• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Walking Dead vélemény így 7 rész után ?
Nekem van véleményem,és őszinte leszek nem tettszik amerre a sorozat halad.Valahogy úgy érzem hogy az írók már csak kényszerből szülik a forgatókönyveket telis tele abszurd dolgokkal.

n a tegnapi részt még nem láttam, de 6 rész után úgy vagyok vele, hogy nézem-nézem, de nem igazán köt le. A múltkori rész után is bosszankodtam, hogy inkább néztem volna meg az új Black Mirror-ból egy részt, az valahogy sokkal jobban érdekel. Azért végignyomom az évadot, és szerintem a következőket is nézni fogom, ha lesz, de már nem annyira várós, mint pár évvel ezelőtt.

Csodálom a kitartásotokat! :D Mi megnéztük az első részt és nyugtáztuk, hogy változatlan az irány. Továbbra sem húzzák meg a váratlant, nem is nézzük azóta.
Mi most a Westworldre voltunk rákattanva. Amennyire nem jött be nekem az eleje, annyira bejött a vége, még akkor is, ha totál kiszámítható volt majdnem minden. Nagyon szépen állt össze szép lassan a kép, hogy mi folyik itt Gyöngyösön. :p Baromira sajnálom, hogy jövőre még nem lesz folytatása, hanem állítólag csak 2018-ban... Viszont nagy a kérdőjel, hogy hogy fog ez folytatódni?! Bár a stáblista utáni jelenetben volt egy elég erős utalás, hogy milyen settingben folytatódik majd a téma, bár az vicces lesz ugyanezzel a címmel. :D Minden esetre várós nagyon.

Mellette pedig iszonyatosan berántott bennünket az Aranyélet második évada. Tök jó volt az első is, de itt emelték a tétet és bevált. Az 5. részben az utcai lövöldözés nagyon szuper megvalósítást kapott. GERONIMO jók a szinészek, jó a sztori, és mai kiváltképpen tetszik, azok a 80-as évek beli visszaemlékezések a fiatalkori dolgaikról. Szerintem jelenleg a legjobb magyar sorozat évad ever! :D Totális HBO minőség, ha kimaradt, akkor érdemes pótolni, tényleg bátran ajánlom!
 
Én a tegnapi részt még nem láttam, de 6 rész után úgy vagyok vele, hogy nézem-nézem, de nem igazán köt le. A múltkori rész után is bosszankodtam, hogy inkább néztem volna meg az új Black Mirror-ból egy részt, az valahogy sokkal jobban érdekel. Azért végignyomom az évadot, és szerintem a következőket is nézni fogom, ha lesz, de már nem annyira várós, mint pár évvel ezelőtt.
Szívemből szóltál :)
A tegnapi rész jobb volt mint az előzőek, de nem ért fel az elsőhöz, nemhogy a korábbi évadok jó részeihez.
 

Spiderman - Homecoming!!!
Én meg is vettem a jegyem a hype vonatra, végre kapunk egy rendes póki filmet, ezúttal a Marveltől. :)
 
@Molroth az hogy a bánatban van ,hogy lesem a netet egy ideje már a Cloverfield Lane 10 miatt ,mikor fog megjelenni ....erre az asszony odakapcsolja a televísiont a HBO - ra ,erre ott megy a film premierbe:facepalm:
 
@Molroth az hogy a bánatban van ,hogy lesem a netet egy ideje már a Cloverfield Lane 10 miatt ,mikor fog megjelenni ....erre az asszony odakapcsolja a televísiont a HBO - ra ,erre ott megy a film premierbe:facepalm:

Már tök rég volt a mozikban, de sajnos nem mindenhol mutatták be. Az alapítványi kölcsönzőben már rég fent van. :)
 
Hol nézitek a Black Mirror legújabb évadját?
Bocs a késői válaszért, de miután @Molroth -tól kimerítő választ kaptál, én már csak "stílusosan" ezzel a videóval akartam válaszolni, csak nem találtam meg (utána meg elfelejtettem), most viszont megvan. Szóval én így nézem :D

 
Utoljára módosított:
Bocs a késői válaszért, de miután @Molroth -tól kimerítő választ kaptál, én már csak "stílusosan" ezzel a videóval akartam válaszolni, csak nem találtam meg (utána meg elfelejtettem), most viszont megvan. Szóval én így nézem :D


