• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napló átnevezési, áthelyezési kérések

keszalvo

Bölcs Ent
Hali!
Azért gondoltam hogy nyitok egy ilyen témát mert sok naplóban láttam erre irányuló kérést ami,természetesen a sok naplónak köszönhetően nem mindig valósul meg.
Na innentől ide lehetne beírni akinek ilyen igénye van,mint az enyém is amivel megnyitnám ezt a témakört.
A Tenochtitlan,kezdet 63 literben szeretném átnevezni mert az akvárium idő közben csak 60 literes lett és e mellé úgy gondoltam biggyesztenék egy új nevet is az akvárium jellegét jobban kiemelve.
Az új neve a naplómnak tisztelt és nagyra becsült moderátor kollégák ezentúl legyen:
Raíz del Diablo 60 litros
Előre is köszönöm a segítségeteket a névváltásban.
 
Az a naplómból kiderül,de a lényeg hogy mikor indítottam a naplót akkor egy 60 x 30 x 35 akvárium volt betervezve aztán ebből lett egy
60 x 30 x 33-as akvárium így eltűnt az a három liter:D
 
annyi kérésem lehetne, hogy ezt a topicot is nevezzük rögtön át, napló átnevezések ÉS áthelyezésekre?
szegény 65 literest szeretném áttetetni a befejezettek közé, de amekkora az olvasottsága, gondolom senki nem látta a kérést benne :)
 
Back
Oldal tetejére