• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi zene

@Jopet
Mindenevő vagyok zenei téren ....bár a rock kicsit távolabb áll tőlem .....de jön egy ilyen pali ,és irgalmatlan jól előadja a Led Zeppelin egyik dalát.Komolyan az ilyenektől a végén még megszeretem a műfajt.
Egyébként a zsűritag nagyon komolyan nyomja a dance-t, ,úgy néz ki szeretheti ezt a dalt;)
Persze ez a műfaj nem elsősorban az énekes zsenikről szól, de nekem az alábbinál jobban nem is kell elénekelni semmit rock/metál számban ;) Ezt az életérzést viszont csak itt kapod meg.

 
@Jopet
Mindenevő vagyok zenei téren ....bár a rock kicsit távolabb áll tőlem .....de jön egy ilyen pali ,és irgalmatlan jól előadja a Led Zeppelin egyik dalát.Komolyan az ilyenektől a végén még megszeretem a műfajt.
Egyébként a zsűritag nagyon komolyan nyomja a dance-t, ,úgy néz ki szeretheti ezt a dalt;)
Akkor hallgasd meg ezt. De csak fulessel vagy olyan szerkoval amiben van akusztika. Ez elmondja neked milyen a rock hullamvolgye.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Akkor hallgasd meg ezt. De csak fulessel vagy olyan szerkoval amiben van akusztika. Ez elmondja neked milyen a rock hullamvolgye.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
Nightwish-t már régóta hallgatok:).És van még egy kedvenc együttesem ebből a műfajból;)
 
Mivel ma sokáig fenn kell maradni a SuperBowl miatt:whistle:,kell a pörgős zene.Ezt a dalt szeretem legjobban az Aerosmith-től,......bár ez most egy cover ,de nagyon jól nyomják a srácok;):)
@rollreich ,@Jopet ,@Szabó Henrik
Bitang jo. Szeretem aerosmith-t. Na jooo... A lanyat is. Nagy gyuruk ura rajongo vagyok.
En is sok covert nezek. Onnan lopom az akkordokat gutarra illetve billentyure.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Itt csak rokkerek vannak? :)
Nem hinnem. A zene egy mufaj. A rockban es a komolyzeneben maradt fent egyedul szinte, hogy hangszert hasznalnak. A nincs benne dalszoveg ajkor is megszolit.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Back
Oldal tetejére