Ejj, ez mekkora már! :D
Ha lenne magyar szinkron/felirat, akkor én is tolnám... addig marad az HBO go. :p
 
Gyerekek, aki még nem látta a Zsivány egyest, és egy kicsit is Star Wars rajongó, az fejvesztve rohanjon a boziba, mert ezt a filmet nagyon oda tették. Vannak természetesen hibái - ahogy minden filmnek - de összességében nagyon jó, nálam a Birodalom visszavág után azt hiszem ez lesz a második kedvenc. :)
Ebből lehet következtetni rá, hogy nagy happy endre nem nagyon kell számítani, de ez totálisan kiszámítható volt. :p
A film közvetlenül az ep4 előtt játszódik, és ezt baromira jól megcsinálták. Megalapozzák annak a sztoriját, ami elég durva teljesítmény cirka 40 év különbséggel... Vader nekem mindig kicsit sújtalan volt, nem voltak olyan jelenetei, ahol bemutatják, hogy miért retteg tőle mindenki. Na itt ilyet is kaptunk. :D Baromi jók a régi filmből elővett szereplők. Néha nagyon kilóg a lóláb, hogy cgi karakterek (nyilván), de nekem simán belefért. Nagyon sok arcot peleraktak a filmbe: Organa szenátor, Mon Mothma és a Yavin4 bázis nettó teljes vezetése... Vörös vezér, Tarkin, és még lehetne sorolni.
Ma és az új karakterek is ott vannak. Donnei Yen és a haverja viszik a showt, az új droid K2-SO fenomenális, imádom a humorát, nagyon eltalálták. :D A férfi főszereplő is nagyon ott van, teetszik, hogy megmutatják azt is, hogy a lázadók sem patyolat tiszta emberkék, és hogy mikre kényszerülnek a túlélésért. Tényleg igazi háborús filmes hangulat szövi át a filmet.
Nagyon jól sikerült az űrcsata, meg az akció jelenetek is nagyon ott vannak. Rengeteg apró kis utalás, poén van a filmben, amit a kemény vonalas fanoknak raktak oda, de nem megy át a film fanszervízbe. Ja, és amit még kiemelnék az az igazi retkes ütött-kopottsága a filmnek, illetve a baromi jó maszkok. Amit sajnálok, hogy Vadernek nem sikerült igazán jó magyarhangot találni. :(
Illetve van pár erőltetett lelkesítő beszédes rész a filmben, meg apróbb logikai bukfenc is akad egy-kettő, de simán elfér a többi pozitívum mellett. A film végén nem sok hiányzott, hogy könnyes szemmel, állva tapsoljak.
Csak ajánlani tudom minden rajongónak! ;)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Gyerekek, aki még nem látta a Zsivány egyest, és egy kicsit is Star Wars rajongó, az fejvesztve rohanjon a boziba, mert ezt a filmet nagyon oda tették. Vannak természetesen hibái - ahogy minden filmnek - de összességében nagyon jó, nálam a Birodalom visszavág után azt hiszem ez lesz a második kedvenc. :)
Ebből lehet következtetni rá, hogy nagy happy endre nem nagyon kell számítani, de ez totálisan kiszámítható volt. :p
A film közvetlenül az ep4 előtt játszódik, és ezt baromira jól megcsinálták. Megalapozzák annak a sztoriját, ami elég durva teljesítmény cirka 40 év különbséggel... Vader nekem mindig kicsit sújtalan volt, nem voltak olyan jelenetei, ahol bemutatják, hogy miért retteg tőle mindenki. Na itt ilyet is kaptunk. :D Baromi jók a régi filmből elővett szereplők. Néha nagyon kilóg a lóláb, hogy cgi karakterek (nyilván), de nekem simán belefért. Nagyon sok arcot peleraktak a filmbe: Organa szenátor, Mon Mothma és a Yavin4 bázis nettó teljes vezetése... Vörös vezér, Tarkin, és még lehetne sorolni.
Ma és az új karakterek is ott vannak. Donnei Yen és a haverja viszik a showt, az új droid K2-SO fenomenális, imádom a humorát, nagyon eltalálták. :D A férfi főszereplő is nagyon ott van, teetszik, hogy megmutatják azt is, hogy a lázadók sem patyolat tiszta emberkék, és hogy mikre kényszerülnek a túlélésért. Tényleg igazi háborús filmes hangulat szövi át a filmet.
Nagyon jól sikerült az űrcsata, meg az akció jelenetek is nagyon ott vannak. Rengeteg apró kis utalás, poén van a filmben, amit a kemény vonalas fanoknak raktak oda, de nem megy át a film fanszervízbe. Ja, és amit még kiemelnék az az igazi retkes ütött-kopottsága a filmnek, illetve a baromi jó maszkok. Amit sajnálok, hogy Vadernek nem sikerült igazán jó magyarhangot találni. :(
Illetve van pár erőltetett lelkesítő beszédes rész a filmben, meg apróbb logikai bukfenc is akad egy-kettő, de simán elfér a többi pozitívum mellett. A film végén nem sok hiányzott, hogy könnyes szemmel, állva tapsoljak.
Csak ajánlani tudom minden rajongónak! ;)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Bevallom,eléggé meghoztad a kedvem,hogy minél hamarabb megnézzem! :)
 
