• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kis növényhatározó, avagy mi ez a növény?

Az 5ös szerintem is polisperma, viszont elég világos a teteje, lehet, valami változat, mint pirosban a rosenarvieg...
Lehet! Bár nálam a sessiliflora is világos rózsaszínes beütésű a fényhez közel, és a polisperma is világosabb, de ettől függetlenül lehet más változat!
 
Sziasztok!

Kérdezném hogy ez milyen moha(saját fotó)?(csak képet nem tudok még felrakni..)
És hogyan érdemes rögzíteni/tartani fa?kő?talaj?
Szóval valamelyik szakinak elküldeném a képet "valahogy" hogy segítsen...☺ vagy várjak vele még 1 hetet? De mi lesz akkor mohamannal???..
 
Moha fajtájától függetlenül, bármelyiket lehet kötözni, ragasztani fára, kőre, akár talajra is.;) Tedd a helyére, és a kép ráér. De valamelyik képmegosztóra is felteheted, és a linket bemásolod ide.:)
 
Moha fajtájától függetlenül, bármelyiket lehet kötözni, ragasztani fára, kőre, akár talajra is.;) Tedd a helyére, és a kép ráér. De valamelyik képmegosztóra is felteheted, és a linket bemásolod ide.:)

Oks értem...csak annyi hogy azért szeretném ha látnátok mert akkor akinek van tapasztalata vele tud véleményt mondani fényigény stb. ...én még most kezdem az ipart...
 
Én is egy elkényeztetett riccia mellett teszem le a voksomat! Riccardia-ra is hasonlít, de ahhoz túl szabályosak az Y elágazások.
 
Sziasztok!
Valakinek ötlet a csíkos levelűről?
Nekem is van, de kíváncsi vagyok...
Üdv és kösz!
 

Attachments

  • IMG_2151.JPG
    IMG_2151.JPG
    101 KB · Megtekintések: 1
  • IMG_2152.JPG
    IMG_2152.JPG
    95.2 KB · Megtekintések: 1
A segítségeteket kérném!
Mi lehet ez a növény, és hogyan tudnék tőle megszabadulni?noveny2.jpg
noveny3.jpg
noveny4.jpg

noveny1.jpg
 
Sziasztok. Segítsetek légyszi beazonosítani ezt a növényt. Szokásom szerint olyan helyen vettem ahol nem tudták megmondani mi ez + ültetés után a levelei jelentős változáson ment át. Kerek levelei hosszúkássá változtak.hasonlit2.jpg
Én Rotala-ra tippelek.
 
Back
Oldal tetejére