• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Nagy szeretettel ajánlom mindenki a figyelmébe ezt a dokumentum jellegű filmet, melynek rendezője és egyik szereplője Simonyi Balázs, akit szókimondása és lázadói énje miatt nevezhetjük az ultrafutás leccgódiszkójának.:) Szerintem nem csak megszállott futóknak készült ez a film, örömet okozhat kívülállóknak is... talán.



Ezt pedig csak @Nigro -nak, @Szili-Kis József -nek és @viktorlantos -nak, bocs, hogy ilyen rövid.:D:D

 
Utoljára módosított:
Nagy szeretettel ajánlom mindenki a figyelmébe ezt a dokumentum jellegű filmet, melynek rendezője és egyik szereplője Simonyi Balázs, aki szókimondása és lázadói énje miatt nevezhetjük az ultrafutás leccgódiszkójának.:) Szerintem nem csak megszállott futóknak készült ez a film, örömet okozhat kívülállóknak is... talán.


Ezt pedig csak @Nigro -nak és @viktorlantos -nak, bocs, hogy ilyen rövid.:D:D


Nagyon jó film! :)
 
Nem találtam én semmit, @matrai kolléga dobta be a témát. :)
Szerintem Nigro nekem szánta a megjegyzést, csak a sokktól félrenyomta az idézést.
Az alsó filmhez hasonlót láttunk Lisszabonban, amkor ártatlanul, mit sem sejtve felkerestünk egy helyi "Egyiptom Múzeumot". Az első teremben 40 percen át ( többnek tűnt) néztük, miként szeli át szamárháton Howard Carter a mozivásznat jobbról balra, majd időnként meglepően balról jobbra, ilyenkor kicsit fel is hördült a publikum. Nigro időnként könyökével meglökött és suttogva kérdezte: - Viktor kérdezi, hogy nem megyünk? Én szilárd sziklaként, a kultúra és a tudás tántoríthatatlan védelmezőjeként természetesen elutasítottam a kérelmét, mint később kiderült nagyon bölcsen tettem, mert ezek után már csak rosszabb volt: Valószínű egy ottani lelkes nyugdíjaskör gipszből és egyéb minden udvaron fellelhető kacatból megépítették Tutankhamon méretarányos kincseit ezeket kellet nézni. Aki járt már Kairoban, az egyből kiszúrhatta a különbséget, aki még nem járt az is ugyanolyan gyorsan. A tárlat végére felértékelődött a film, mégis az volt a kiállítás csúcspontja. Persze Zsuzsi ( feleségem ) és Béla valami "elveszett a hitelkártyám" fedősztorival bojkottálták az eseményeket. :)
 
Szerintem Nigro nekem szánta a megjegyzést, csak a sokktól félrenyomta az idézést.
Az alsó filmhez hasonlót láttunk Lisszabonban, amkor ártatlanul, mit sem sejtve felkerestünk egy helyi "Egyiptom Múzeumot". Az első teremben 40 percen át ( többnek tűnt) néztük, miként szeli át szamárháton Howard Carter a mozivásznat jobbról balra, majd időnként meglepően balról jobbra, ilyenkor kicsit fel is hördült a publikum. Nigro időnként könyökével meglökött és suttogva kérdezte: - Viktor kérdezi, hogy nem megyünk? Én szilárd sziklaként, a kultúra és a tudás tántoríthatatlan védelmezőjeként természetesen elutasítottam a kérelmét, mint később kiderült nagyon bölcsen tettem, mert ezek után már csak rosszabb volt: Valószínű egy ottani lelkes nyugdíjaskör gipszből és egyéb minden udvaron fellelhető kacatból megépítették Tutankhamon méretarányos kincseit ezeket kellet nézni. Aki járt már Kairoban, az egyből kiszúrhatta a különbséget, aki még nem járt az is ugyanolyan gyorsan. A tárlat végére felértékelődött a film, mégis az volt a kiállítás csúcspontja. Persze Zsuzsi ( feleségem ) és Béla valami "elveszett a hitelkártyám" fedősztorival bojkottálták az eseményeket. :)
:ROFLMAO: Ez szórul - szóra így volt :wacky::wacky::wacky:

(bocsesz, tényleg erre ment a komment, de a telós tapatalk bekavart.... )
 