@Molroth az hogy a bánatban van ,hogy lesem a netet egy ideje már a Cloverfield Lane 10 miatt ,mikor fog megjelenni ....erre az asszony odakapcsolja a televísiont a HBO - ra ,erre ott megy a film premierbe:facepalm:
A minap néztem meg, elég vegyes a véleményem, Nagyon tetszett, egészen az utolsó 10-15 percig, ott meg szerintem lerombolták az egészet, jobb lett volna inkább abbahagyni hamarabb, és Ránk bízni a befejezést.
 
Gyerekek, aki még nem látta a Zsivány egyest, és egy kicsit is Star Wars rajongó, az fejvesztve rohanjon a boziba, mert ezt a filmet nagyon oda tették. Vannak természetesen hibái - ahogy minden filmnek - de összességében nagyon jó, nálam a Birodalom visszavág után azt hiszem ez lesz a második kedvenc. :)
Ebből lehet következtetni rá, hogy nagy happy endre nem nagyon kell számítani, de ez totálisan kiszámítható volt. :p
A film közvetlenül az ep4 előtt játszódik, és ezt baromira jól megcsinálták. Megalapozzák annak a sztoriját, ami elég durva teljesítmény cirka 40 év különbséggel... Vader nekem mindig kicsit sújtalan volt, nem voltak olyan jelenetei, ahol bemutatják, hogy miért retteg tőle mindenki. Na itt ilyet is kaptunk. :D Baromi jók a régi filmből elővett szereplők. Néha nagyon kilóg a lóláb, hogy cgi karakterek (nyilván), de nekem simán belefért. Nagyon sok arcot peleraktak a filmbe: Organa szenátor, Mon Mothma és a Yavin4 bázis nettó teljes vezetése... Vörös vezér, Tarkin, és még lehetne sorolni.
Ma és az új karakterek is ott vannak. Donnei Yen és a haverja viszik a showt, az új droid K2-SO fenomenális, imádom a humorát, nagyon eltalálták. :D A férfi főszereplő is nagyon ott van, teetszik, hogy megmutatják azt is, hogy a lázadók sem patyolat tiszta emberkék, és hogy mikre kényszerülnek a túlélésért. Tényleg igazi háborús filmes hangulat szövi át a filmet.
Nagyon jól sikerült az űrcsata, meg az akció jelenetek is nagyon ott vannak. Rengeteg apró kis utalás, poén van a filmben, amit a kemény vonalas fanoknak raktak oda, de nem megy át a film fanszervízbe. Ja, és amit még kiemelnék az az igazi retkes ütött-kopottsága a filmnek, illetve a baromi jó maszkok. Amit sajnálok, hogy Vadernek nem sikerült igazán jó magyarhangot találni. :(
Illetve van pár erőltetett lelkesítő beszédes rész a filmben, meg apróbb logikai bukfenc is akad egy-kettő, de simán elfér a többi pozitívum mellett. A film végén nem sok hiányzott, hogy könnyes szemmel, állva tapsoljak.
Csak ajánlani tudom minden rajongónak! ;)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Kari ajinak megvolt végre!
Elég vegyes érzelmekkel jöttem ki a moziból.Gyakorlatilag majdnem mindennel szóról szóra egyet értek,talán kivétel a Vaderes résszel.Ezen a téren kicsit többre gondoltam.
Összességében viszont,annak ellenére,hogy sokkal több szempontból jobb volt,mint az Ébredő erő,valahogy mégsem tetszett.Ahogy a trailer kapcsán is mondtam,hiányzott belőle egy plusz hangulat.Illetve nekem a rendezés és vágás is levont az összképből.Sokszor az egymást követő jelenetek eléggé rossz ritmikában lettek összefűzve.
Mindezek mellett is azt mondom (persze nem mondok vele újat),hogy kötelező elmenni moziba. :)
 
