• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes King Kong

EI tápozás hány százalékát adagolod, Béla? Gondolom nem megy bele a full adag naponta. :)
 
Nagyon jók lettek a részletek amennyire látom és az apró köves tisztás is sokat dob a látványon.Nagyon tetszik Béla.;):)
Azért az akváriuma sem kutya!:sneaky:
Ezer bocsánat,de nem bírtam elmenni emellett a magas labda mellett.:oops:

Iszonyat durva az akvárium,még telefonon is átjön a rengeteg részlet és munka,amit bele tettél!Ami kicsit furcsa számomra,az a nagy és "üres" előtér.Egy bizonyos pontig jól kompenzálja a rengeteg részletet,hogy egy kicsit legyen ideje a nézőnek szusszanni.Viszont talán egy kicsit több a kelleténél.A másik pedig a két boltív,ami így talán túl szimetrikussá teszi a medencét.Lehet,egy harmadik ív mind a két általam problémának vélt dolgot orvosolná.
 
Nagyot alkotsz folyamatosan :eek:(y), nehéz ezt szemlélőként lekövetni, nem is tudom vajon hány berendezésed készült el a tavalyi HAC óta, mennyivel tudnál idén nevezni? :) Gondolom hiába írnék bármilyen kis finomítási javaslatot, már úgysem így néz ki egészen a kép és nem is biztos, hogy szükséges bármin is változtatnod. Esetleg egy jó nevet kitalálhatnál ennek a scapednek is ( King Kong visszavág ?:D ) lassan pedig előveheted a bőröndödet.;) Ebben az új változatban már nem a barlang a kedvenc részletem, hanem a dekorhomok jobb oldalát szegélyező, nagyon finoman részletezett, kisebb teraszos terület, most arra tessék vigyázni!:)
 
Köszi Ati:)Sanyi barátaim nekem is(y)
Az előtér még nincs teljesen kész mint ahogy az aki sem legközelebbi fotót már csak A HAC-ON láttok róla:Da többi legyen meglepetés;)
Mindenkinek köszönöm a segitséget A GA -NAK, Mátrai,és Jopet barátomnak.
 
Utoljára módosított:
Érdemes lesz egy montázst készíteni a totál képekből, mert iszonyatos az a fejlődés, amin átment ez az alkotásod!
Ez alapján az utolsó kép alapján bármilyen versenyen elképzelhetőnek tartok egy nagyon jó helyezést(y)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére