• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Viccet félretéve:

ahogy lement az epizód, kiírta a feliratot, hogy kérlek értékeld a felirat minőségét
ezt nem is láttam, LOL :)
Kíváncsi lennék még egy társkeresős részre is. Pont arról dumáltam barátaimmal a napokban, hogy a "mai világban" mennyire más a párkapcsolatok jellege és hogy az internet adta lehetőség mennyire k.rvát csinál mindenkiből, akiben kicsit is megvan a hajlam. Nem csak a lányokra gondolok, hanem mindegyik nemre, hogy hogyan állnak az emberi kapcsolatokhoz.
 
Flasht tolja valaki?
Most kezdtük el a napokban az asszonnyal.
Határozottan tetszik,hogy nem sötét a hangulata,mint mostanában a DC.
Az meg különösen aranyos húzás volt,hogy az apukája szerepére a régi sorozatbeli fasht tolták be. :)
 
No túl vagyok ezen a filmen is.:facepalm:
Hát mit ne mondjak ,jól belefáradt a szemem mire vége lett.:wacky:Ezt a fura kamerás filmet:bored:.Értem én,hogy FPS,de ez így nekem nem jött be.Egy PC-s játékban sokkal másabb.
 
A Black Mirror évadzáró nekem nem okozott csalódást. ;)
Egyébként meg milyen jól kiegészítik/keltik a hangulatot a zenék ebben a sorozatban...

 
Az előző részeket az indavideón néztem, a kölcsönzőre nem is gondoltam.
Itt a világ végén nincs Netflix, az internetet is vederrel hordjuk be, viszont az ncore-on tényleg fent van, köszi!
 
L.A. után szerintem Budapest a második legnépszerűbb forgatási helyszín:)

A Dob utcában dolgozok a navosokkal szemben. Elég sűrűn tele van stábos kocsikkal a parkoló sáv. Mindig szoktam nézni, hogy milyen filmcím van kirakva a kocsikban, de ezek általában ismeretlenebb sorozatok szoktak lenni. Asszem van itt valami műterem és azért itt parkolnak.
De pl emlékszem arra, mikor a Marsihoz forgattak a MüPa parkolójában tömegjelenetet, ami végül a kínai űrközpont lett. :)
 
Walking Dead vélemény így 7 rész után ?
Nekem van véleményem,és őszinte leszek nem tettszik amerre a sorozat halad.Valahogy úgy érzem hogy az írók már csak kényszerből szülik a forgatókönyveket telis tele abszurd dolgokkal.Szóval várom már nagyon a héten a Vikingek 4 évadának folytatását.
De természetesen Én balga:facepalm: megnézem még az összes többi TWD részt is várva a csodát végre.:)
 
Walking Dead vélemény így 7 rész után ?
Nekem van véleményem,és őszinte leszek nem tettszik amerre a sorozat halad.Valahogy úgy érzem hogy az írók már csak kényszerből szülik a forgatókönyveket telis tele abszurd dolgokkal.Szóval várom már nagyon a héten a Vikingek 4 évadának folytatását.
De természetesen Én balga:facepalm: megnézem még az összes többi TWD részt is várva a csodát végre.:)

Én a tegnapi részt még nem láttam, de 6 rész után úgy vagyok vele, hogy nézem-nézem, de nem igazán köt le. A múltkori rész után is bosszankodtam, hogy inkább néztem volna meg az új Black Mirror-ból egy részt, az valahogy sokkal jobban érdekel. Azért végignyomom az évadot, és szerintem a következőket is nézni fogom, ha lesz, de már nem annyira várós, mint pár évvel ezelőtt.
A Vikingek új évadot viszotn jó hogy mondod, nem is rémlett, hogy most lesz a folytatás.
 
Back
Oldal tetejére