• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Estére egy kis Star Wars :rolleyes:

Nagy szívfájdalmam, hogy ezzel a játékkal nem boldogul a laptopom, mert nagy kedvencem volt. Állati jók ezek a bejátszók, és marha jó a sztori is, csak úgy ömlik ki a képernyőből a SW hangulat.
Egy mandalori fejvadásszal játszottam, imádtam azt a játékstílust. :D
 
Majd írd le milyen volt, mert az imdb pontszáma miatt nem mertem eddig bevizsgálni.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Én próbáltam szeretni,de nem akarta! :D
Nekem elég sok logikának ellent mondó dolog volt benne,ráadásul a forgatókönyv is gyenge volt szerintem.Lehetett volna jó film is belőle.Hozzá teszem,azért a mondani valója csak átjött.
 
Majd írd le milyen volt, mert az imdb pontszáma miatt nem mertem eddig bevizsgálni.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Hát túl vagyok rajta.Nem mondom ,hogy rossz film ,de kicsit többet vártam volna tőle.Nálam 10/7.
 
Eddig mondjuk nem volt benne sok újdonság két rész alatt,de azért határozottan nézhető.
Elég vagány képi világa van. :)
 
Viszont nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre a korábban ajánlott Black Mirror-ról. Totális mindfuck. Nézzétek meg. Nem akarom a szabadidőtöket rabolni (bár látom, van bőven :)), nem is kell ettől tartanotok, hiszen ebből a sorozatból elég néha-néha egy-egy rész. Nem az a darálós fajta. És összesen 7 rész van, meg egymástól függetlenek, mindegyik más.
Mint korábban írtam, ajánlott az utolsó White Christmas Special-lal kezdeni. Ezt azért mondom, mert másik epizódoknál esélyes, hogy beleválasztatok egy olyan részbe, ami félrevezető lehet, hogy milyen is ez a sorozat. Ez viszont nagyon tipikus, mindent megkaptok...egy részben. Változó a képi világa, mint a GoT-nak, 10 percenként újabb adagot kaptok, hogy miről is szól ez a film. Minden perce érdekes és végül olyat odab@sz, hogy megint azon veszed észre magad, hogy azon gondolkodsz, hogy ez az egész annyira nem is lehetetlen.
Meg merem kockáztatni: alapmű.

No, lezavartuk aza asszonnyal az első két évadot - jobb későn, mint soha. :p
Vegyesek az érzelmeim, mert nagyon jól összerakott filmek, de nem mindegyik jött át. Sőt, igazából csak pár rész volt maradandó. Az első évadból a tehetség kutatós jó volt, a záró epizód viszont nagyon kemény volt, iszonyatosan bejött. aztán a második évadból az első két rész tetszett, itt a második: Fehér medve volt a legütősebb. A karácsonyi különkiadás hullámzó volt, mert nem teszett egészében, de voltak bejövős részei.

És most már megy a 3. évad is, mert a Netflix megvette a sorozat jogait, és egyből hat részt vágtak hozzánk, amiből az utolsót még nem láttuk. Hát olyan első résszel nyitották, ami az összes rész közül a legjobban bejött. Baromira valóságos kritikát dobott elénk. Tényleg nagyon durva, hogy mennyire formál, vagy próbál formálni bennünket a közösségi média és a lájkvadászat...
A második rész nem jött át...
A harmadik megint egy erős rész volt, csavaros befejezéssel, hasonló, mint a fehér medve rész.
A negyedik inkább érdekes volt, és volt egy kis "időutazás", de a 80-as évek hangulat és a sztori miatt bejött.
Az ötödik rész is erős volt, jóféle katonás dolog volt, némi.. hehe agybizgerálással.
Várom a befejezőt! :D
 
Akkor be is előztél rendesen, mert az újakból sajnos még csak hármat láttam, de persze jön majd a többi is.

Hát olyan első résszel nyitották, ami az összes rész közül a legjobban bejött. Baromira valóságos kritikát dobott elénk. Tényleg nagyon durva, hogy mennyire formál, vagy próbál formálni bennünket a közösségi média és a lájkvadászat...
Nekem nagyon furcsa érzésem van vele kapcsolatban, nehéz szavakba önteni. Kicsit túlságosan szájbarágós volt. Ahogy fokozatosan behelyez minket a lájkvadász világba, gyorsan átjön a párhuzam a valósággal. De mikor már az öreglány is megjelenik (kamionos), akkor a szájbarágósság átfordul a másik oldalra, mintha az előzőleg felépített világból nehezünkre esne visszazökkenni a normál kerékvágásba. Vagy csak én vagyok túl öreg és a célcsoport inkább a fiatal (18-25) korosztály? Vagy miért kellett ennyire ecsetelni, hogy mi is a "normális"? Passz. Ettől eltekintve persze fasza volt.

Az a jó még a BM-ban, hogy minden részről lehet hosszasan beszélgetni, még akkor is, ha az nem talált be annyira.
 
Akkor be is előztél rendesen, mert az újakból sajnos még csak hármat láttam, de persze jön majd a többi is.


Nekem nagyon furcsa érzésem van vele kapcsolatban, nehéz szavakba önteni. Kicsit túlságosan szájbarágós volt. Ahogy fokozatosan behelyez minket a lájkvadász világba, gyorsan átjön a párhuzam a valósággal. De mikor már az öreglány is megjelenik (kamionos), akkor a szájbarágósság átfordul a másik oldalra, mintha az előzőleg felépített világból nehezünkre esne visszazökkenni a normál kerékvágásba. Vagy csak én vagyok túl öreg és a célcsoport inkább a fiatal (18-25) korosztály? Vagy miért kellett ennyire ecsetelni, hogy mi is a "normális"? Passz. Ettől eltekintve persze fasza volt.

Az a jó még a BM-ban, hogy minden részről lehet hosszasan beszélgetni, még akkor is, ha az nem talált be annyira.
Ja, eléggé didaktikus volt, de ennek ellenére is tetszett, hogy milyen tökéletesen mutatja be és figurázza ki sz ilyen embereket. Gondolom neked is van, vagy vannak ilyen ismerőseid. Nyáron a nyaralós képek, ősszel tökfaragás, most ádventi koszorú készítés, stb... :D Van olyan ismerősöm, ahol már úgy nyomatják, hogy minden családtag csinál saját koszorút!!! :D WTF?!?!
Ja, és ami még szuper volt, hogy feliratosan néztük, és ahogy lement az epizód, kiírta a feliratot, hogy kérlek értékeld a felirat minőségét. :D Hát szakadtam kínomban a röhögéstől.
 
Ja, eléggé didaktikus volt, de ennek ellenére is tetszett, hogy milyen tökéletesen mutatja be és figurázza ki sz ilyen embereket. Gondolom neked is van, vagy vannak ilyen ismerőseid. Nyáron a nyaralós képek, ősszel tökfaragás, most ádventi koszorú készítés, stb... :D Van olyan ismerősöm, ahol már úgy nyomatják, hogy minden családtag csinál saját koszorút!!! :D WTF?!?!
Ja, és ami még szuper volt, hogy feliratosan néztük, és ahogy lement az epizód, kiírta a feliratot, hogy kérlek értékeld a felirat minőségét. :D Hát szakadtam kínomban a röhögéstől.
4
:D
 
Back
Oldal tetejére