• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes King Kong

A napló elején kattints jobb egérgombbal az inspirációs képre és válaszd a Képkeresés ezzel: Google lehetőséget (más böngészőben is biztos ilyesmi neve van). A hasonló képek között a második találat...
Sajna 2 böngeszövel se sikerült!Mozzilla,az egyik!
 
Köszönöm ma már elég sokra haladtam több átjáró,hid is lesz ezt egyik barátom észrevételezte köszönöm neki;)az ötletet jövő héten jövök egy képpel.
 
Sziasztok megy a munka ezerrel:Da GA táp hihetetlen jól bevált de itt a bizonyiték(y)
View attachment 42760
Most a baloldalát csinálom és elől a homokot próbálom megtörni ne legyen olyan steril.
Szia Béla!
Hány arca lesz még ennek az akinak? Most olvastam végig, állandóan vissza kell pörgetnem az oldalt, hogy ez ugyanaz az akvárium:eek:?!!vannak kivehető részek benne??
Várom a többi variációt kiváncsian;)
 
Most a baloldalát csinálom és elől a homokot próbálom megtörni ne legyen olyan steril.
No Béla, végre egy kép, ahol kb minden látszik és a mélységet is már kezdi szépen adni.(y)
A homokhoz egy pár szem amazonia, vagy még inkább valami szabálytalan alakú talaj, pl akadama, vagy africana, aztán bízd rá a többit az amanokra;) (esetleg egészen apróra tört lávakő...)
a kisfákat kivettem
A bal elől középmagasságban lévőket? Az jó ötlet volt:)
Ami az utolsó képen bal fent látszik, az szűrőszivacs?

Iszonyat sok részlet látszik ezzel a mostani megvilágítással és -nekem legalábbis- a tükröződés is nagyon bejön(y) Jó sok órai munkád lehet benne, de megérte az utolsó percig;):D
 
Nincs benne lávakő sem garnéla igen tört lávakő lesz még pici talaj,meg pici bucék.
Rengeteg munkát nyomtam bele de igy lehet várni eredményt.
 
A napló elején kattints jobb egérgombbal az inspirációs képre és válaszd a Képkeresés ezzel: Google lehetőséget (más böngészőben is biztos ilyesmi neve van). A hasonló képek között a második találat...
Biztos vagyok benne, hogy ebben a képkeresésben itt a fórumon beszélhetünk a G.M.E. és G.M.U. megnevezésről. :D
(Gergő Megmutatta Előtt és az Után):joyful:
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére