• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes King Kong

Engem meg esz az alkotói irígység! Ha rá nézek az akvámra a tied után háát sírva fakadok! Taníts minket Mester!
 
Sikerült úgy bevilágítani, hogy közèpen kiégett, míg a széleken korom sötét legyen? Vagy van benne egy jó adag utómunka is?

Nagyon jó lett!
Egy kalappal a versenyekre!
 
Sikerült úgy bevilágítani, hogy közèpen kiégett, míg a széleken korom sötét legyen? Vagy van benne egy jó adag utómunka is?
Sikerült. Ezt a korábban megosztott fotókon is láthatod, már ott is hasonló a világítás. Ebben meg van bőven * utómunka (by me), de soha többet nem osztok meg munkaközi fotót Bélával :mad: :)
Szerk: * Annyira nem is sok ám az utómunka :) , elég jó alapanyagot kaptam (y)
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!

A víziszörnyet kivéve (középen a felszínen) jobban tetszik.
Pár kicsi bazalt még jól mutatna a homokon.

AmegA
 
Alapvetően tetszik: a hangulata, a sok apró részlet, a kihívások, a halválasztás.(y)
Amit az elejétől kezdve nézegetek: a legnagyobb kihívás a legjobb fotózási szög és megvilágítás megtalálása lesz, hogy megmutasd mit is alkottál.
Egy dolog -számomra legalábbis- egyértelműnek tűnik: ez a scape béka perspektívából nem mutatja igazi önmagát, sőt szokatlanul magas pozíció (szerintem akár a középvonaltól magasabb) kell, hogy igazán rálátást engedjen minden részletre.
A másik, hogy a két hátsó/felső sarok megvilágításán rengeteg múlik majd, ugyanakkor a háttérvilágítást jócskán vissza kell venni, hogy ne égjen ki ennyire, a barlangot viszont kötelező megvilágítani.
Bocsi, kicsit hosszúra sikeredett...:)
 
Honnan szeditek ezeket a képeket?
A napló elején kattints jobb egérgombbal az inspirációs képre és válaszd a Képkeresés ezzel: Google lehetőséget (más böngészőben is biztos ilyesmi neve van). A hasonló képek között a második találat...
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére