• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Oké, ezt akkor beszéld meg az egy hónapos kislányommal. :D A lista tetején van amúgy, csak eddig nem volt rá időm. Engem régóta érdekelt, szeretem azokat a Michael Bay filmeket, amikben nincsenek óriás robotok. :D
Majdnem rá vágtam,hogy van olyan?:LOL:
 
És mind jó! :)
Persze,vágom! :)
Első három filmje zseni,de utána is van még jóság,csak ezt a transformers szériát érzem gyenge pontnak.
Az egyik kedvenc,ide vágó filmes idézetemmel élve: „először jön a tuti film,aztán a művész film.Meg néha beugrik egy - egy szívesség film a haverok kedvéért.” :D
Csak még azt nem tudom,hogy fent említett frencsájz melyik kategóriába tartozik! :LOL::LOL:
 
Ugyan, sima ügy: egy átlagos hosszúságú filmet úgy egy hét alatt simán meg lehet nézni az etetős-altatós-fürdetős-pelenkázós... műszakok közötti néhány perces szünetek között. Igaz egy "kicsit" nehezen áll majd össze a kép, de annyi baj legyen. :LOL:
Akkor már nem is érzem rosszul magam,mert annyira jó fej a fiam,hogy 2 nap alatt meg van egy film! :D
 
Ugyan, sima ügy: egy átlagos hosszúságú filmet úgy egy hét alatt simán meg lehet nézni az etetős-altatós-fürdetős-pelenkázós... műszakok közötti néhány perces szünetek között. Igaz egy "kicsit" nehezen áll majd össze a kép, de annyi baj legyen.

Akkor már nem is érzem rosszul magam,mert annyira jó fej a fiam,hogy 2 nap alatt meg van egy film!

Nem vészes a kis csajszi, nagy mákunk van vele, nagyon nyugis baba. Csak az esti 2 gyerekes fürdetés altatás téma macerás kicsit. Néha elhúzódik, és olyankor max valami sorozat fér bele. De szerintem a héten bepótolom ezt a filmet.
 
A "13 óra Bengazi Titkos Katonái" tényleg nem rossz film, de szerintem túlságosan jól illeszkedik a mostani háborús filmes trendbe. :)
Az a visszatérő kép azért még sokáig kisérteni fog

Ami nekem nagyon bejött az a
Ne ijedjetek meg a kezdeti pillanatoktól átjövő beteg hangulattól. Nagyon jó film. ;)
 
A kedvenc horror-vígjátékom. Igaz, hogy nem nagyon volt értékelhető konkurencia
Hullajó? :D
Nem teljesen vígjáték, de a Warm bodies esetleg? És hát elég beteg film, de nem vehető túl komolyan: TUSK
És akkor top kedvencek: Zombieland? :D HALÁLI HULLÁK HAJNALA??? Grindhouse - Planet terror? hm?


Látod ezt @Molroth ?????? Tessék előrevenni a listában.Olvastam a neten a filmről.Civil kommentek:
- A 13 óra kicsiben mutatja be a háború értelmetlenségét, az arab tavasz következményeiként kialakult káoszt, illetve az önfeláldozás és becsület emberi erényeit. Amerikai patrióta film, minden porcikájából érződik az amerikanizmus, de közben azért arra is talál módot (ha keveset is) hogy egy pillanatra megmutassa a másik felet is.
Vagy egy másik:
- Átéljük, ahogy egy távoli ország demokráciájáért az életüket önként ontó amerikai hősök célpontjává válnak a saját országuk elmaradottságát követelő helybélieknek. Végre egy, a demokrácia exportot mélységében igazoló filmdráma!
Mindenesetre igen csak elgondolkodtató mű. Még ma is ezen kattogott az agyam.Már rég fogott meg ennyire film.(ezt már én gondolom így)
Tegnap meg is néztük. Jó kis könnyen fogyasztható darab volt, talán a Black hawk downhoz tudnám a leginkább hasonlítani, de az én ízlésemnek egy kicsit sok volt a csillagos-sávos lobogózás. De a szereplők, és a sztori bemutatása, a film pörgőssége totál bejött. Voltak benne nagyon jól megkomponált jelenetek.
Ami nem tetszett, azok az akció közelségét szemléltetni próbáló, kézi kamerás stílusú részek voltak. A filmhez túl idegennek hatottak, eredeti felvétel szimulálásához meg túl műviek voltak.

