• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Miért ...felhagy a pályával?????Nem is hallottam
Utóljára bújt Logan bőrébe. :( Már az előző filmnél is nyilatkozta, hogy nagyon nehezen tudott fizikálisan felkészülni a szerepre, és azért nem mai gyerek. Én az összes filmet utáltam, amiben Logant alakította, mert rohadtul semmi köze nem volt a karakternek a képregényben ismert verziójával. Az egy dolog, hogy az ikonikus jelmezt soha nem öltötte fel, de a képregények konkrétan brutál véresek, Rozsomák az egyik leg erőszakosabb Marvel hős, amit most az utolsó részre sikerült hűen a vászonra vinni, és nem is akárhogyan. :) Van benne hirigelés rendesen. :D
 
@nebula Atti és mindenki más, aki szereti Edgar Writght munkáit, vagy csak szereti az igazán jó filmeket:
Ez bizony egy elég jól összerakott tempós és hangulatos előzetes, minden a helyén van, remélem a film is ennyire egyben lesz. :)

hmm... eddig érdekfeszítő. lássuk, mi marad belőle a végére. :)
 
Nem tudom, hogy év végén bedobta-e valaki az Érkezést (Arrival)


Zseniális film, a végén pedig letaglózó (főleg akinek gyerekei vannak, annak igazán elgondolkodtató...)

Szép film, én másodszorra néztem meg, de mivel annyi elgondolkodtató részlet van benne, ez az a film, ait akár többször is...
 
Nem tudom, hogy év végén bedobta-e valaki az Érkezést (Arrival)


Zseniális film, a végén pedig letaglózó (főleg akinek gyerekei vannak, annak igazán elgondolkodtató...)

Szép film, én másodszorra néztem meg, de mivel annyi elgondolkodtató részlet van benne, ez az a film, ait akár többször is...
És végre egy sztori ahol nem leigázni akarják a földet az idegenek ,hanem segítő szándékkal érkeznek:)
 
Csak mert szembejött velem újra :)

Az 1. részből a közkedvelt hurokformációs jelenetet a 2. részben is felelevenítették egy hasonló koreográfiával. Azonban ez engem akkoriban nem igazán győzött meg - egészen addig, míg eredeti hanggal is meg nem néztem a filmet. Gondolom, így kevesen láttuk. Pedig zseniális a magnetofon :D

 
Nem tudom, hogy év végén bedobta-e valaki az Érkezést (Arrival)


Zseniális film, a végén pedig letaglózó (főleg akinek gyerekei vannak, annak igazán elgondolkodtató...)

Szép film, én másodszorra néztem meg, de mivel annyi elgondolkodtató részlet van benne, ez az a film, ait akár többször is...

Így látszik igazán, hogy mi a különbség a jó film, és a túlértékelt nyáltenger (Interstellar) között. :)
 
Anime téma
Neon Genesis Evangelion 1995.
(Eközben Amano a Mizu-Shizen eno Kaiki c. könyvét készíti az említett városkában)

Screen Shot 2017-04-03 at 12.22.42.png
 
Hétvégén néztem és nagyon rég láttam ilyen jó filmet:
Felkeltette(d) az érdeklődésem és megnéztem. Jó volt. Volt ugyan egy olyan érzésem szinte végig, hogy na nem már, de az izgalmas történetvezetés némileg kárpótolt. Lentebb kifejtem.

Ne már, hogy 2-3 tinédzser ne tudjon ártalmatlanná tenni egy vak férfit, még ha az történetesen egy veterán katona is. Értem, hogy leblokkolnak meg fosnak, de ebből fel kellett volna ocsúdni. Sőt, a srác aki kiment a házból, később oda már egyértelműen megfontoltabban ment vissza, tisztában a kockázattal. Meg a csaj is mikor elbújt a gardróbban, a kapzsisága felülkerekedett a félelmén, ezt követően nehogy már ne merjen valamivel ráverni kettőt az öregre.
A házból kijutás esélytelensége is elég művi volt számomra. Egy bedeszkázott ablak ne jelentsen már akadályt. Látszott a deszkákon, hogy egy határozott rúgásnak is megadnák magukat, de volt ott bőven feszítőeszköznek használható tárgy is mindenfelé.
 
Friss ropogós zúzós trailer :rolleyes:


Hú ezt nagyon nagyon várom már azóta, hogy ezt a HE-MAN-t idéző neonos old school logót először megmutatták. :D Lassan végre össze ér majd a Guardians of ht Galaxy stroy és az Avengers, aztán jöhet az Infinity War. :D
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére