• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

International Aquatic Plants Layout Contest 2010

viktorlantos said:
Köszi skacok, hát megvárom az ADA levelét. Elképzelhető, hogy a díjátadó gáláig nem tehetem közzé. Különben megfosztanak az eredménytől és kizárnak a versenyből.
viktorlantos said:
http://acuariorosa.com/2010/08/10/the-international-aquatic-plants-layout-contest-2010/

Érdemes nézegetni :thumbup:

Hogyan lehet, hogy a többiek közzé tették? Esetleg tudnak valamit? :roll:

A 110-es nagyon durva :shock:
 
A verseny után sok a durci és a sértődés. És persze vannak olyanok akiket hidegen hagynak a szabályok.
Néhányan a fentiek közül kibloggolták már az akváriumokat. Lehet jobbra számítottak. Azért örülök, hogy már most lehet néhányat nézegetni. Álomszép akik születtek megint. :thumbup:
 
Én elképzelhetőnek tartom, hogy ezek nem a versenyfotók, hanem korábbi állapotok, fotók. De a levélből majd kiderül mit lehet. Reméljük a postásoknak nem tetszik meg az okleveled. :D
 
Gratulálok minden résztvevőnek, nagyon meglepődtem az eredmény hallatán, azt sem gondoltam, hogy az első 1000-be bejutok. elég rosszul sikerült a képem ráadásul még fonal algával is küzdöttem.
 
Konen said:
Gratulálok minden résztvevőnek, nagyon meglepődtem az eredmény hallatán, azt sem gondoltam, hogy az első 1000-be bejutok. elég rosszul sikerült a képem ráadásul még fonal algával is küzdöttem.

gratu neked is ;)

Luna said:
Én elképzelhetőnek tartom, hogy ezek nem a versenyfotók, hanem korábbi állapotok, fotók. De a levélből majd kiderül mit lehet. Reméljük a postásoknak nem tetszik meg az okleveled. :D

az angoloknál már járt a postás, elviekben a héten nekünk is meg kell kapnunk, hacsak nem valami fórumos postásunk van :lol:
 
Remélem nem küldi vissza a levelet olvashatatlanság miatt a postás!! :lol:
 
Viktor az Európai akvakertészet büszkesége!!!! Nem találok szavakat, nagy gratula Papa. :clap: Top 100 Baby. Így kell ezt!
Ráadásul úgy, hogy az európai résztvevők között ilyen rangos helyen... Én láttam az aki fotóját, szerintem teljes mértékben megérdemli.

Jó, hogy vannak ilyen inspiráló pillanatok egy ember életében.

Gratula a többieknek is, és hajrá a következő évi megmérettetésre. A lengyeleket tuti le kell nyomnunk, ugye tudjátok??? ;)
 
CKPeter said:
Viktor jövőre már a top 10et veszi célba :)

GRATULA! :clap: :clap: :clap:

pff ha a top 300-ban tartósan bent marad az ember már az is óriási szó. és bár nagyon sok szerencse is kell, az aki magától nem fejlődik. szóval ha áldoz rá az ember időt és némi pénzt is szerintem jó eséllyel indulhat. de nem gondolom hogy valaha is sikerülne betörni az elit top 27-be. az egy mesteri szint, gondolom az idei akik is ilyenek lesznek.

remélem az idei verseny után jövőre többen is csatlakoznak majd. nem csak 11 akvárium van itt a fórumon ami bármikor nevezhetne. úgyhogy 2011 ADA jövünk! :p

keymaker said:
Viktor az Európai akvakertészet büszkesége!!!! Nem találok szavakat, nagy gratula Papa. Top 100 Baby. Így kell ezt!
Ráadásul úgy, hogy az európai résztvevők között ilyen rangos helyen... Én láttam az aki fotóját, szerintem teljes mértékben megérdemli.

pff ez most így alakult. nagyon örülök neki, de lehetett volna egész más eredmény is. fortuna is velem volt a fényképezőm és az akim mellett maradjunk ennyiben. ;)

viszont 1 dologra tényleg jók ezek a versenyek. megint egy kis lendületet adnak. kedvet hozzá, hogy folytassa az ember és próbáljon kicsit jobbat alkotni. a következő aki remélhetőleg jobban sikerül majd.

köszi mindenkinek mégegyszer. :clap: :angel:
 
Gratula!! Gratula!!
Viktor , ne is gondolj arra hogy jövőre jobban kell teljesítened :D :lol: !
Nem lenne rossz folyamatosan az első 300-ban lenni!! :!:
 
Ennél az akváriumnál szerintem az dob nagyon nagyot, hogy nagyon okosan felhasználta az akvárium tükröződését a fotózásnál. Ettől már megnyúlik az akvárium, és kapott egy olyan érzetet, mintha a háttérben a stemek igazából dombok lennének. Nagyon szépen vannak nyírva az biztos. Az elgondolás is nagyon jó, szép a kivitelezése is. Viszont a fán a mohával még illett volna dolgozni egy kicsit, szerintem. És mivel tulajdonképpen a fa áll "a középpontban", ez sokat ront az egész összhatáson.
 
Nem rossz a fa, bár arányaiban valóban túl nagy a "hegyhez" képest. Egyébként egyetértek Lunával, picit még dolgozni kellett volna a lombkoronán. Viszont nagyon jó hatást kelt, hogy látszanak a fa gyökerei is.
 
11.jpg

:eh:
21.jpg

:shifty:
31.jpg

:roll:
 
:thumbup: :clap: Úgy látom, kezdenek megjönni azok a levelek :)
 
Back
Oldal tetejére