• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Konfigurálható CO2 szett minden igényhez

viktorlantos

Alapító
Admin
Egy ideig sajnos szüneteltetnünk kellett a konfigurálható szettet, de tegnaptól újra elérhető:

Green Aqua CO2 szett - konfigurálható
http://www.greenaqua.hu/green-aqua-co2-szett-konfiguralhato.html

Hogy miért jó ez?

A szett elsősorban kezdőknek segít, illetve azoknak, akik most ugranak bele életük első nagynyomású palackos rendszerébe.
A szett a legtöbb CO2 termékünket tartalmazza. Ami nem látható a listában az jelenleg nincs raktáron. Ezért a lista hol rövidebb, hol hosszabb.

A konfigurátorral nagyon gyorsan kiválaszthatjuk a nekünk szimpatikus elemeket, a szett ára pedig ennek megfelelően változik majd.

Bízunk benne, hogy hasznos lesz mindenkinek aki ilyen rendszerben gondolkodik ;) :angel:
 
Mikor várható, hogy újra rendelhető(ek) lesznek a CO2 szetthez szükséges termékek? Vagy csak én vagyok anti talentum és nem látom őket?
 
stevo said:
Mikor várható, hogy újra rendelhető(ek) lesznek a CO2 szetthez szükséges termékek? Vagy csak én vagyok anti talentum és nem látom őket?

Szio, elviekben holnap vagy holnapután kell megjönnie egy csomó CO2 cuccnak. Akkor a szett is elérhető lesz.
 
Back
Oldal tetejére