• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Láttam sajnos. Nagy rajongója vagyok a könyveknek, de ezt az egészet nem tudom hová tenni. Remélem, hogy ordas nagy földbe állás lesz a kasszáknál és rendesen ráfizet, aki erre ebben a formában pénzt adott. Állítólag a könyv befejezése után játszódik, de nekem ez sem mentség. Borzasztó. :(
 
Tegnap megnéztem a The leftovers 3. évadjának pilotját. Fasza. Kicsit más hangulatra számítok, mint a zseniális 2. évadban, de az előjelek szerint legfeljebb csak kicsit másabb lesz és semmivel sem gyengébb. Eddig 3 rész van kint, szóval egy ideig még van időm nem türelmetlenkedni. @hnorbi ?

 
Kisgyerekesek figyelem! A Sing című animációs filmet ajánlom, kisgyereknek, felnőttnek egyaránt élvezhető, szórakoztató filmecske.
 
Tegnap megnéztem a The leftovers 3. évadjának pilotját. Fasza. Kicsit más hangulatra számítok, mint a zseniális 2. évadban, de az előjelek szerint legfeljebb csak kicsit másabb lesz és semmivel sem gyengébb. Eddig 3 rész van kint, szóval egy ideig még van időm nem türelmetlenkedni. @hnorbi ?


Én már két részt megnéztem, eddig 10/10, ez alőző két éved alapján nagyon valószínű,hogy nem fog esni a színvonal. Kiváncsi leszek a végkifejletre....
 
Hidden Figures (Számolás joga), ha tetszett az Imitation Game (Kódjátszma), ez is fog. Szintén igaz történet alapján a spacerace egy apró szelete. :)
 
Nem 'tom ez volt-e, de mi visítva röhögtünk rajta az asszonnyal:
Kb a másnaposok óta nem röhögtem ilyen jól vígjátékon. (Na jó, ott volt az agyas és agyatlan, de ez nem annyira vulgáris, nem annyira bio humor)
Ha tetszett a másnaposok, meg tetszett pl az Apádra ütök sorozat, akkor ez is betalál majd.
A két főszereplő neve is egyfajta garancia:
James Franco és Brian Cranston.
Fuckyes!
 
Ha lenne rá időm... :(

Én is mostanában már csak elalvás előtt fél órát tudom olvasni a Kindle Paperwhite-ot ha már elaludt a kiccsalád, de azért így is haladgatok az éppen aktuális könyvvel. :)
Bezzeg régen! :D
 
Én is mostanában már csak elalvás előtt fél órát tudom olvasni a Kindle Paperwhite-ot ha már elaludt a kiccsalád, de azért így is haladgatok az éppen aktuális könyvvel. :)
Bezzeg régen! :D

Á, totál felejtős! :( 2 kisgyerek, meló, épülő ház mellett még egy film is esélytelen. Régen én is szerettem este olvasni nyugiban. Ezt váltotta a BKV-n olvasás, de január óta kocsival járok, így ez is kilőve, pedig vannak jelöltjeim. :(
 
Megnéztem tegnap a Galaxis őrzői 2-t. NEkem nagyon tetszett az első része is, ez meg még inkább bejött. Baromi jók ezek a karakterek, a kis 80-as évek feeling, jók lettek ismét a zenék, és történetben is erősebb lett az elsőnél.
Kicsit felszaladt a szemöldököm, amikor a főcimnél felbukkant Sly neve, és hát volt még pár menő casting... :) Már alig várom, hogy jöjjön a Thor Ragnarök, kíváncsi vagyok, mit hozott össze Taika Waititi.
 
Megnéztem tegnap a Galaxis őrzői 2-t. NEkem nagyon tetszett az első része is, ez meg még inkább bejött. Baromi jók ezek a karakterek, a kis 80-as évek feeling, jók lettek ismét a zenék, és történetben is erősebb lett az elsőnél.
Kicsit felszaladt a szemöldököm, amikor a főcimnél felbukkant Sly neve, és hát volt még pár menő casting... :) Már alig várom, hogy jöjjön a Thor Ragnarök, kíváncsi vagyok, mit hozott össze Taika Waititi.
Apropó retro feeling: a német sorozatot, Az utolsó zsarut nézted?

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
 
Nein!
Nem is hallottam róla.
Egy könnyed délutáni limonádé, de nekem bejön. Nem kell agyalni, nincs huha, kb. mint amikor az ember hosszú nap után leül egy pohár sörrel kifújni magát. A zenéit kifejezetten szeretem.[emoji41]

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére