• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Nekem a legjobban az jött be hogy ez valahogy valósnak tűnt harc részről mert valószínű Én is a lábakat lőném el először aztán már könnyebb a fejeket [emoji16]
A Resi -t meg hagyjuk okádni tudnék Tőle annyira semmi köze a játékhoz,és abból is az első két rész volt a tuti.Inkább várom az animációs változatot,az jobban bejön.

De ha már filmek a héten kettőt is sikerült letudnom,a 7 mesterellövész hatalmas csalódás volt,pedig nagyon vártam,de hát "sajnos" volt egy Django [emoji4]

A másik csalódás a Mélytengeri pokol,hogy lehet ilyen címet adni a filmnek Te jó ég [emoji31]
Másfél óra pénzkidobás,és ezel a MarkW. JohnM. és KurtR. háímas sem segít.[emoji20]
Idén már csak a Zsivány Egyes felejtheti ezeket az alkotásokat [emoji4]
Utóbbit én is nagyon várom de azért még lesz egy Doctor Strange is! ;)
 
Nem feltétlenül egy könnyed film,de nagyon tetszett.Svájcban játszódik,mondanom sem kell,gyönyörű képek vannak benne és a színészgárda se volt semmi! :)
 
Kaptam jegyet két személyre a szombati Inferno díszbemutatójára.Kíváncsi leszek milyen lett mert nem láttam a többi részét viszont a forgatás fenomenális volt.
 
Gyerekek! Én szedek itt egyedül Béres cseppet?!
Kint van az új előzetes két napja és senki sem linkelte! :(
Engem meár sokadjára megvettek ezzel a filmmel kilóra, ami azért nem semmi, ha azt nézzük, hogy hány kiló vagyok... :p
 
Óvatosan kezelem az elvárásaimat ezzel a filmmel kapcsolatban. :)
A trailer alapján simán jobban adja,mint az ébredő erő,de nekem valahogy kicsit hiányérzetem van hangulat terén.Nem tudom leírni,de valami hiányzik!
Persze nem arra gondolok,hogy miért nincs benne senki a régi gárdából! :p
Úgyhogy egyet kell értenem! :)
 
A trailer alapján simán jobban adja,mint az ébredő erő,de nekem valahogy kicsit hiányérzetem van hangulat terén.Nem tudom leírni,de valami hiányzik!
Persze nem arra gondolok,hogy miért nincs benne senki a régi gárdából! :p
Úgyhogy egyet kell értenem! :)

Hát igen, itt komolyan veszik azt, hogy nem kapcsolódik szorosan a sorozathoz, és emiatt pl a zene is más. Hangulatilag nekem nagyon nagyon adja. Tök jók a spéci helyszínek, és szerintem a sztori is jó lesz, pár dologra ismét fény derül majd. :) A szereplők jól össze lettek válogatva, sikítani fogok a moziban! :D
 
Hát igen, itt komolyan veszik azt, hogy nem kapcsolódik szorosan a sorozathoz, és emiatt pl a zene is más. Hangulatilag nekem nagyon nagyon adja. Tök jók a spéci helyszínek, és szerintem a sztori is jó lesz, pár dologra ismét fény derül majd. :) A szereplők jól össze lettek válogatva, sikítani fogok a moziban! :D
Amiket írtál,az mind bejön nekem is! :D
De azt a pluszt,ami hiányzik belőle,na azt nem tudom megmagyarázni! :facepalm:
 
Amiket írtál,az mind bejön nekem is! :D
De azt a pluszt,ami hiányzik belőle,na azt nem tudom megmagyarázni! :facepalm:
Be kell vallanom, hogy egyszerű ember vagyok. Ha lépegetőt látok, akkor már odáig is vagyok, meg vissza! :D
 
Nyilván én is moziban nézem az oldalbordával (szerencsére szereti a SW-t meg a sci-fit), de valami nekem is hiányzik az előzetesekből.
Lehet hogy a klasszikus zenékből 1-2 traktus? :)
 
Back
Oldal tetejére