hogy a "Kezdjünk bele, hopp egy nano" naplót legyen szíves áthelyezni a befejezett akváriumok közé, mert szegénykémet anno valóban befejeztem, azonban újult erővel ismét belevágtam a kertészkedésbe, de nem szeretném hogy egyszerre két topik legyen a naplók között.

Köszönöm szépen.:notworthy:
 
Sziasztok!
Megkérnék egy moderátort, hogy az alábbi naplómat helyezze a befejezettek közé:
Soothing Mess - akvakertesz.hu/threads/soothing-mess.5046/
Illetve ezt a naplót kérném szépen átnevezni "Sárkányszirt"-ről "Dantesix vízfeletti növényvilága" címre:
akvakertesz.hu/threads/sarkanyszirt.5513/

Nagyon szépen köszönöm!
 
Sziasztok!

Most vettem észre, hogy balga módon még mindig nem fűztem bélyegképet a kezdő low-hoz.
Ezért megkérnék egy Moderátort, hogy legyen szíves a naplómhoz berakni az alábbi képet:
21907261940_ae5f7d4554.jpg

Köszönöm!
 
Kérek szépen egy moderátort, hogy EZT a - "1-2-3" nevű - naplómat nevezze át Finally Free -re és bélyegképnek pedig EZT a fotót tegye be.

Extra:
Az lenne az igazán szuper, ha @danyi03 csinálnál nekem is egy "átirányítást" a napló elejéről, mint ahogy a Te aktuális naplódnál is tetted. Vagyis hát megcsinálom én, csak kérlek tedd be az alábbi kiegészítést az első hozzászólás elé:

Utólagos bejegyzés (2016.03.06.):

Az akvárium indítása elhúzódott (főleg a DIY cuccok lassabb elkészülése miatt) és azt sok ötletelés előzte meg sok-sok oldalon keresztül. De lassan összeállt a hardscape is és végül be is lett ültetve. A feltöltésről és ültetésről ITT található az első bejegyzés. Az akvárium adatai pedig ITT találhatók.


Nagyon szépen köszönöm
 
Kérek szépen egy moderátort, hogy EZT a - "1-2-3" nevű - naplómat nevezze át Finally Free -re és bélyegképnek pedig EZT a fotót tegye be.

Extra:
Az lenne az igazán szuper, ha @danyi03 csinálnál nekem is egy "átirányítást" a napló elejéről, mint ahogy a Te aktuális naplódnál is tetted. Vagyis hát megcsinálom én, csak kérlek tedd be az alábbi kiegészítést az első hozzászólás elé:

Utólagos bejegyzés (2016.03.06.):

Az akvárium indítása elhúzódott (főleg a DIY cuccok lassabb elkészülése miatt) és azt sok ötletelés előzte meg sok-sok oldalon keresztül. De lassan összeállt a hardscape is és végül be is lett ültetve. A feltöltésről és ültetésről ITT található az első bejegyzés. Az akvárium adatai pedig ITT találhatók.


Nagyon szépen köszönöm
done
 
Sziasztok!Megkérhetnék egy admint,hogy ezt a képet betegye a naplóképemnek.
Köszönöm.
 

Attachments

  • WP_20160430_004.jpg
    WP_20160430_004.jpg
    115 KB · Megtekintések: 0
Back
Oldal tetejére