• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napló átnevezési, áthelyezési kérések

Sziasztok!

Megkérnék egy moderátort, hogy az általános beszélgetésekben levő "Kezdés" bejegyzésemet rakja át a naplók közé.
Köszönöm
 
Sziasztok!
Tegnap nyitottam egy új naplót. Szerencsére sikerült összehoznom mindent, így elsőre de a topik főképéhez sajnos rossz linket rendeltem hozzá. Ezért a főoldalon nem jelenik meg miniatűr.

Ezt viszont nem tudom, hogy lehet-e módosítani, vagy javítani?!

A naplóm "nano bozótos"

Ha valaki ebben tud nekem segíteni, azt megköszönöm!
 
Sziasztok!Megkérnék én is egy jófej moderátort,hogy a naplóm képét módosítsa nekem az utolsó bejegyzésben lévőre.Előre is köszönöm!(y)
 
Sziasztok!Megkérnék én is egy jófej moderátort,hogy a naplóm képét módosítsa nekem az utolsó bejegyzésben lévőre.Előre is köszönöm!(y)
Legkozelebb majd rakd be ide a naplo cimet is mert igy nagyon nehez a moderatoroknak kikeresniuk mirol is van szo,ezzel is konnyitjuk a dolgukat [emoji6]
 
Sziasztok,
Megkérek egy moderátort, hogy a naplómba (Low tech 48 literben) elsőként feltöltött képet állítsa be naplóképként, ha lehet.
Köszönöm:)
 
Sziasztok,
Megkérek egy moderátort, hogy a naplómba (Low tech 48 literben) elsőként feltöltött képet állítsa be naplóképként, ha lehet.
Köszönöm:)

Én is ugyanezt kérem, vagyis érdeklődtem már kábé 1-2 hete de még sajnos választ és segítséget nem kaptam.
Nálam is képhiba van sajnos.
 
Szeretnék megkérni egy moderátor, hogy az aláírásomban szereplő 225 literes naplóm képét erre módosítsa:
P2240051 | Flickr - Photo Sharing!


Köszönöm!

@danyi03 @viktorlantos segítenétek?

Illetve a kicsi akváriumom kezdőképét is módosítani kellene (elég gáz a mostani, nem tudom hogy került oda...)
Növényes - Második próbálkozás 49 literben | Magyar Akvakertész Fórum - Hungarian Aquascaping Community

Ez lenne a kép:
P2270108 by garai.jozsef, on Flickr

Köszönöm!
 
Az alairast te magad is szerkesztheted. Ez nem modi feladat. Kiveve ha olyan dolog kerul oda aminek nincs ott a helye. Akkor gyomlalunk. Alairast mindenki sajat maga kesziti
 
Nem az aláírásban lévő kép volt a gond, hanem az aláírásban lévő akváriumhoz tartozó fórumkép, de már kicseréltem
 
Back
Oldal tetejére