• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi zene

Gitárosok!
Egy kis reklám :D Állati jól szól a technika.


Ez a szám meg mintha erre a hápogóra lett volna írva (2:10-től), szívesen meghallgatnám vele. Bár régebbi technikai feltételekkel is atom.

 
Utoljára módosított:
Nagyobb közönségnek szántam a promo videót.
De a lényeg a zenén van, az meg magyarul van, nem hallod?
:D
Amúgy az gáz, hogy most esett le, hogy miért Jopet a nicked?! Revelációüs élmény volt, pedig vágom, hogy JoPet van a képen... :D
 
Amúgy az gáz, hogy most esett le, hogy miért Jopet a nicked?! Revelációüs élmény volt, pedig vágom, hogy JoPet van a képen... :D
Dehogy gáz. Senki nem tudja, közeli ismerőseim se vágják :) Jó béna nick, de valahonnan régről maradt rám, cserélném ha lehetne.
 
Amúgy az gáz, hogy most esett le, hogy miért Jopet a nicked?! Revelációüs élmény volt, pedig vágom, hogy JoPet van a képen... :D
Off: Nem ez a gáz, hanem az mikor már a ~harmadik találkozásunk környékén megkérdeztem a fehér gitárja kapcsán, hogy a fényképeden még nem fekete volt? :D

S hallottam mástól ugyanezen történetet, hosszú haj-rövid haj verzióban is. ;)

Tapatalk-kal küldve...
 
Gitárosok!
Egy kis reklám :D Állati jól szól a technika.


Ez a szám meg mintha erre a hápogóra lett volna írva (2:10-től), szívesen meghallgatnám vele. Bár régebbi technikai feltételekkel is atom.

@Jopet ....ez a JoPet tényleg nagyon ügyes,komoly amit gitározik.Még nekem is tetszik:)(az első videón)
 
@Jopet ....ez a JoPet tényleg nagyon ügyes,komoly amit gitározik.Még nekem is tetszik:)(az első videón)
:)
Pedig itt nem is igazán gitározik, ez csak egy kellék bemutató videója.

Sejtem, hogy a műfajon belül téged inkább a lírai számok érintenek meg. Mutatok kettőt, pedig lenne mit a huszoniksz lemezről...

Ehhez a számhoz sajnos nincs képanyag, mert a dobosuk édesapjának halálos ágyára írták :( túl személyes a téma, ezért nem játsszák élőben. Alább csak a - tűpontos - gitárszóló rész:


Ez meg amolyan "bugyinedvesítő" szám a '96-ból egy rövid hajas 2004-es koncertről:

 
Utoljára módosított:
De szépen sír az a gitár...
Ja, hát Skolnick bácsi eléggé ért hozzá, hogyan kell karakteresen megfogni a hangokat.
Az ilyen covereket meg azért szeretem, mert a régi zseni számokat nagyon jó modern hangzásban meghallgatni. Főleg ha tehetséges zenészek játsszák újra, akik törekednek arra, hogy minden hang pontosan úgy szóljon, mint az eredeti lemezen, ahogy ebben a klipben is (y)
 
Ja, hát Skolnick bácsi eléggé ért hozzá, hogyan kell karakteresen megfogni a hangokat.
Az ilyen covereket meg azért szeretem, mert a régi zseni számokat nagyon jó modern hangzásban meghallgatni. Főleg ha tehetséges zenészek játsszák újra, akik törekednek arra, hogy minden hang pontosan úgy szóljon, mint az eredeti lemezen, ahogy ebben a klipben is (y)
Lehet, hogy kicsit off de van egy kedvenc vloggerem, szinte bármit eljátszik. A srác maximálisan tajgetos positiv viszont játszi könnyedséggel gengszterkedik a gitáron. Megkeresem a videót érdemes végignézni. Tesztel illetve ismertet jó néhány effectet de valami brutál zseni. Pont az egyik laptopra dugható multi effect tetszett meg amikor rákerestem és találtam vele egy teszt videót. BRUTÁL a srác. Pedig csak egy egyszerű herpeszes ödönke. Megkeresem nézd meg. :)
 
Megvan.
A srác szülei testvérek voltak viszont ez szoftver amit nyújt.... Tervben van :)
Ja, őt vágom :) Én onnan ismerem, hogy a djent szóra rákeresve a youtube-on benne van az első találatokban és van egy régi haverom, aki tök ugyanígy néz ki, dettó ugyanilyen bolond, csak neki a nagyapja az apja :D
Jók ezek a szoftveres cuccok, de én már nem bűvészkedek ilyenekkel. Amúgy sok apró dolog kell még a jó hangzáshoz, ez is mint az akvarisztika. Az első ilyen nagy felfedezésem anno (10 éve) a 4 sávos kikeverés volt, ha rögzítesz valamit, az alapból tud adni egy jó nagy pluszt még egy közepes minőségű hangzáshoz is. Íme:


Őtőle már dobáltam be ide pár tracket, van egy csomó "how to" videója is. Brutálul szólnak a felvételei, mondjuk van körülötte egy kisebb arzenál is.
 
Back
Oldal tetejére