• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

International Aquatic Plants Layout Contest 2010

Még 2 hónap az ADA határidőig. Május 31!
Már azon aggódom, hogy lehet addig nem tudom megtartani a jelenlegi állapotában az akit, mert túlbujánzik, elöregednek a növények stb... ;)
Viszont akkor még egy gyepnyírás belefér. Csak ne vitte volna el Nigro a bekanyarollót..... :lol:

A versennyel kapcsolatosan az ADA küldött egy anyagot miszerint idén a múlt évi 1 jelentkező után 10 nevezővel számolnak Magyarországról. Ahogy ők (el)írták "Hangary"-ból :lol:

Összehasonlításként Japánból a múlt évi 443 helyett 600-at!!! Azt hiszem ez jól jellemzi a növényezés népszerűségében lévő óriási eltéréseket országonként.
Távolkeleti országok magasan vezetnek. Még USA ami jelentős. De Európa kullog csak a mezőny után.

Akit érdekel a célszámok letölthetőben: Green Aqua.hu/download/IAPLC2010 Entry Target.pdf

Úgyhogy a kérésem az lenne, hogy mutassuk meg tudunk 10 akváriumot keríteni az országból ami ott lehet a versenyen. 2 hónap a leadásig ez még sok idő.

Aki úgy érzi nevezne, nyugodtan dobja be ide a nevét:

1. viktorlantos
2. ndee
3. Nigro? - kapd össze magad Ati! :lol:
 
1 hónap van hátra a leadásig. Érdemes elkezdeni fotózgatni. ADA hírlevele alapján már érkeznek hozzájuk a nevezések.

Bár senki nem jelentkezett, aki indulni szeretne, hátha a végén megjön a bátorság. ;)

Kérdésekkel itt a topikban is segítünk. Nevezni pedig a következő oldalon lehet:

https://www.iaplc.com/en/application/

:thumbup:
 
Skacok 1 hét a leadásig. Aki nevezni szeretne most még megteheti.

Én bedobtam az akit, semmi extra:
https://www.iaplc.com/en/application/

Az oldalon lévő formot kitöltjuk a saját elérhetőségekkel, az akvárium adataival és utolsó lépésben fel kell tölteni a fotót. 1 darabot ami 5 megánál kisebb.

1500 körüli azonosítot kaptam, úgyhogy idén is lesznek páran. Bátorság, nevezzetek! ;)
 
Erre ingyenes a nevezés ugye? Mintha említettétek volna valamelyiknél, hogy van nevezési díj.
 
Ingyenes a nevezés skacok. Nem úgy mint az AGA.

Nem baj ha nincs benne hal, de növényes akvárium legyen. Érdemes elolvasni a topik elején található feltételeket. ;)
 
patzu said:
Ha valaki bemutatta fórumokon, az már nem nevezhet, igaz?

Azzal a fotóval nem célszerű. De más fotóval szerintem mehet. Egyébként ezek csak kis büntetőpontokkal járnak. Akkor érdekesek a keményebb feltételek, ha a top 127-ben lennénk. De ha bekerülünk a belga sörözőben tartjuk a következő GA nyílt napot :lol:
 
Hétfőn van az utolsó nap a leadásra. Aki nevezni szeretne eddig még megteheti. :thumbup:
Eredményhírdetés az ADA levele alapján nyáron várható, de a gála és hivatalos ünnepség az előző évekhez hasonlóan csak később lesz. Ezután láthatjuk majd az akváriumokat.
 
screencaptureoy.png
 
Szeretnék sok sikert kívánni minden nevezőnek, szurkolok nektek keményen! :clap:
 
N-dee said:
Szeretnék sok sikert kívánni minden nevezőnek, szurkolok nektek keményen! :clap:

Jó Téged megint itt olvasni a fórumon!
"Neked" is ott lenne a helyed!
 
N-dee said:
Szeretnék sok sikert kívánni minden nevezőnek, szurkolok nektek keményen! :clap:

szia n-dee, épp tegnap beszéltünk rólad, hogy mi lehet veled. remélem minden ok.
azért bedobtad az akit a versenybe?
 
Köszi srácok az érdeklődést, minden rendben, csak egy kicsit besűrűsödtek a dolgok mostanában. Az akit is azért nem indítottam a versenyen, mert mire észbe kaptam, hogy fotózni kellene, addigra már elég durván meglátszottak rajta az elhanyagoltság jelei. Majd megpróbálok előhalászni egy normálisabb képet arról az állapotról, amikor még tűrhetően nézett ki és majd beteszem a naplómba. Egyelőre egy darabig most szüneteltetni fogom a kertészkedést, de majd mindenképpen szeretném folytatni. Per pillanat az agyam kreatív részét egy megfelelő keresztnév kiválasztásával terhelem, mert új jövevény fog érkezni a családba pár hónapon belül. Igaz, még azt sem tudom, hogy kislány, vagy kisfiú személyében :)
 
Back
Oldal tetejére