Nálam továbbra is a Bombák földjén a legjobb, és közben legelgondolkodtatóbb darab. Abban valahogy több a feszkó, és a mondanivalója is sokkal mélyebb.
De ez nem sokban marad el tőle, csak itt a vége amerikás-szirupos - még ha az élet írta is.
Nagyon tetszett, ahogy Boon lereagálta a kialakult helyzetet, ahogy visszaért a csajjal a bázisra, és egyből, higgadtan, magabiztosan elkezdte a bázis megerősítését. Mindezt olyan rutinnal, mint ahogy én levezénylek mondjuk egy sima internet leszerelést, vagy számhordozást. Tehát frankón lejött, hogy a tagnak a háború a munkája. Ami szerintem annyira nem volt élethű, hogy aki túl van 12 éles bevetésen, háborús körülmények között, az már nem a pénz, vagy az adrenalin miatt vállal el egy tizenharmadikat, hanem azért, mert már csak ebben a környezetben tud létezi. Szóval összességében egy izgalmas, látványos, pörgős, de kissé túl didaktikus, itt-ott szirupos hőseposz. De az elejétől a végéig jó volt, hiánypótló darab volt. :) És hát a mostani migráns-helyzet miatt igencsak aktuális darab, még ha volt is benne rendesen csúsztatás. :D
 
Most nézem, hogy a Spoiler egy az egyben elszállt a bejegyzésemből.
Nem is tudtam, hogy már ezt is szűri a fórum. :ROFLMAO:
Szóval azt akartam írni, hogy az a visszatérő kép
ahogy a libiaiak sztoikus nyugalommal (vagy fáradt belenyugvással) nyitott ajtóval, vagy épp a kertben nézték a TV-t, miközben pár méterre tőlük zajlott a harc
 
Utoljára módosított:
Nem mondom,hogy rossz film volt az első része,de annyira nem volt jó,hogy legyen belőle folytatás..meglátjuk. :)
Ez meg már pláne ez a kategória.:cautious:
 
Nem mondom,hogy rossz film volt az első része,de annyira nem volt jó,hogy legyen belőle folytatás..meglátjuk. :)
Ez meg már pláne ez a kategória.:cautious:

Nem vagyunk egyformák. :D
Nekem irtózatosan bejött a John Wick, imádtam az egész világát, meg hogy nem volt szájbarágós. Nagyon várom a második részét. :)
 
Nem vagyunk egyformák. :D
Nekem irtózatosan bejött a John Wick, imádtam az egész világát, meg hogy nem volt szájbarágós. Nagyon várom a második részét. :)
Nem mondom,hogy rossz volt,mert tetszett a taken féle leölök mindenkit,aki szembe jön.Sőt!Még talán tetszett is volna,hogy nem mondják el legalább 38 alkalommal,hogy de,a kutya miatt!:LOL:
Első 2-3 alkalom még oké volt,de nekem már kicsit komikusba kezdett át fordulni.. :D
 
Nem vagyunk egyformák. :D
Nekem irtózatosan bejött a John Wick, imádtam az egész világát, meg hogy nem volt szájbarágós. Nagyon várom a második részét. :)
Nekem a legjobban az jött be hogy ez valahogy valósnak tűnt harc részről mert valószínű Én is a lábakat lőném el először aztán már könnyebb a fejeket [emoji16]
A Resi -t meg hagyjuk okádni tudnék Tőle annyira semmi köze a játékhoz,és abból is az első két rész volt a tuti.Inkább várom az animációs változatot,az jobban bejön.

De ha már filmek a héten kettőt is sikerült letudnom,a 7 mesterellövész hatalmas csalódás volt,pedig nagyon vártam,de hát "sajnos" volt egy Django [emoji4]

A másik csalódás a Mélytengeri pokol,hogy lehet ilyen címet adni a filmnek Te jó ég [emoji31]
Másfél óra pénzkidobás,és ezel a MarkW. JohnM. és KurtR. háímas sem segít.[emoji20]
Idén már csak a Zsivány Egyes felejtheti ezeket az alkotásokat [emoji4]
 
Back
Oldal tetejére