Nem tudom valaki követi e az HBO saját gyártású sorozatát a Hátrahagyottak at.
Az első évadon túl vagyok,nagyon nehézkessen indult de nem tudom megmagyarázni hogy miért vártam mindig a következő részt.Aztán jött a második évad és a vége felé úgy megkutyultak mindent hogy már azt sem tudtam melyik idősíkon mozog a sorozat,vagy hogy mi valódi és mi fikció.Szerintem a karaktereket nagyon eltalálták és szépen részről részre fel is építették.Most megy a harmadik évad és még mindig nem tudom miért is nézem,de leköt,ami már régóta nem sikerült sorozatnak.Én ajánlom,de rá kell hangolódni.[emoji6]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Szerintem Nigro nekem szánta a megjegyzést, csak a sokktól félrenyomta az idézést.
Az alsó filmhez hasonlót láttunk Lisszabonban, amkor ártatlanul, mit sem sejtve felkerestünk egy helyi "Egyiptom Múzeumot". Az első teremben 40 percen át ( többnek tűnt) néztük, miként szeli át szamárháton Howard Carter a mozivásznat jobbról balra, majd időnként meglepően balról jobbra, ilyenkor kicsit fel is hördült a publikum. Nigro időnként könyökével meglökött és suttogva kérdezte: - Viktor kérdezi, hogy nem megyünk? Én szilárd sziklaként, a kultúra és a tudás tántoríthatatlan védelmezőjeként természetesen elutasítottam a kérelmét, mint később kiderült nagyon bölcsen tettem, mert ezek után már csak rosszabb volt: Valószínű egy ottani lelkes nyugdíjaskör gipszből és egyéb minden udvaron fellelhető kacatból megépítették Tutankhamon méretarányos kincseit ezeket kellet nézni. Aki járt már Kairoban, az egyből kiszúrhatta a különbséget, aki még nem járt az is ugyanolyan gyorsan. A tárlat végére felértékelődött a film, mégis az volt a kiállítás csúcspontja. Persze Zsuzsi ( feleségem ) és Béla valami "elveszett a hitelkártyám" fedősztorival bojkottálták az eseményeket. :)
Szóval mégsem volt fenékig tejfel az a kis kiruccanás :D Meséljetek még, hátha örülni fogok, hogy nem jutottam el oda :)
 
Hm ez nagyon finom volt. :)

View attachment 30782ag by Attila Szántó, on Flickr

Remélem a második rész is hasonló minőségű lesz.

Az első három részen túl vagyok és hát ez baromira bejövős sorozat. :) Nem olvastam a könyvet, úgyhogy teljesen tudattalanul várom, hogy mi lesz ebből, ki-kicsoda ésatöbbi.. Egy biztos: A hangulata lehengerlő és szinte érzem, ahogy szivárog ki ez a világ a képernyőn, a karakterek és a színészi játékok pedig nagyon megkapóak. Ez csak egy évados dolog lesz, vagy ilyen Trónok Harca szerűen elhúzódó?

Kicsit más, a Fargo S3-ból is ledaráltuk az első három részt, az is nagyon adja a klasszikus FARGO hangulatot. :) Tényleg elég egy hülyének bele kerülnie a gépezetbe és indul a tömegmészárlás Minnesotában. :D Ewan McGregor pedig nagyon állat a dupla szerepben! :D Ami kicsit nekem fura, hogy az események 2010-ben történtek, mégis az operatőri munka, meg a szűrőzés, de még a ruhák színvilága és néhol a stílusa is a 70-es éveket idézi, de lehet ennek is meglesz az oka. :) Nézzétek!!!
 
Most megy a harmadik évad és még mindig nem tudom miért is nézem,de leköt,ami már régóta nem sikerült sorozatnak.Én ajánlom,de rá kell hangolódni
Hnorbival fanok vagyunk. Zseniális az egész, amit ott felépítettek. Minden eleme. Az első évadra ez talán valóban nem volt teljesen igaz. Én is megakadtam most a 3. résznél, de lehet nem is nézem tovább, mert erre tényleg rá kell hangolódni. A második évadnak már akkor álltam neki, mikor az már véget ért, a harmadikat meg hetente kezdtem el nézni, ezért érzem a különbséget a darálós és hetinézős módokban. Asszem próbálom ennek is kivárni a végét, hogy egyszerre tudjam beadagolni magamnak a mély depressziót, amit ettől a sorozattól valami beteg módon de jólesik :)
 
Leftovers tukmálom a páromra hogy nézzük meg... még nem sikerült. Pedig sorozatínyenc ő is.

Fargo 3. évad gyengébb mint az eddigiek, de nem rossz. A Legiont ajánlottátok már itt?
 
A Legiont ajánlottátok már itt?
Asszem volt már. A Legion szerintem nagyon jó, minőségi darab. Zseniális az egész, de
nekem túl sok volt, amit a fejében töltöttünk a főszereplőnek. Persze ez végül értelmet nyert. De vártam, hogy legyen "egyéb cselekmény" is. Nekem egy kicsit a Mátrixra hajazott, csak más köntösben.
Nem kifejezetten az én világom a szuperhősök világa, így elég keveset is tudok a megvilágításuk sokféleségéről. Ezért nekem tetszettek az elején a "felvilágosítások", mint pl. hogy a képességek uralása milyen áldozatokkal jár és milyen emberfeletti munka. Gyerekkorunkban már mi is úgy fantáziáltunk, hogy amikor képességekre licitáltunk játékból, már akkor is kellett valami áldozatot vállalni, pl. hogy teleportálással együtt jár az érkezéskori hányás :)
A legjobban viszont a vászonra varázsolt világ tetszett, amiben játszódik. Kicsit retro, kicsit 60-90-es évek, de 21. századi technikával és minimalista exkluzív divattal/dizájnnal.
 
Most értünk haza alien: covenantról.
Egy szóban: csalódás. Háromban: középszar, óriási csalódás.

Nem kellene ezt a vén majom Scottot film közelébe engedni. A Marsit is jól szétbarmolta. Nem vágom, higy miért akar egy hagyományosan slasher horrorból köldök nézős okos sci-fit csinálni. :(
 
Back
Oldal tetejére