Aki a délutánt egy izgalmas film mellett töltené ,annak jó választás lehet.Tegnap megnéztem,izgi film;)
 
Gyerekek, aki még nem látta a Zsivány egyest, és egy kicsit is Star Wars rajongó, az fejvesztve rohanjon a boziba, mert ezt a filmet nagyon oda tették. Vannak természetesen hibái - ahogy minden filmnek - de összességében nagyon jó, nálam a Birodalom visszavág után azt hiszem ez lesz a második kedvenc. :)
Ebből lehet következtetni rá, hogy nagy happy endre nem nagyon kell számítani, de ez totálisan kiszámítható volt. :p
A film közvetlenül az ep4 előtt játszódik, és ezt baromira jól megcsinálták. Megalapozzák annak a sztoriját, ami elég durva teljesítmény cirka 40 év különbséggel... Vader nekem mindig kicsit sújtalan volt, nem voltak olyan jelenetei, ahol bemutatják, hogy miért retteg tőle mindenki. Na itt ilyet is kaptunk. :D Baromi jók a régi filmből elővett szereplők. Néha nagyon kilóg a lóláb, hogy cgi karakterek (nyilván), de nekem simán belefért. Nagyon sok arcot peleraktak a filmbe: Organa szenátor, Mon Mothma és a Yavin4 bázis nettó teljes vezetése... Vörös vezér, Tarkin, és még lehetne sorolni.
Ma és az új karakterek is ott vannak. Donnei Yen és a haverja viszik a showt, az új droid K2-SO fenomenális, imádom a humorát, nagyon eltalálták. :D A férfi főszereplő is nagyon ott van, teetszik, hogy megmutatják azt is, hogy a lázadók sem patyolat tiszta emberkék, és hogy mikre kényszerülnek a túlélésért. Tényleg igazi háborús filmes hangulat szövi át a filmet.
Nagyon jól sikerült az űrcsata, meg az akció jelenetek is nagyon ott vannak. Rengeteg apró kis utalás, poén van a filmben, amit a kemény vonalas fanoknak raktak oda, de nem megy át a film fanszervízbe. Ja, és amit még kiemelnék az az igazi retkes ütött-kopottsága a filmnek, illetve a baromi jó maszkok. Amit sajnálok, hogy Vadernek nem sikerült igazán jó magyarhangot találni. :(
Illetve van pár erőltetett lelkesítő beszédes rész a filmben, meg apróbb logikai bukfenc is akad egy-kettő, de simán elfér a többi pozitívum mellett. A film végén nem sok hiányzott, hogy könnyes szemmel, állva tapsoljak.
Csak ajánlani tudom minden rajongónak! ;)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Most kezdtem el megnézni fél órát bírtam belőle. Eldöntöttem, hogy inkább neki állok mohát kötözni, azzal is haladok és az időm se megy pocsékba. Eldöntöttem, hogy megosztom itt mennyire nem nyerte el a tetszésemet, de látom már a téma fel van dobva, és elég pozitív, ezért inkább szakítok rá időt és megnézem teljesen. Lehet elhamarkodva döntöttem úgy, hogy nem nézem tovább, úgy hogy adok még egy esélyt a filmnek. Természetesen moha kötözés után. Ezért számítanak a hozzászólások mert egyáltalán nem biztos, hogy egy döntés ha el van hamarkodva, jó döntés volt. Jöjjön az aki bontás :):nailbiting:
 
Van két film ami jövőre lesz esedékes,és nagyon várok;)
@Molroth???
ez meg személyes kedvencem,ez lesz a tuti

