• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Planet of the Apes

Molnár Béla

Főkertész
Sziasztok elinditottam megint a böszmét 120x70x55 szokásos világitás de most középen egy 150w hqi kétoldalt 1-1 70w os
co2 nagynyomású.1db 200l szűrő aki 40l szűrő anyag főként mátrix,kb 1kg Seachem Purigen,szivacs 1db Eheim pumpa 2500l .tolja be a co2 egy reaktoron keresztül,
Talaj csak dekor homok:)
no meg a növények főként mohák.
inditás kb két hónapja.
Az inspiráció ez volt:)
13606617_1714988388751689_2679973677307577562_n.jpg
 
De először is a megfelelő kövek megtalálása volt a cél hamar meg is szereztem őket aztán hajrá:ROFLMAO:
Most itt járok de majd vissza menőleg is megmutatom hogyan épült.
Nincs még minden a helyén de igyekszem
 
Ideje volt már ezt a naplót elindítani! A telefonon elejtett félmondatokból és homályosításból elég volt, ezt már meg kell mutatni! :)
 
Köszönöm! Tőlem szánhatod születésnapi ajándéknak is, de ebben az esetben néhány gyertyát azért gyújts a sziklák tövében. ;)

Tapatalkkal küldve az én PLK-L01 eszközömről
 
Szerény véleményem szerint nagyon szép lett, a középső lelógó gyökér is a helyére került amit régebben kifogásoltam :rolleyes: iràny a verseny!!!
 
Az még arébb van a hátul lévő kis piramist ki kell cserélnem mert túl szabályos, meg finomitani rajta sokat,de örülök hogy tetszik.
Most a másikon gondolkodom de gerinc sérvel kicsit nehéz:wacky:valami brutális növényest akarok mert Liszabon még él bennem:D
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére