• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Mi a véleményetek a WD 7.évad 1. részéről ? :mad:

Hát, az én Ttónok harcán és Sons ot Anarchyn nevelkedett lelkemnek nem volt benne semmi extra, de ezt leszámítva nézhető volt, ami nálam már egy jó kritika. :p Egyedül a fekete fehér flashbackeket nem értettem, hogy miért kellettek, gagyi is volt a megvalósítás, meg feleslegesnek i éreztem. De az előző évad után ez egy erős kezdés volt. :)
 
Engem leginkább az zavar a TWD ben hogy se vége se hosssza szomszédok teleregény lett belőle.
Egyszerűen egy ilyen sorozatot még is hogyan fognak majd befejezni,mert évről évre csökken a közönség,és persze jönnek az új trónkövetelők.
A 7. évad szerintem legtrancsírosabb része volt,nem hiszem hogy ennél durvább dolgok is lesznek majd.A tigrises pacák egy érdekes színfoltnak tűnik,Negan talán méltó ellenfele lehet mert sajnos Rick eléggé elhagyta magát [emoji16] ,itt nem jött volna be a kiharapom a torkából az ütőeret ?
Szóval mindezek ellenére persze hogy nézem Én is és várom a végkifejlet felé vezető meglepetést,de gondolom ez még odébb lesz.
 
TWD olyan mint a Supernatural: 5 évad után le kellett volna zárni, a csúcson. :(

Vagy a SoA, azt is túlhúzták.
A Dexter utolsó évadáról már nem is beszélek, kedvenc sorozatom és akkora csalódásom rég volt már mint akkor.
 
Azért jobb helyzetből indulna,ha a dzsenifer láureszt kihagyták volna belőle.Úgy néz ki,meg kell barátkoznom a gondolattal,hogy lassan a csapból is ő fog folyni..:facepalm:
Talán kicsit beskatulyázta Katniss szerepe ,de szerintem jó színésznő ,és jól játssza a szerepét ebben a filmben is.
Vagyis addig nincs is baj ,ha az adott karaktert pár év elteltéve játssza el újra ,mert ha a három rész egymást éri ,na akkor ragadnak a színészekre a különböző jelzők.Lásd. Daniel Radcliff is alig tud szabadulni Potter-től.
Mindenesetre nálam várós film az Utazók:)(y)
 
Talán kicsit beskatulyázta Katniss szerepe ,de szerintem jó színésznő ,és jól játssza a szerepét ebben a filmben is.
Vagyis addig nincs is baj ,ha az adott karaktert pár év elteltéve játssza el újra ,mert ha a három rész egymást éri ,na akkor ragadnak a színészekre a különböző jelzők.Lásd. Daniel Radcliff is alig tud szabadulni Potter-től.
Mindenesetre nálam várós film az Utazók:)(y)
Nem tartom rossz színésznek,de egyszerűen megjelenik a vásznon és valami megmagyarázhatatlan módon el kezd irritálni. :D
 
Egy rendkívül izgalmas részlet a hamarosan megjelenő PLANET EARTH című dokufilmből.
Engem nagyon megvettek vele. Szenzációs felvételek és jelenetek. Azt gondolom, azért itt erősen meg vannak rendezve a jelenetek. Szerintem ehhez is pl összegyűjtötték a kígyókat és többször ráuszították őket az iguanára stb. hogy ennyi szögből így fel tudják venni az üldözést. De ez engem cseppet sem zavar, amíg csak kiélezik a természet eseményeit, nem pedig elferdítik. Mestermunka.
Itt van mégegy róla:
 
Engem nagyon megvettek vele. Szenzációs felvételek és jelenetek. Azt gondolom, azért itt erősen meg vannak rendezve a jelenetek. Szerintem ehhez is pl összegyűjtötték a kígyókat és többször ráuszították őket az iguanára stb. hogy ennyi szögből így fel tudják venni az üldözést. De ez engem cseppet sem zavar, amíg csak kiélezik a természet eseményeit, nem pedig elferdítik. Mestermunka.
Itt van mégegy róla:
Régebben már linkeltem,de valóban brutál jeleneteket sikerült felvenniük.Imádom az ilyen természetfilmeket.
 
Back
Oldal tetejére