• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

International Aquatic Plants Layout Contest 2010

inadsz said:
És elmész? :) Grat. mégegyszer

ha el is mennék van egy ennél sokkal érdekesebb esemény rögtön a party után. nem mintha ez nem lenne óriási esemény. :angel:

Szóval a szeminárium Amanonál és a Nature Aquarium Gallery-ben. 5 nap intenzív agyduzzasztás a növényezés templomában.
ADA nagyon fűzöget minket hogy ne hagyjuk ki mert mindenki ott lesz aki számít. A kettő közül ez a nyomósabb érv....

:p
 
persze lehet csak a blogon van fent téves fotó. én fenntartásokkal kezelném a blog fotóit. végleges fotók csak a contest füzetben lesznek biztosra.

most gondolom még gőzerővel gyűjtögetik a képeket mindenhonnan ahonnan csak lehet. de ha egyforma biztosan kizárják az egyiket.

peti44 said:
Ismét gratulálok! :thumbup:

köszike és mindenkinek aki közben még írt.

kérdésem a következő. :ugeek:

van e aki idén nem indult, de az eredmények, vagy akár a verseny körüli hype miatt jövőre benevez?
csak kiváncsiságból. persze előtte még egy HAC-ra várunk mindenkit, de remélem sikerült némi kedvet csinálni a távol maradóknak. :angel:
 
Erősen gondolkozom rajta. Lehet, hogy az AGA-t és a HAC-t kihagyom és az ADA-ra gyúrom az akváriumot. A HAC-t viszont nem szívesen hagynám ki. :(
 
peti44 said:
Erősen gondolkozom rajta. Lehet, hogy az AGA-t és a HAC-t kihagyom és az ADA-ra gyúrom az akváriumot. A HAC-t viszont nem szívesen hagynám ki. :(

kár lenne érte. szerintem a HAC-ra mindenképp gyere.

az pedig hogy időegység alatt mit lehet kihozni a legjobb példa Alberto Sosa akváriuma a múltkori Nigro bejegyzésből:
http://akvarisztika.budapet.hu/2010/08/08/viva-espana/

2 hónap alatt csapta össze az öreg.
 
Tisztelet és gratuláció minden résztvevőnek a magyar akvakertészet hírének megalapozásáért (vagy öregbítéséért? - Végülis mindegy. A lényeg, hogy egyre több gyönyörű növényes akvárium van kishazánkban)!
 
Bocs, hogy felhánytorgatom a témát, de az UKAPS fórumon kérdezett rá valaki... és tényleg..
a 100. hogy lett 100.??
http://acuariorosa.com/2010/08/10/the-international-aquatic-plants-layout-contest-2010/

100.jpg


Vagy szimplán a post téved? Vagy van még mit tanulnom bőven? :? :?:
 
Téved a bejegyzés. Top 150 körül egyébként sem szoktak publikálni. Így a szerzőre van bízva a feladat hogy végigtúrja a fórumokat blogokat egy egy korábbi fotóért. Lehet hogy ez az akvárium az illetőé, de hogy nem így ebben az állapotban versenyzett erre a szerintem mérget vehetünk.
 
viktorlantos said:
480. a szép fotó és a növénnyek minősége miatt linkelem be. :thumbup:
Hogy csinálják, hogy ennyire lent usznak az ékfoltosok? A sokszáz watt miatt a fotózáshoz?
Lehet h már ezt kiveséztétek valahol nemtudom
 
Hát ez totál véletlenszerű szerintem. Biztos a fény is rájátszik, esetleg felülről "zavarják" őket valamivel. A csoportban úszást az ADA fotózásnál kikisérleteztem, de azt hogy átlóban egyenesen stb úsznak az teljesen véletlenszerűnek érzem még fenti zavarással is.
 
Back
Oldal tetejére