• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Hát a hóleopárd! Sean Penn karaktere megvan a filmből, hogy már mióta várja a pillanatot, higy lefényképezze? Ezért ugrott be. :)
Meg mert abban a filmben is csodálatos tájképek voltak.
igen,tényleg sokat utaztak abban a filmben is,valóban csodás tájakon
 
Közben megnézem ezt az SW-t. Tök jó a trailer. Patent a zene is. Picit megijedtem, hogy az elején The Rock-ot látom :)

Nem tudom miért, de engem valahogy zavar ez a főszereplő csaj. Hiányoznak az érzelmek az arcáról. Persze az egész SW kicsit lazább ebből a szempontból, de ha ennyire laza, kiesek a sztoriból :)

De amúgy félelmetes, hogy egy ilyen történet végigkíséri az életemet. Mindig ez jut eszembe róla. Nagyon várom már (y)
 
Most egy rendhagyó filmet linkelek nektek,mert ugyan "akciófilm ",de nem a hagyományos értelemben.Elkészült 5 évi munka után a folytatása eme fantasztikus sorozatnak.Lenyűgöző felvételek.Imádom.;)

Huh ez valami brutális.

Elképesztő milyen szintre jutott a természetfilmezés az elérhető technikák miatt. Imádom ezt a sorozatot. (y)
 
Üdv !
A Westworld sorozatot nyomon követi valaki ? HBO saját sorozata és igen elgondolkodtató témákat feszeget.
Néha csak próbálom felfogni mi miért is történik egy egy részben,iszonyatosan sok szálon fut ki-kicsoda a történetben és milyen szerepe is van
vagy lesz.Ráadásul a színészi gárda is jól összeválogatott.Nekem eddig bejön ;)
 
Üdv !
A Westworld sorozatot nyomon követi valaki ? HBO saját sorozata és igen elgondolkodtató témákat feszeget.
Néha csak próbálom felfogni mi miért is történik egy egy részben,iszonyatosan sok szálon fut ki-kicsoda a történetben és milyen szerepe is van
vagy lesz.Ráadásul a színészi gárda is jól összeválogatott.Nekem eddig bejön ;)
Tegnap rápróbáltam. Kellemes meglepetés volt. Simán eltudom képzelni, hogy 100éven belül megvalósítható lesz egy ilyen "szórakoztató központ". Egy rész után, azt mondom adok neki egy esélyt. A Luke Cage mellett (ill. a jövő heti nagyon város mellett :vamp:) ez most a nézni való nálam.
 
Üdv !
A Westworld sorozatot nyomon követi valaki ? HBO saját sorozata és igen elgondolkodtató témákat feszeget.
Néha csak próbálom felfogni mi miért is történik egy egy részben,iszonyatosan sok szálon fut ki-kicsoda a történetben és milyen szerepe is van
vagy lesz.Ráadásul a színészi gárda is jól összeválogatott.Nekem eddig bejön ;)
Nagyon nagy a hype, tuti jó lesz. Ezzel is direkt várok 4-5 részt, mielőtt belefognék. A sok szál miatt is szeretném majd legalább az elejét darára fogni.

vagy folytatódik a folyamatos rohanás a semmibe
és vajon Westworld határain belül marad-e a történet?
 
Üdv !
A Westworld sorozatot nyomon követi valaki ? HBO saját sorozata és igen elgondolkodtató témákat feszeget.
Néha csak próbálom felfogni mi miért is történik egy egy részben,iszonyatosan sok szálon fut ki-kicsoda a történetben és milyen szerepe is van
vagy lesz.Ráadásul a színészi gárda is jól összeválogatott.Nekem eddig bejön ;)

Nézem.(?) Nekem ez valami mocskosul unalmas, és nettó semmi történt eddig benne egy harmadnyi évad alatt. Ráadásul marha sok a halk, nyugodt, monoton rizsa, amitől plusz bealszok. Nagyon sok a szereplő, és sok külön sztori vonalon mozog, aztán ebből az lesz, hogy sok morzsa kerül csak terítékre. Tipikus high concept sorozat: csak megy a nagy rejtély lebegtetése, de tuti egy nag baromság lesz a vége, mint a Lostnak. Egyelőre nekem kihagyósnak tűnik. Ilyen szereposztással valami jobbat vártam, a Trónok harcától rohadt messze van sajnos. :(
Azért aki le tudja írni, hogy a három rész alatt mi történt idág, azt meghívom egy sörre, mert szerintem még semmi sem. ::D
 
Most egy rendhagyó filmet linkelek nektek,mert ugyan "akciófilm ",de nem a hagyományos értelemben.Elkészült 5 évi munka után a folytatása eme fantasztikus sorozatnak.Lenyűgöző felvételek.Imádom.;)

Erre azóta csorgatom a nyálam hogy kijött az első hír, hogy lesz folytatás. :)
 
Egy-két hete néztem meg a Nincs kiút című filmet,és hááááát kislányos apukaként bizony borsódzott a hátam néhány jelenetnél.Nagyon komoly a film,rávilágít arra ,hogy bármikor bármi megtörténhet.Biztos én is így cselekedtem volna ,de brutál döntéseket kell néha hozni.
ha valaki nézné ,akkor most megy a HBO-n:facepalm::LOL:
 
Egy-két hete néztem meg a Nincs kiút című filmet,és hááááát kislányos apukaként bizony borsódzott a hátam néhány jelenetnél.Nagyon komoly a film,rávilágít arra ,hogy bármikor bármi megtörténhet.Biztos én is így cselekedtem volna ,de brutál döntéseket kell néha hozni.
ha valaki nézné ,akkor most megy a HBO-n:facepalm::LOL:

Köszi Laci az ajánlást, tegnap néztük meg a párommal, brutál jó film volt. Rég izgultam már ennyire filmnézés közben, profi volt a rendezés, a szereplők alakítása csillagos ötös, ajánlom én is mindenkinek.
 
Tegnap esti progi volt,eléggé lesokkolt.:cautious:
Pár hete néztem meg,jó film ez is.Ugyan ez csak egy film,viszont én ugy gondolom nagyon sok filmnek van valóság alapja.Nos ebben is megdöbbentő volt néhány rész.
A minap pedig volt egy dokufilm az HBO-n,ahol a föld fenntarthatóságáról és persze mi másról mint a bankrendszerről is volt szó.Ott mondta egy szakértő,hogy a bankok a hitelekből tartják fenn magukat.Dobtam egy hátast a hallottaktól:eek:
Ha valakit érdekel a téma:
http://www.hbo.hu/movie/holnap_-82589
 
Back
Oldal tetejére