• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Japó stílusban III.

Nagyon jól sikerült a fazonigazítás! Naponta mennyit megy felette a HQI? Elég közel van a felszínhez. Gondolom 150 w-os az izzó

Igen 150 HQI van felette 4 órát megy ebből 1 órát csak magában felkapcsolás után, további 3 a fénycsövekkel együtt, össz megvilágítás 7 óra jelenleg.
 
Igen 150 HQI van felette 4 órát megy ebből 1 órát csak magában felkapcsolás után, további 3 a fénycsövekkel együtt, össz megvilágítás 7 óra jelenleg.
Nekem is kell majd valami kiegészítő világítás, mert a napi 7 óra HQI nagyon soknak bizonyul. Köszi a választ!
 
Igen 150 HQI van felette 4 órát megy ebből 1 órát csak magában felkapcsolás után, további 3 a fénycsövekkel együtt, össz megvilágítás 7 óra jelenleg.
ezt a matekot csak én nem értem? mi van a 4-1=3 órában, a fénycsövek nélkül?
 
Wow !
Tomi bármennyiszer is ide tévedek amikor megosztasz az akváriumról fotót csodálattal nézem ezt a teret amit az akvárium visszaad a magassággal.
Bravó (y)
 
Ez engem is érdekelne. Vagy ennyire nem mozgat? Volt olyan akvád amivel neveztél még régebben.

Akkoriban kellett a töltelék, mára már indul annyi akvárium, hogy nem kell ilyen algakupac a mezőnybe. :) Talán majd egyszer építek egy olyan akváriumot amit érdemes lesz nevezni.
 
Akkoriban kellett a töltelék, mára már indul annyi akvárium, hogy nem kell ilyen algakupac a mezőnybe. :) Talán majd egyszer építek egy olyan akváriumot amit érdemes lesz nevezni.
Szerintem sok sporttárs elfogadna egy ilyen algakupacot.
Kb pár perc alatt lesikálhatod az élekről azt a minimális algát és mehetett volna egy jó fotóval - szerintem
 
Back
Oldal tetejére