• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Az egyik Harcsacápám folyamatosan köröz egy növény körül.

Stresszel.
Ez egy pangasius? Úgy kb 50szer ekkora üvegben lenne a helye.
Az is lehet, hogy a kis helyen túl még terrorban is van. a Crossocheiliusok (az ezüst hal fekete csikkal) néha rohadékokká válnak, ha egyedül élnek (más crossoc. nélkül).

esetleg dörgölözik is? Az egyik fordulatnál, mintha..

Ha pontosabban leirsz részleteket, akkor konkret tanácsokkal is fog tudni neked valaki segiteni.
(Mekkora az üveg, Viz paraméterek (gh, kh, höfok) lakok száma, vizcsere gyakorisága, etetés (milyen gyakran & mit))...
 
Videó itt
Mi a véleményetek erről, mivel a nap 24 órájábó legalább 15-16 órán keresztül így viselkedik.
Nem akarlak megbántani, csak leírom a véleményem, hiszen ezt kérted :)
A cápaharcsa borzasztó nagyra nő, nem akváriumba való. Gyorsan fejlődik, 1 méternél nagyobb lesz. Egyszerűen nem is értem, miért árulják. Nem hiszem, hogy bárkinek lenne akkora helye, hogy ilyen állatot tartson. A videód alapján arra tippelek, hogy kb. 300 literes akváriumod van. Ebben megfordulni sem fog tudni, ha eléri a kifejlett méretét. Csapathal lévén valószínűleg egyedül nem érzi komfortosan magát, ezért úszkál körbe-körbe. Szerintem nem beteg. Látok egy cápamárnát is. Az csak 30 cm-es lesz, de szerintem ennek is kevés lesz majd a hely.
 
Back
Oldal tetejére