• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi zene

Számomra nagy klasszikus zene, ami a középiskolás időszakomból ébreszt kellemes emlékeket...

Az egész kamaszkorom a Blink 182 zenéjére zajlott...tavasztól tavaszig hallgattam reggeltől estig! Travis dobos munkája nagy befolyással volt rám mikor még én is doboltam. Éppen ezért is nagy a kísértés, hogy a nyáron meglátogassam a NovaRock fesztivált Ausztriában. Ott lesznek ők is.
 
Hát nem tudom, Kurt például Fender Mustang-on tolta, és ő nekem elég igazinak tűnt...:censored::p
Azt nem tudom mivel játszott élőben de az albumot stratocasterrel vették fel erre értettem vagyis ilyennel: 1990s Fender Stratocaster MIJ #2. De valóban használt akkoriban egy kék mustang-ot vagyis szakirodalomban így olvastam;)
 
Hát nem tudom, Kurt például Fender Mustang-on tolta, és ő nekem elég igazinak tűnt...:censored::p
Szerintem ez stilus fuggo. A srltratonak szebb a magasa az lp gibsonnak a mellye. Egy jo metalra jobban illik a gibson. Ettol fuggetlenul en is stratos vagyok.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Én nem játszim csak hallgatom és a Nevermind album gitár-ja nagyon tetszik :) De pl ott van a Stephen Carpenter (Deftones) neki is tetszik a játéka, de ESP-t használ, szóval ez nálam az album rögzítésétől függ inkább:)
 
Ertheto. A nevermind nagyon tetszik nekem is. Meg akkor is ha Curt nem sokat akkordizal inkabb kvinteket hasznal, mellette a skala szeru szolozast sem viszi tulzasba. Orok szerelem marad, nagyon kar erte. A szivemben az utodja a night wish. Egyszeruen zsenialis. Meg a Tarjas idoszakra gondolok.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Bar david bovli-é a szám de szerintem Kurt jobban előadja.

Ez az unplugged koncert maga volt a kilencvenes évek fizikai kivetülése. :) Meg hát ők voltak az utolsó igazán nagy rockbanda, a mai napig emlékszem, hogy mekkora össznépi letargia volt a suliban aznap, amikor Kurt meghalt, és frankón mindenki érezte, hogy vége van egy korszaknak, és úgy is lett, sorra zártak be a rock helyek, és nyíltak a discok.
 
Ez az unplugged koncert maga volt a kilencvenes évek fizikai kivetülése. :) Meg hát ők voltak az utolsó igazán nagy rockbanda, a mai napig emlékszem, hogy mekkora össznépi letargia volt a suliban aznap, amikor Kurt meghalt, és frankón mindenki érezte, hogy vége van egy korszaknak, és úgy is lett, sorra zártak be a rock helyek, és nyíltak a discok.
Sok elfecserelt tehetseg es elet. Miert nem volt eleg csak egyszeruen hasznalni a rengeteg penzt amiert megdolgoztak. Vettek volna akvariumot es abban kifejezni a duhuket vagy a plussz energiat. Ez az akvakerteszet kesett 50 evet.
ed176a754c775ea2dcf65d212dfdbbec.jpg


Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
már "csak" két és fél hónap:

eddig nem adott ki preview trackeket, de minden egyes albummal úgy verte agyon az előzőt, hogy azt hittem, azt már nem lehet fokozni.
kíváncsi vagyok, most is meglesz-e ez a fíling.
 
Utoljára módosított:
@Jopet
Mindenevő vagyok zenei téren ....bár a rock kicsit távolabb áll tőlem .....de jön egy ilyen pali ,és irgalmatlan jól előadja a Led Zeppelin egyik dalát.Komolyan az ilyenektől a végén még megszeretem a műfajt.
Egyébként a zsűritag nagyon komolyan nyomja a dance-t, ,úgy néz ki szeretheti ezt a dalt;)
 
Back
Oldal tetejére