Elég vegyesek az érzelmeim ezekkel kapcsolatban, pláne az Alient illetően, de azért meg fogom nézni. A másik meg az egyik legjobb valaha készített sci-fi film folytatása, szóval nehéz ügy, nagyot lehet vele bukni, bár azért bízok benne, hogy jó lesz, mert elég jó kezekben van a dolog. :)


Kari ajinak megvolt végre!
Elég vegyes érzelmekkel jöttem ki a moziból.Gyakorlatilag majdnem mindennel szóról szóra egyet értek,talán kivétel a Vaderes résszel.Ezen a téren kicsit többre gondoltam.
Összességében viszont,annak ellenére,hogy sokkal több szempontból jobb volt,mint az Ébredő erő,valahogy mégsem tetszett.Ahogy a trailer kapcsán is mondtam,hiányzott belőle egy plusz hangulat.Illetve nekem a rendezés és vágás is levont az összképből.Sokszor az egymást követő jelenetek eléggé rossz ritmikában lettek összefűzve.
Mindezek mellett is azt mondom (persze nem mondok vele újat),hogy kötelező elmenni moziba. :)

Most kezdtem el megnézni fél órát bírtam belőle. Eldöntöttem, hogy inkább neki állok mohát kötözni, azzal is haladok és az időm se megy pocsékba. Eldöntöttem, hogy megosztom itt mennyire nem nyerte el a tetszésemet, de látom már a téma fel van dobva, és elég pozitív, ezért inkább szakítok rá időt és megnézem teljesen. Lehet elhamarkodva döntöttem úgy, hogy nem nézem tovább, úgy hogy adok még egy esélyt a filmnek. Természetesen moha kötözés után. Ezért számítanak a hozzászólások mert egyáltalán nem biztos, hogy egy döntés ha el van hamarkodva, jó döntés volt. Jöjjön az aki bontás :):nailbiting:

Hát nem vagyunk egyformák. :) Én bármikor beülnék rá újra. :D Mondjuk kb 7-8 éves korom óta folyamatos a rajongásom a SW filmek iránt. az egyik legkorábbi emlékem is kapcsolódik hozzá (Anyámék nem tudtak lepasszolni sehová, ezért elvittek a Jedire magukkal a moziba, kb 3 éves lehettem, és ami megmaradt az a Dagobah-n játszódó részből az X-szárnyús jelenet Obi-Wannal.), szóval elvakult rajongó vagyok (Persze annyira nem, hogy az 1-3 is bejöjjön.. :p). Én nagyon élveztem a filmet, szerintem minden egyes kis elszórt pluszt észrevettem (Pl a Jedhán a két törvényenkívülit, akik belekötnek Luke-ba Mos Eisley-ban. :D) Szerintem megéri végignézni, rossz filmnek semmiképpen sem mondanám. Kis butácska űrkalandfilm, jó karakterekkel, és háborús hangulattal. :) Az utolsó jelenet pedig...:( Szegény Carrie Fisher nyugodjon békében. :(


Aki a délutánt egy izgalmas film mellett töltené ,annak jó választás lehet.Tegnap megnéztem,izgi film;)
Már rég meg akartam nézni, tetszett az alapötlet, és hát a megvalósítás sem volt rossz. Ha jól tudom, akkor Pomázon forgatták. :D A horrortól szerintem nagyon messze van, de amúgy elég izgis, van benne pár kis csavar is. Leginkább az It follows-hoz tudnám hasonlítani, nekem az is bejött. Langot nagyon csípem, tök jó volt ebben is, meg anno az Avatarban is iszinyat jól hozta ezt a karaktert. :D Nagyon remélem, hogy a Deadpool2-ben végül ő alakíthatja majd Kábelt:
7d16da72-5b01-42d9-970a-bbe1f93d7e3c_zpsvxg3zc6k.jpg

Amit még sikerült megnéznem az ünnepek alatt, az a hét mesterlövész volt. Nem mondom, hogy rossz film, mert nem untam, és volt pár poén, amin jót nevettem, de szerintem elég jól jellemzi, hogy a legjobban azt élveztem benne, amikor a vége főcím alatt felcsendült az eredeti film zenéje. :) Hát ez a film a poros nyomába nem ér az eredetinek. Meg is fogadtam, hogy azt újra nézem, és akkor már bepótolom a Hét szamurájt is, mert azt még nem láttam...
 
Back
Oldal tetejére